New Posts New Posts RSS Feed - Stari kruh zdraviji??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stari kruh zdraviji??

 Post Reply Post Reply
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Stari kruh zdraviji??
    Posted: 04 Sijecanj 2012 at 14:07
Molim vas, razjasnite mi jednu nejasnocu... Naime, mojoj susjedi je doktor rekao kako je kruh (integralni) zdraviji i laksi za probavi kad stane..Buduci da ona svoj integralac drzi u frizideru, zna ga razvuci i na 5 dana...Koliko tu ima istine i koliko kruh smije biti star maksimalno (ako je zaledjen ili u frizideru)? Hvala :)
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 14:53
Niko ne zna???
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 18:27
U nekim državama je zabranjena prodaja toplog ili vruceg kruha, baš zato jer je nezdrav. Npr. u Madžarskoj, tamo na kruhu dobivaš naljepnicu da se vidi vrijeme kad je ispecen tako da si siguran u konzumaciju (e sad koliko je to nehigijenski!?) Friško tijesto nije dobro za crijeva, mislim da je to razlog
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 19:47
Meni se baš to sad ucinilo zanimljivim, jer, buduci da koristim i ja tzv. "posebnu", ili "integralnu" vrstu kruha, bilo bi mi lakse kupit odmah 2,3 i zaledit, jer mi nije blizu trgovina :) Samo me zanimalo koliko maksimalno bi smio stojati razeni npr. kruh u hladnjaci i normalno se konzumirati...Ali, eto, nista da nadjem u knjigama po tom pitanju...Sad kopam po netu...:) Ako saznas nesto, javi.. :) I hvala na odgovoru!
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2012 at 19:48
Tj. zanima me koliko mu treba da ta vlaznost u njemu preraste u gljivice...ili sta vec...Zanima me to bas...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2012 at 14:28
Ako meso može stajati zaleđeno ne  vidim zašto kruh nebi mogao, a i jeo sam takav odleđen i sve se 5 cini
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2012 at 21:49
Mogu ti reci da sam probala i da mi se ovaj režim više sviđa...Inace mi ne odgovara stomaku, pretežak mi je svjež kruh. Gnjecav, a i nekako nije po mom ukusu Look's like I'm Not neki gurman Više volim ovako...I, ni ja ne vidim ništa što bi moglo smetati...Tražila sam da citam o kemijskim procesima i tako to...cisto da vidim da li se uopce nešto zbiva u njemu tijekom perioda ako je u hladnjaci duže od 5,7 dana...Ali, još uvijek ništa.. Tako da sam sama svoj eksperiment! Za sada ne pronalazim problem...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.