New Posts New Posts RSS Feed - Sprave za vježbanje kod kuce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sprave za vježbanje kod kuce

 Post Reply Post Reply
Author
Bezlozinke View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bezlozinke Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sprave za vježbanje kod kuce
    Posted: 03 Listopad 2012 at 16:58
Molio bih savjet za kupovino neke od sprava/pomagala za trening kod kuce. Bio sam se bavio relativno ozbiljno sportom no zbog ozljede noge sam prestao s tim. Tijelo se nije naviklo na mirovanje, osobito ne na sjedilacki posao te osjecam kako mi tijelo pati. Nisam se previše udebljao svega 3-4 kile (na 178cm imam 81kg), no primjecujem kako je nestala mišicna masa i kako to sve polako gubi definiciju. Trcanje mi zbog ozljede noge i danas predstavlja problem (ne toliko da ne mogu uopce, no ne mogu se bazirati iskljucivo na tome) pa imam želju napraviti neki trening kod kuce. Ne treba to biti ništa ozbiljno. Ne trebam imati velike bisepce, plocice na trbušnjacima ili slicne atribute, važno mi je samo da me ne bole ledja od sjedenja, da kad potrcim na nogometu nemam osjecaj da cu se raspasti i da koliko toliko držim liniju.

Bio bih spreman izdvojiti do nekih 100 eura za sprave/pomagala za trening kod kuce. Zanima me što bi mi najbolje koristilo (klupa za trbušnjake, bucice, onaj sprava što se stavi na štok od vrata za zgibove,....). Znam da vecinu tih 'jednostavnih' stvari mogu raditi i bez sprava, no one su cisto motivacijskog faktora. Nikada nisam volio 'suhi trening' pa si tražim nešto da mi sklekovi, trbušnjaci ili slicne vježbe ne djeluju monotono - legni na pod i radi. Kao takve sam ih proklinjao za vrijeme bavljenja sportom :)

Iako sam naveo da nemam nekih problema s debljinom, primjecujem kako mi je tempo života u potpunosti pokvario nacin prehrane. Gdje bih mogao naci neki savjetnik kako to dovesti u red. Nikakva ogromna odricanja ili stroge dijete ne dolaze u obzir, ali vjerujem da se prehrana može malo popraviti i bez toga. 

Zahvaljujem na svakom odgovoru unaprijed. 


Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2012 at 17:09
Sipka za zgibove, par bucica, pilates lopta, kotac za trbuh, prostirka za pod. Malo vise od 100 eura ce te doc ali onda si na miru. Pozz
Back to Top
Bezlozinke View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bezlozinke Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 11:24
Je l postoji neka razlika u kvaliteti ili je to po principu više-manje svejedno gdje i što da kupim? Priznajem da nemam pojma što je kotac za trbuh? :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 21:39
Power Wheel - Kotac za vježbanje imaš na web shopu, korisna stvarcica, baci oko:))
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Power-Wheel.aspx
Back to Top
Bezlozinke View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bezlozinke Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 16:02
Djeluje super, iako sam vidio na youtubeu sad da ima neki s 'kopcama' za nogu pa da se i tako može koristiti. Ima li takav kupiti negdje kod nas? Djeluje stvarno dobro, ne znam koliko je ucinkovito
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.