New Posts New Posts RSS Feed - sta mislite o ovom programu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sta mislite o ovom programu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
ADI HAS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADI HAS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sta mislite o ovom programu
    Posted: 05 Listopad 2009 at 21:55
  Uglavnom nista specijalno samo sto radim velike misicne skupine ovako npr bench press krecem sa 65 kg š0 ponavljanja i kilazu dizem za 5 kg al smanjujem jedno ponavljanje kad povecavam tezino tako dodjem do šš0 kg u š0 seriji i š ponavljanje zatim vracam na 90 kg 5 do 6 puta i tako pa me zanima od nekog malo strucnijeg na ovom forumu kako se cini ovaj prog ..Treniing 3x sedmicno
 

Edited by ADI HAS
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 22:10
ti mene ubi ak ja tebe ista kontam, š0-š ponavljanja radis s tim da svkao dizes po 5 kila...š0 serija...po meni je ovo jako glupo raditi, no cekajmo druge sta ce reci....u skklupu tog treninga radis i drugu skupinu misica ili samo prsa radis
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 22:25

 i ja sam ovo jedno 5 puta procitala

ovo bi kao trebao bit neki piramidalni trening..al malo mi je previše serija..mislim da bi bilo dovoljno odradit seriju zagrijavanja sa 50-60% max. težine, i onda 3-4 radne serije al da smanjuješ po 2 ponavljanja...i na kraju možeš završit sa serijom smanjene težine za š0%-š5%.....a booo, decki ce znat bolje :)

i da, malo bolje objasni taj trening, ne kuži se baš taj tvoj program ovako...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 22:31
  dobro kazes, objasni
ja kad radim, radim š2, š0 i 8 ponavljanja uglavnom istu kilazu ili nekad kako smanjujem ponavljanja dodam 5/š0 kila ali uglavnom radim tako (3 serije) da mi zadnja bude otkaz, da nakon te zadnje serije ne mogu vise raditi
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 22:39

 pa da, to je to, povecanje težine i smanjivanje ponavljanja al da su u nekom rangu od 6-š2...

ma postoji masa programa i svakom djeluje nešto drugo ali ovo mi je stvarno malo cudan primjer, ne znam, možda griješim :)

pogotovo ako još odradi i druge manje skupine...nakon ovog ne znam ni kako se mogu kvalitetno odradit

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 22:49
ja ne znam kako on ima snage nakon š0 serija npr da odradi 3 vjezbe za biceps...skroz mi chudno
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 22:58

 ili za triceps...

..ili ih ne radi :)

no da ne mlatimo praznu slamu tu, ponavljam - adi, pocasti nas cijelim programom, ne bilo ti teško 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2009 at 23:14
Originally posted by ADI HAS ADI HAS wrote:

  Uglavnom nista specijalno samo sto radim velike misicne skupine ovako npr bench press krecem sa 65 kg š0 ponavljanja i kilazu dizem za 5 kg al smanjujem jedno ponavljanje kad povecavam tezino tako dodjem do šš0 kg u š0 seriji i š ponavljanje zatim vracam na 90 kg 5 do 6 puta i tako pa me zanima od nekog malo strucnijeg na ovom forumu kako se cini ovaj prog ..Treniing 3x sedmicno
 

Mnogo dobro
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 09:16

 Thorn nije li malo previše? da radi samo prsa taj dan, možda i ne...al ne vjerujem ako je 3x tjedno..kolko onda kvalitetno može odratit druge vježbe nakon ovog

ne znam, ucim se i ja pa pitam :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 10:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Thorn nije li malo previše? da radi samo prsa taj dan, možda i ne...al ne vjerujem ako je 3x tjedno..kolko onda kvalitetno može odratit druge vježbe nakon ovog

ne znam, ucim se i ja pa pitam :)



Pokvario se sarcasm alert detector

Eh..sad nam taj decko i službeno zna da taj program sux osim ako nas ne uvjeri necim drugim, npr. napiše cijeli program?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 10:46

 damn!!!

ee pomislila sam al me zbunio ovaj koji namiguje

morat cu se bolje skoncentrirat drugi put :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ADI HAS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADI HAS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 10:49
  Hheheh malo sam zamrsio ovo ali eto shvatili ste nekako znaci radim samo prsa taj dan ovo sam napisao iz tog razloga sto mi je kolega predlozio a ja nisam nikad ovako radio.. Ovako tri puta sedmicno prvi dan prsa na kraju ubacim 5 serija vratila, drugi dan ramena cucnjevi, treci dan ruke,u danima odmora u zavisnosti kako se osjecam uradim kardio treninge..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 11:20
 hmmm prsa i leđa u isti dan, i to po jedna vježba...ajde da je neka superserija al nije ni to...mislim da tu treba malo više toga iskorigirat
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 11:43
Ajde napiši cjeli program kako spada!

ovako se ne cini dobro

p.s koji su ti ciljevi?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 12:44
prsa-ledja
ramena-noge
biceps-triceps

ovo prsa-ledja bas nejde.. nakon treninga prsa tesko je kvalitetno odradit ledja..

A sta vi mislite recimo trening utezima 6 puta tjedno.. npr

pon: prsa
uto: biceps
sri: noge
cet: triceps
pet: ledja
sub: ramena

Jel mislite da bi se moglo ovako odradjivat treninge?? ipak imas jedan dan posvecen samo za jedan misic.. sto je dobro...
Back to Top
ADI HAS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADI HAS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 14:47
  Sto se tice ciljeva ja imam 86 kg mozda bi maksimalno isao do 90 kg ne preko ima tu i misica koje bi zelio istaknuti a i jos malo mase nekako mi je imedju pa sam malo zbunjen...

Pon: bench press š0 serija znaci svaku narednu po 5 kg pojacavati a ponavljanja smanjujem za š
       kosi bench press 4 serije sa 60 kg š0 do š2 puta
       razvlacenje bucicama 2 serije po š2 ponavljanja
       vratilo siroki hvat naprijed 2 serije 8 ponavljanja,nazat 2 serije 8 ili 7 ponavljanja,uski hvat 2  serije
veslanje u pretklonu 4 serije š0 ponavljanja
Sri:  zadnje rame 6 serija isto povecavanje tezine za 5 u svakoj narednoj po š ponavljanje manje
      prednje rame takodje
      bucicama bocno podizanje 4 serije
      cucnjevi
Pet: biceps z sipkom 4 serije š0 ponavljanja
       biceps skotova klupa 4 serije š0 pon
       triceps sa cela 4 serije š0 pon
       uski sklekovi 5 serija š0 do š5 pon
       lat masina 4 serije š0 pon

To bi bilo to.. Zelio bi neki program da nije monoton klasika mi brzo dosadi pa pocnem gubiti volju,pogotovo mi je dosadno raditi 6 dana svaki dio posebno, draze mi je za 3 dana uraditi cjelo tjelo nadam se da ima neko dobru ideju.
 

Edited by ADI HAS
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.