New Posts New Posts RSS Feed - sta prvo smrsavjet ili proteini?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sta prvo smrsavjet ili proteini?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 08:50
Originally posted by Preky Preky wrote:

ovako imam 100kg i visok sam nekih 1:80 zanima me dali odmah pocnem s proteinima za misicnu masu ili prvo da izgubim kg..btw nebih ispod 90kg


Prvo se baci na citanje osnova... sto su proteini, sto su ugljikohidrati, masti.. sto je bazalni metabolizam, anabolizam, katabolizam itd... i onda procitaj malo o fazi misicne mase, fazi misicne definicije itd.. pa sastavi neki jelovnik i trening i napisi, pa cemo mi komentirat Wink
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 20:58
izbaci margo,eurokrem,pa i pastetu
izbaci kruh,uzmi integralni tost umjesto

pazi navecer na uzimanje voca,previse ugljikohidrata kad tijelu ne trebaju,ugljiko ti daje energiju i pokrece tijelo,to ti je vazno ujutro,ili tokom dana,navecer je dobro uzeti proteine,znaci,posni sir,riba ili 2 kuhana jaja

Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 21:25
eto malo se pridrzavao prehrane i teretanice i izgubio 6 kg u mjesec dana !!
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 12:39
Ako se želiš ozbiljno zjacati i dobiti dosta mišicne mase najbolje bi bilo da odma kreneš raditi masu na ovo šta imaš i ne staješ do prije 130kg...Nakon toga razmišljaj o definiciji jer ce ti onda biti lakše smršaviti i bolje ceš pratiti napredak, jer ako sada kreneš mršaviti, završit ceš u "skinny-fat" zoni.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2013 at 22:03
pozz!
eto,samo moj primjer,nisam strucnjak nikakav, ali samo svoj primjer da dam: malo sam starija,i žensko sam, ali,mislim da je najbolje odmah na masu;natuci mišicnu masu,pa onda kad imaš tu neku željenu masu, poceti skidati ostatak masti,odnosno još se definirati, a da ne izgubiš mišice koje si teškom mukom stekao! meni je to na neki nacin upalilo. i to tak,da imam istu kilažu,vidljive mišice,manje centimetara, a odjeca mi premala,i to od glave do pete doslovno!
uglavnom, sad sam izbacila sve utege,i radim samo bodyweight,i kardio,i baš me zanima rezultat!
ali,najvažnija je prehrana
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Preky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 90
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 16:16
eto napredujem ja izgubio 12 kg u 3 mjeseca..mislim da je to ok samo bih htio nabit misicnu masu,trener mi je preporucio da pijem creatin i protein ?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 16:18
procitati ovo i onda ako nešto nije jasno pitaj
https://www.fitness.com.hr/blog/Erik/Vodic-za-izgradnju-misicne-mase-za-pocetnike.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.