New Posts New Posts RSS Feed - step crobik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

step crobik

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 14:04
Originally posted by Sara89 Sara89 wrote:

Aaa meni je to naj od tih grupnih programa u fitness centrima! Ali stvarno,
3x tjedno i koljena bole a pazim da ne gazim kao slon!


Step crobik ima i veliki plus a to je
što se cestim treniranje na njemu možeš biti u odlicoj
kondiciji. Vjerojatno možeš istrcati ko iz šale
nekoliko km a da to možda i ne znaš.
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
cupava.mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupava.mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 15:06
Originally posted by Sunny Sunny wrote:

Jojjjjj, bih ja na zumbu, ali je još nema u
Osijeku! Ali cim dođe u Osijek, IDEM!

Bit ce od jeseni   
http://ckt-gea.blog.hr/
Back to Top
Sunny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sunny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 15:20
Vec sam vidjela!!!! Jejjjjj!!!!
Back to Top
Bojana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 08:59

 Ja se taman registrirala da to napišem i onda vidim da me netko pretekao... hvala na reklami!

kad sam vec ovdje da napišem nešto u vezi bolnih i ozlijeđenih koljena - istina je da je step dosta invazivan pristup na njih (ukoliko postoji predispozicija za ozljedu), zato je Zumba puno bolja, jer sa radi u jednoj razini. Također bih preporucila Spirals (ukoliko vam ne odgovaraju staicni programi tipa Pilatesa) - odlican crobni program za skidanje kila i znojenje, a potpuno je statican! Možete ga vidjeti na Youtubeu, iako se kod nas (CKT Gea) radi nešto intenzivnija varijanta, brži tempo i više plesnih pokreta..

http://ckt-gea.blog.hr/
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 11:17
Originally posted by cupava.mala cupava.mala wrote:

Originally posted by Sunny Sunny wrote:

Jojjjjj, bih ja na zumbu, ali je još nema u
Osijeku! Ali cim dođe u Osijek, IDEM!

Bit ce od jeseni   
http://ckt-gea.blog.hr/


Ja sam si prije pola godine skinula Zumbu s Interneta! ODLIcNO JE!!!(a nauciš i plesat usput)!
Back to Top
zumbaosijek View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zumbaosijek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2010 at 20:53
 Kak je naše društvo lijepo, na internetu se reklamiraju voditelji koji vode zumbu a nemaju certifikat, na stranici www.zumba.com možete vidjeti koji su licencirani voditelji zumbe
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2010 at 22:46
Originally posted by zumbaosijek zumbaosijek wrote:

 Kak je naše društvo lijepo, na internetu se reklamiraju voditelji koji vode zumbu a nemaju certifikat, na stranici www.zumba.com možete vidjeti koji su licencirani voditelji zumbe


Instruktori su dostupni na ovoj adresi:
http://search.zumba.com/instructors/internationalresults

Kako se vi zovete, slobodno se pohvalite!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Bojana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 13:54

 što se tice centra Gea, cura koja vodi Zumbu (Suzana Kramaric)  dugogodišnja je plesacica salse i Jazz dancea i vodi ju fenomenalno. Nema još certifikat jer je sljedeci seminar u š2. mjesecu, ali iza kvalitete njenih sati osobno stojim kao profesor kineziologije i voditelj crobica koji je u tom poslu š5 godina. Usudit cu se cak napisati da vodi i pleše bolje od mnogih koji su dobili certifikat na seminaru od 4 dana, jer ona pleše godinama.

 Certifikat nije (nažalost) nužan pokazatelj kvalitete voditelja. I certifikat za Pilates u Hr sad vec imaju mnogi, a nisu baš svi reprezentativni voditelji istog..

Edited by Bojana
http://ckt-gea.blog.hr/
Back to Top
nenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2010 at 14:11
http://search.zumba.com/instructors/

Jednostavno ne bi smjela to što radi nazivati ZUMBOM.

Ime i licenca su zašticeni.

To je kao da ja na moj Punto zalijepim ukradeni znak BMW.

Žao mi je, ali meni koja se jako trudim pozavršavati sve i svašta nije ok takvo prezentiranje. Mogli ste ga u tom centru nazvati DANCE crobic, ili nekako, ali nema se pravo zvati ZUMBA.
U linku postoji i obrazac za prijave, kazne nisu male, ja idem na polaganje u š2 mj.
Dobro poznajem curu iz Pule Marinu Lorencin koja je jedna od prvih i odlazim vec 2 godine kod nje.
Mislim da jednostavno nije fer da na raznim centrima piše ZUUUMBAAAA...a nema se pravo na to.

Da ne postoje edukacije fakulteti i usavršavanja za sve djelatnosti, a tko bi mene sprijecio da otvorim ordinaciju opce medicine. Mama mi je specijalist opce medicine i jako puno toga znam, pa dok ne upišem faks zašto ne bih koju godinu radila.

Ne sviđa mi se to i nije fer prema vježbacima, i zumba nije tecaj plesa.

Edited by nenaa
Back to Top
realna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote realna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 07:31

Originally posted by nenaa nenaa wrote:

http://search.zumba.com/instructors/

Jednostavno ne bi smjela to što radi nazivati ZUMBOM.

Ime i licenca su zašticeni.

To je kao da ja na moj Punto zalijepim ukradeni znak BMW.

Žao mi je, ali meni koja se jako trudim pozavršavati sve i svašta nije ok takvo prezentiranje. Mogli ste ga u tom centru nazvati DANCE crobic, ili nekako, ali nema se pravo zvati ZUMBA.
U linku postoji i obrazac za prijave, kazne nisu male, ja idem na polaganje u š2 mj.
Dobro poznajem curu iz Pule Marinu Lorencin koja je jedna od prvih i odlazim vec 2 godine kod nje.
Mislim da jednostavno nije fer da na raznim centrima piše ZUUUMBAAAA...a nema se pravo na to.

Da ne postoje edukacije fakulteti i usavršavanja za sve djelatnosti, a tko bi mene sprijecio da otvorim ordinaciju opce medicine. Mama mi je specijalist opce medicine i jako puno toga znam, pa dok ne upišem faks zašto ne bih koju godinu radila.

Ne sviđa mi se to i nije fer prema vježbacima, i zumba nije tecaj plesa.
 

 

nebi se mogla vise sloziti sa tobom....nije bas posteno prema onima koji ulazu u ucenje i licenciranje...

 

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.