New Posts New Posts RSS Feed - Spravice ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Spravice ?

 Post Reply Post Reply
Author
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Spravice ?
    Posted: 13 Veljaca 2010 at 21:37
Tražim si neki multifunkcionalnu spravu pa sam našao jednu takvu, jel mi može poslužiti za vježbanje trbušnih?
za prsa i noge je glavna namjena,

ovo


Edited by lacko_gym
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 19:21
ako se nemoze klupa spustit na kontrakoso onda ne,a i mozes trbusne radit i bez klupe,cak bolje pogadjaju trbusnjaci na podu lezeci nego na kontra kosoj klupu di se ledja vise opterecuju.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2010 at 23:19
Originally posted by lacko_gym lacko_gym wrote:

Tražim si neki multifunkcionalnu spravu pa sam našao jednu takvu, jel mi može poslužiti za vježbanje trbušnih?
za prsa i noge je glavna namjena,

ovo


Ja imam tu klupu doma.. i ne pase mi npr.. kod ravnog bencha bi osoba trebala imat malo duze ruke da bi mogla podignut uteg sa stalka (moj raspon ruku š8šcm).. a ovaj dodatak za noge je dobar.. lijepo pogadja kvadriceps i zadnju lozu kod vjezbanja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
atrcak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote atrcak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 12:28
 društvo,dali netko zna razliku između powerplate-a i onog što reklamira sopekica,power slim plate-a? osim cijene koja je poprilicna?ja sam na sto muka jer moram skinut kile,a nemam dnevno 2,5sata viška za teretanu,imam 3 klinaca u suprotnim smjenama u školi! hvala
atrcak
Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 11:51
  Ja vježbam na Power plate-u. Slim plate je manji, nestabilniji, lakši i mislim da ima manje frekvencije. Vjerojatno je najbitnija razlika u kvaliteti s obzirom da je PP š00 000 kn, a SM 3500kn..
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 13:01
 to ti je nesto ka orbitrek sta imas u teretani onaj ogromni, a kucni je oni mali  

Edited by zmaj
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 20:32
moje svakodnevne sprave su šipka od prokroma i sjedalica :). Ponekad samo koristim i onu šipku za zgibove.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.