New Posts New Posts RSS Feed - Sta je u pitanju?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sta je u pitanju?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 12:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Mislim da se taj broj ne treba baš svima stalno naturavati jer je na kraju krajeva generalno nevažan u smislu da isti broj odgovara svima. Nekome ko je naučen jesti 1 dnevno skakanje na 5 obroka bit će preveliki zahtjev i na kraju će odustati....a bespotrebno, jer ne treba krenuti na taj način. Netko će osjetiti promjenu ako i sa 5 obroka padne na 3......zbilja se u svemu ovome teško igrati jednom brojkom, za svih. Ja sam sa 3 obroka prelazila na 5,6,7 pa sam se opet spuštala na 3, 4....i uvijek je tijelo reagiralo. Treba tražiti svoj način i prilagođavati jelovnik prema dnevnom rasporedu, a ne raspored prema jelovniku....kao i svemu ostalom - nikad nismo u istim uvjetima, mijenjamo se i mi i naš ritam života pa tako i naši prehrambeni režimi.


ja bi se s ovim slozila. meni je tih 5 obroka mucenje, psihicko najvise, em sto su mi premali, em sto me opterecuje stalno gledati na sat i zbrajati kad trebam jesti. najsretnija sam kad mogu preskociti obrok jer sam se u nesto udubila ili jer sam dan prije pojela nesto vise pa ne moram na silu i danas. nekako sam smirenija i zadovoljnija tako. ima nas zbilja razlicitih. uglavnom, tih 5-6 obroka je jedan od prvih opcih savjeta za koje sam shvatila da meni vise stete nego pomazu.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 13:52
Često su ti obroci i njihova učestalost i stvar navike. Npr. ja jedem 6-7 obroka u danu jer sam tako navikla i organizam mi točno traži hranu svaka 2-3 sata. Istina, nekome paše imati samo 3 obroka. Po meni je jedino mjerilo rezultat: ako ti s 3 obroka postižeš ono što želiš, onda se drži toga. Ako rezultata nema, onda uvodiš neke izmjene.
Svi mi se pravimo pametni i mislimo da je naš način najbolji, ali najbolji je za nas, i mozda ni za koga drugoga na svijetu. ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tatjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tatjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 14:41
Jesti cu zdravo pa cu vidjeti rezultate, a kad smo vec kod rezultata, bukvalno nisam nista jela i nisam skinula niti jednu kilu,medjutim sinoc kao sto sam vec napisala sam se prezderala i maloprije odlucim da se izvagam,da vidim da li sam dobila sta od one silne hrane sinoc, medjutim kila je manje :D Bas sam se iznenadila.
Back to Top
vakadije View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vakadije Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 14:56
Ne možeš ništa ne jesti i gubiti kile. Tijelo onda od šoka zadržava svu hranu koju povremeno pojedeš. Ja sam izgubila 10 kg u 4-5 mjeseci, ali samo zato jer sam promjenila prehrambene navike ( u suradnji sa nutricionisticom koja mi je odredila zabranjene namirnice, doduše neke i zbog zdrastvenih problema). A jedem više puta tokom dana jer me tako pita tijelo ( gladna sam nakon par sati ) . Od voća jer ima puno šećera izbacit naranču, bananu, smokve, grožđe.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 15:22
Toliko je toga napisano o štetnosti izgladnjivanja i besmislenosti takvog "mršavljenja" da je nepotrebno sad to ponavljati. ŽJedino što ćeš postići izgladnjivanjem je raspadanje mišića, gomilanje masti od to sitno hrane sto pojedes i ugrozavanje zdravlja. Sumnjam da je to ono sto zelis.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tatjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tatjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 16:16
Ma naravno da ne zelim .. Drago mi je sto mi se apetit poboljsava .. a Vakadije Banana mi je i u zobenim i u sejkovima i palacinkama glavni sastojak :D nisam sad znala da sprecava mrsavljenje..bas i kad trazim recepte za sejkove ili neki dorucak vecinom je Banana.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 16:54
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Često su ti obroci i njihova učestalost i stvar navike. Npr. ja jedem 6-7 obroka u danu jer sam tako navikla i organizam mi točno traži hranu svaka 2-3 sata. Istina, nekome paše imati samo 3 obroka. Po meni je jedino mjerilo rezultat: ako ti s 3 obroka postižeš ono što želiš, onda se drži toga. Ako rezultata nema, onda uvodiš neke izmjene.
Svi mi se pravimo pametni i mislimo da je naš način najbolji, ali najbolji je za nas, i mozda ni za koga drugoga na svijetu. ;)
slazem se s ovim posljednjim i upravo to i jest poanta mog upisa. nikako ne tvrdim da su tri obroka amen za sve, samo navodim da su dobri za mene.
glede prvog pasusa, za mene je najbolje ono sto me tjera da manje jedem, a to nije 5 obroka nikako, jer ako stalno muckam 5-6, ja lako zavrsim na 8-9 a to nije ono sto zelim. meni je potreban odmak od hrane i fokus na druge stvari. 
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 16:54
Evo ti ovdje milijun ideja za doručak:

upit=doru%C4%8Dakhttps://www.fitness.com.hr/search.aspx?upit=doru%C4%8Dak

Samo biraj koji želiš i jedi.

Edited by ZorroRi - 10 Ožujak 2015 at 16:55
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tatjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tatjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 17:35
Odlicno je ovo :D malo sam istrazivala za svijezi kravlji sir, i kupila sam ga na trznici mislila sam napraviti sebi namaz od crvene paprike i sira da mogu nekad prezalogajit uz integralni hljeb ..medjutim rece mi djevojka jedna PA AKO HOCES DA TI SE STVARA CELULIT SAMO JEDI TAJ SIR.. ja sam ga naravno opet kupila :D:D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 22:13
Vjerovatno da djevojka sa tržnice nije ništa digla teže od kantice sira... zato ti je to i rekla :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2015 at 09:19
Celulit od svježeg sira! To je neko novo istraživanje koje još nigdje nije objavljeno? ;))))
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tatjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tatjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2015 at 10:09
Mora da je tako :D trebamo svi prestati jesti svjezi sir :D:D :D :D
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2015 at 10:35
Mislim da bismo čak trebali pokrenuti peticiju "Stop svježem siru! Stop celulitu!"

;)

Edited by ZorroRi - 11 Ožujak 2015 at 10:35
Be healthy, be happy.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2015 at 11:07
Ja ga više ne mogu smisliti :P A i postao mi je pre skup...mislim da ću samo na mjerice pasti :P jaja i to je to ..nekada mesa X) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2015 at 14:08
Ja ipak mislim da je celulit od paštete a ne od svježeg sira. Još uvijek nismo imali žustru debatu o pašteti, iako je ista najavljena nakon obračuna kod O.K. margarina.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2015 at 16:02
Što se o pašteti može debatirati? Tekstura? ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.