New Posts New Posts RSS Feed - sto jesti nak&#ššš;n treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sto jesti nak&#ššš;n treninga

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 11:46

Originally posted by themaja themaja wrote:

 Kako ne znas!!? Sramoto jedna! Sirove bjelanjke!! 5 komada odma! Inace mi koji gubimo na kilazi pojedemo u pola sata nakon treniga koju kockicu (ja tri) cokolade.Malo zadovoljstva u zivotu. A vi ekipa koji hocete masu bi isto tak trebali malo svega. Imaju preparati za tzv. oporavak
 

evo, kratko i jasno....."brzi" proteini nakon vjezbanja - to nek ti bude prvo i osnovno

Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 13:13

 Sirove bjeljanke???

Nije mi do toga...  Radje bi jea voce ko i do sad al me zanima jel to lose???

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 13:15

 

Quote

evo, kratko i jasno....."brzi" proteini nakon vjezbanja - to nek ti bude prvo i osnovno

A di se sve nalaze ti "brzi" proteini? Mislin u kojoj hrani, a ne kao neki dodaci ili tvari u prahu

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 13:48
Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote

evo, kratko i jasno....."brzi" proteini nakon vjezbanja - to nek ti bude prvo i osnovno

A di se sve nalaze ti "brzi" proteini? Mislin u kojoj hrani, a ne kao neki dodaci ili tvari u prahu

 

uzalud, uzalud pises nenno.....

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 14:45
Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote

evo, kratko i jasno....."brzi" proteini nakon vjezbanja - to nek ti bude prvo i osnovno

A di se sve nalaze ti "brzi" proteini? Mislin u kojoj hrani, a ne kao neki dodaci ili tvari u prahu



Vec je sve napisano...aj malo procitaj prijasnje postove..citaj malo web..sve ti pise.

I dobro dobro prouci - procitaj š0 puta ako treba :

https://www.fitness.com.hr/prehrana/planirana-prehrana/Post-w orkout-nutrition.aspx


Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 22:13
Originally posted by Conan Conan wrote:

 ne kuzin jednu stvar? kad se to misli posli treninga?

 

pa ti uopce ne treniras, ne? kog ti je8es?

ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 23:05
 pa igra nogomet covjek..I to je trening
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2007 at 23:46
 poslje nogometa nek zeme zlicicu kreatina a posto ne jede suplemente nek pojede škg govedine (u kili mesa priblizno 5 gr kreatina) konane dobar tek
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 00:14
  Posteno!
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 08:54

 

Quote pa igra nogomet covjek..I to je trening

napokon neko razuman...

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:26
Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote pa igra nogomet covjek..I to je trening

napokon neko razuman...



da na 2 mala na 5-metarskom igralistu...
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:38
Originally posted by exploziv exploziv wrote:

Originally posted by Conan Conan wrote:

 

Quote pa igra nogomet covjek..I to je trening

napokon neko razuman...



da na 2 mala na 5-metarskom igralistu...

 

 

 

ljudi moji...a da se stvarno drzite teme...ne trebamo se svi slagat oko nekih stvari nebi bilo normalon da se bas svi slazemo ali rijec je o hrani nakon treninga...drzite se toga jer ja citam ovaj forum da bi nesto novo naucila a ne da bi slusala vas kako se prepucajete i izazivate jedno druge.

Puno hvala na razumijevanju.

a sad i sta se teme tice...

nakon treninga ja stvarno imam potrebu nesto pojest...znam da bi bili najbolji proteini a posto ne uzimam dodatke prehrani pojedem ili jogurt ili bananu da mi vrate snagu...jeli to ok?



Edited by JustMe
karmen
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:43
 
Quote

ljudi moji...a da se stvarno drzite teme...ne trebamo se svi slagat oko nekih stvari nebi bilo normalon da se bas svi slazemo ali rijec je o hrani nakon treninga...drzite se toga jer ja citam ovaj forum da bi nesto novo naucila a ne da bi slusala vas kako se prepucajete i izazivate jedno druge.

Puno hvala na razumijevanju.

 

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 09:45

 po meni je to ok... mos slobodno i druge vocke pojest

u zdravon tijelu zdrav duh

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 14:11
 Cem ti sluzi voce poslije treninga,necesa nista od njega dobiti? Jedino sto ja prepporucam su grozdjice. I nikako mi nije jasno zasto pojedini ljudi na ovomu forumu misle da je whey stetan i ne zele ga konzumirati(ali nema veze svatko ima svoje misljenje i svatko radi ono sto hoce).  Vec gore je Mr.g rekao koji je protein dobar za poslije treninga( bjelanjci) ali nije obavezno da budu sirovi. Velik je rizik od salmonele. Najbolje ih je jesti kuhana
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Antimon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antimon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2007 at 21:19
dobro rece grozdjice i suvo voce znaci "secer" i neki proteiiinn

ak necete whey i dex!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.