New Posts New Posts RSS Feed - Stigla nova članica ☺
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stigla nova članica ☺

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Stigla nova članica ☺
    Posted: 12 Studeni 2019 at 18:31
Pozdrav svima iz Kastela 😊
Evo i mene na fitness forumu i bas me veseli da cu aktivnije o svemu tome pricat.
Volim trenirat i pokusavam hranu drzat pod regulom. Svako opustanje u tom smislu brzo placam dobivanjem na tezini. Inace..treniram u teretani evo 2 pune godine s prekidom od mjesec dana ljeti. Ne bojim se utega, stavljam sta vise i koliko god mogu dignit.
Visoka sam 166 cm i teska 63 kg...za moju visinu i skladnost malo previse.
trenutno mi je glavni problem celulit...na nogama i guzi ..moja bolna tocka. Procitala sam dosta clanaka na tu temu i evo sam upregnula sve svoje snage u borbu s tim Nadam se da cu uspit u tome...
Svi savjeti su dobrodosli...osnovu znam samo se toga moram duze pridrzavat...sto mi je kao zeni i ljubiteljici slatkog veliki izazov
to je zasada sve od mene
pozdraaaaav
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 12:59

Powerpuff, dobrodošla! Star

Sviđa mi se tvoje predstavljanje i nadam se da ćeš ostat malo duže s nama i podijelit malo i svog iskustva, s obzirom na staž u gymu sigurno imaš nešto za reć Smile

Aaaa celulit zbilja i je vječna tema, mada si i sama sebi dala odgovor u onom drugom topicu Wink Koliko kg si dobila otkad ti se nakupio?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 17:09
Hvala na dobrodoslici
Taman iz teretane, danas su bila ledja na redu...
Inace imam 41 godinu i 2 djece pa cisto da me znate svrstat gdje spadam...
Celulit
Uhvatila sam nekih 5 kg extra i eto problem. Inace, imala sam u najboljoj fazi 57 kg pred godinu dana. Tada sam imala vrlo malo celulita..na guzi nesto. E onda sam se malo opustila i nazalost to se meni brzo vidi. Iako treniram zestoko bez stajanja.

cilj mi je izgledat definiranije...gledam fitness bikini cure..e to bi ja
Srecom brzom skidam kile i dobro mi rastu misici..imam dobre predispozicije, ali volim papati i time sve unazadim. Znam da je prehrana puno vaznija od treniranja za neku definiciju...bar tako u mene djeluje. Bice bolje...opet sam u fazi da mislim sta jedem i vec je bolje
Javim napredak
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:02
Pozdrav, Katarina i dobro došla. I meni se sviđa i nick i predstavljanje, i drago nam je čuti da ide na bolje :) Plus što ja ne mogu ne uputiti veliki, veliki naklon, mnogima je teško balansirati i obitelj i posao sa treninzima i balansiranom prehranom. , apogotovo uz ciljeve kakve imaš i na kojima radiš.   Jesi već krenula s nekim novi(ji)m planom prehrane i treninga ili se tek uhodavaš?
Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:19
hvala ti
Sto se tice balansiranja..haha...nije mi tesko jer prvo djeca su mi vec veeelika (20. god. i 16. god.) tako da smo skoro kao cimeri sada i nemam vise posla oko njih..a .drugo privatnica sam pa radim kad hocu tako da imam vremena za stavit vjezbanje kao prioritet
znaci nije da sam full organizirana nego eto lipa mi je trenutno situacija
Sto se tice programa...nista posebno drugacije..mislim da bi trebala samo malo zesce radit ono sto radim...jer meni se svaka cokoladica nekako hvata ..smrc..smrc
u treninzima sam super zadovoljna..ja to zestoko odradim..
al prehrana me zezne jer bas volim papati...moj grijeh
cim udrem na prehranu bez kruha..pekare i cokolada topim mast..e sad stalni problem mi je to variranje 5 kg gore 5 kg dole...a kad dodjem na 5 kg dole onda bi trebala jos zesce zapet..a ja naopako..opustim se i ode sve nizbrdo tj. uzbrdo hahaha
sad opet lupam po puno salata..povrca..mesa i ribe...cokoladu samo gledam
bice bolje
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:29
Hmmmmm.... slažem se da je slatko sa celulitom problem. Ali ono što me zanima je koliko si ti blizu trenutno onome što želiš? I kad si se najviše tome približila? Prije godinu dana? I šta točno dovede do tog opuštanja?
Kruh i svi UH ti baš toliko smetaju da ih uz teške treninge moraš bacati van da bi vidjela rezultat? Kako ti izgledaju treninzi trenuntno? Radiš sama ili s nekim?
Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:35
Pa mislim da bi mogla imat donekle lipu definiciju kroz pola godine da nemam uspona i padova..misicne mase imam...al moram skinit te naslage sta sam nabacila...
To kada sam imala 57 kg..pred 1 godinu..da sam izdrzala jos po godine mislim da bi bila super zadovoljna...al imam taj problem kad dodjem blizu opustim se ..kao sad sam si super..mogu jednu cokolaficu..drugu..trecu i ode Kate nizbrdo..
zaj mi da to sebi radim..a mogla bi bit puno vise zadovoljna sobom da nemam te uspone i padove...
Treninzi..znaci idem 4-5x tjedno...budem cc 1h...radim sama..nisam nikad nikog uzimala ako mislis ma trenere jer mi je muz u tome cili zivot pa me on uputio u vjezbe...al vjezbe za guze sam sama prostudirala jer znas da to muskima nije stavka u vjezbanju
Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:40
Kupila sam jednu knjigu o treningu iskljucivo gluteusa...od jednog lika sta je strucnjak za to..Bret Contreras..ne zmam jeste cjli za njega..pratim ga vec duze na instagramu..puno fitnessica koje pratim su u njega redovite i istesale su vrhunske guze...cekam knjigu da mi dodje..komentari su odlicni pa me bas zanima. To mi je zelja...lipo je oblikovat i maknit celulit s nje...moja gradka je da mi se naslage hvataju na guzu i noge..trbusne imam vidljive i sad u debljoj fazi..genetika..doduse i radim ih pa...al mi se tu zadnje hvata salo ...
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:42
Meh... nisam se nikad zamarala muško-zenskim podjelama, da budem iskrena . Ja htjedoh pitati jel' se ti padovi dešavaju jer su ti te čokolade fine i to, ili jednostavno ne možeš izdržati kad se približiš cilju? Jer ako je ovo prvo... jesi probala te slatkiše zamijeniti nekim cjelovitijim kolačima i to? Imaš ovdje dosta recepata, recimo.
Da ti ovdje odgovorim, tebi cardio nije nužan za definiciju, dokle god ti uspijevaš ostvariti deficit prehranom i trenutnim aktivnostima.
Sad je više stvar toga koliko ti misliš da trebaš još skidati do onoga što želiš Kako ti izgledaju treninzi(koje vježbe, koliko serija, ponavljanja...) i prehrana?
Jer ti u sat vremena 4-5 puta tjedno možeš odraditi većinom traku, recimo, ili 4-6 vježbi, 3-4 serije od 6-8(ili manje) ponavljanja. A nekad nije sve ni u kilaži koliko je u izgledu tijela, jer dvije osobe visoke 166 i teške 63 kile mogu izgledati skroz drukčije, ali to vjerojatno i sama znaš.

Edited by Justanyone - 13 Studeni 2019 at 18:54
Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:50
stavila sam post na Misicna masa definicija jer mislim da sam po onome sta me zanima sad u tome..a vidim da nije nesto aktualna...valjda ce se sad opet malo pokrenit..bas me zanimaju tudja iskustva i preporuke...i to vise zenska..cisto ono malo da sam vise u tome..da mi ne padne cokolada na pamet
mislim da malo cura opcenito voli teretanu...kad pokazem slike fitnessica sta su meni lipo definirane to je njima nabildano ..pa sam u ovome prakticki sama a bas bi htjela imat tako lipo tijelo..koje mislim da mi nije bas puuuno daleko..
ajd ne mora bit kao za natjecanje..hahaha...al ono..bar priblizno tome i ja zadovoljna
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2019 at 18:57
Ok... sad smo već tu negdje. Bez brige, ima nas ovdje još koji volimo heavy treninge.. Kako ti izgledaju treninzi? Koje vježbe, ponavljanja, serije....? I prehrana trenutno? Koliko si ti blizu svome zacrtanom cilju trenutno, i kad si bila najbliže?
Da ti ovdje odgovorim, tebi cardio nije nužan za definiciju, dokle god ti uspijevaš ostvariti deficit prehranom i trenutnim aktivnostima.
Sad je više stvar toga koliko ti misliš da trebaš još skidati do onoga što želiš.
Jer ti u sat vremena 4-5 puta tjedno možeš odraditi većinom traku, recimo, ili 4-6 vježbi, 3-4 serije od 6-8(ili manje) ponavljanja. A nekad nije sve ni u kilaži koliko je u izgledu tijela, jer dvije osobe visoke 166 i teške 63 kile mogu izgledati skroz drukčije, ali to vjerojatno i sama znaš.


Edited by Justanyone - 13 Studeni 2019 at 18:59
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2019 at 09:20

Powerpuff, u pravoj si ekipi Big smile Beer

E ovako, mislim da dijelimo iste/slične borbe Big smile Vidjela si najbolje na sebi kako si izgledala sa tih 5 kg manje i kako je trenutni način prehrane utjecao na celulit. Znam kako je jer iste stvari primjetim na sebi. S tim da tu uvijek imam na umu vlastitu odgovornost za svoje ciljeve Wink Ako mi je bitnije slatko papati - onda s druge strane moram prihvatit posljedice.

Ne traže svi ciljevi istu razinu žrtve. Nije isto imati neku idealnu kilažu, ili idealnu kompoziciju tijela. Ovo drugo, odnosno ovo što ti želiš,  zahtijeva puno više truda i odricanja - ne isto kod svih jer svatko ima neke druge jače i slabije strane - ali ako si ti ovako više neki kruškasti, estrogenski tip koji reagira malo jače na neke stvari onda si u mom vlaku i za guzu i ložu bez celulita trebaš uložiti malčice više svega Cool

Možda tebi kardio ne treba kada jedeš clean, ali trenutno bi ti dobro poslužio. I ne samo radi kalorija i fat loss-a nego i radi sveukupnog zdravlja, odnosno benefita koje kardio trening ima na cijelo tijelo. Ja ga nikad ne bih izbacivala, no matter what, i ako ništa drugo samo bih hodala - samo to bi ti doprinijelo oporavku od teških treninga i još boljoj formi. Šetnja nakon treninga nogu mi je uvijek bila poslastica Smile

Isto tako prehrana - ako već i sama znaš šta ti od hrane škodi i ako si već bila blizu cilja sa jednim planom, onda moraš biti svjesna toga da trebaš odlučiti što ti je bitnije i zagristi u pravcu svog cilja. I ja jaaako volim jesti, ne toliko slatko koliko konkretno, i kada odlučim zadovoljiti tu stranu onda samo dižem, radim na miš. masi i ne brinem se za koji kg ili više celulita. Ali kad odlučim da mi je toga dosta i da mi je bitnije stesati se - mijenjam smjer i radim ko konj za novi cilj Wink







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2019 at 09:25

S druge strane, višak celulita nekad može značiti i manjak miš. mase na određenim dijelovima pa treba vidjeti o čemu se točno radi i možda malo revizirati trening Wink Iako si rekla da imaš dosta miš. mase, i sve ok, vjerujem da da ali iz iskustva, pa i vlastitog, znam da nekad možemo biti skroz nesvjesni nekih svojih neravnoteža.

No, priča sa ciljevima i odricanjima još stoji Big smile pogotovo što te godine dalje idu....

Kod svakog taj stupanj odricanja može biti drukčiji ali ipak, da je tako lako biti na vrhu forme svi bi bili Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2019 at 14:18
Bas vam fala za lipe odgovore
zato sam odlucila malo prikljucit se ekipi sta vjezba onako kako i ja volim
Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2019 at 14:48
Pad tj. želja za slatkim i UH mi krene kad mi je ili ludnica s poslom ili pms Wacko
srećom .. pojavi mi se alarm kad dođem na +5 kg od moje neke recimo tako ok kilaže koju u glavi prihvaćam kao najviša granica pa se skuliram i opet popravljam. Tako su mi na godišnjoj osnovi oscilacije 5kg gore 5 kg dole Pig što nije dobro,,pogotovo što idem starija i koža neće bit još dugo elastična i prilagodljiva tim promjenama.

Što se tiče vježbanja,,,iskreno da kažem nikad nisam učila kako se koje vježbe zovu,,ja udjem i radim,,znam osnovne nazive ,,a ostalo se nisam zamarala nego bi radila kako bi mi muž pokazao ili sta bi našla na netu, a težine otprilike znam kad krenem radit koliko što mogu i tako idem,,,znači nikad nisam sebi neki točni plan radila,,,udjem i radim.

Evo sam radi foruma malo pogledala da vam mogu napisat Cool
Recimo jučer sam radila sam leđa:
Sve radim po 5 serija od 12 do 15 ponavljanja
1. Lat mašina 39 kg x 15
2. Seated wide grip (uspravno sjedim i samo povlačim, overhand grip) isto se ne sjećam težine mislim oko 20kg da je bilo x 15
3. Seated single arm row uteg od 6 kg svaka ruka x 15
4. Straight arm cable lat pull down 18 kg ili možda za pločicu teže x 15 (ne znam točno,,ja krenem radit pa ako mi je lako stavim više,,,sorry,,nisam sad zapamtila)
5. hyperextension on row 10 kg uteg x 20
6. Back extension 85 kg x 20 ponavljanja

Ne radim neke pauze,,,recimo između serija 30 sek,,,a između vježbi čisto onoliko vremena koliko je potrebno za sve namjestit i počet
Budem baš umorna i pošteno se oznojim,, recimo nakon leg day,,jedva radim skale Thumbs Up
Back to Top
Powerpuff_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2019
Location: Kastela
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Powerpuff_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2019 at 14:56
Prehrana

DORUČAK:
1. kajgana od 3 bijela 1 žuto + malo posnog sira + salata + nekad i pancete malo Wink
2. zdjelica kuhane riže začinjene sol,,papar,,maslinovo,,peršin
3. zdjelica povrtne juha
4. konzerva skuše + par rižinih krekera

RUČAK
puretina/piletina/riba + povrće + salata

VEČERA
1. zdjela salate sa sjemenkama suncokreta/lana, jaje utvrdo, sira (sta god imam˝u frižideru, a da ˝smijem˝)
2. banana + jogurt

GRICKALICE TOKOM DANA
orašasto voće, voće

Ovo vam je okvirno,,volim papat pa je dosta raznoliko,,,,bude tu svega još na meniju,,al ovo je recimo hrana koju jedem kad pazim Embarrassed a kad ne pazim onda su tu palačinke s nutellom, čokolade od 300 g, somaćice, krafnice i sendviči,,,i tada se debljam expresno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.