New Posts New Posts RSS Feed - "sportski" izgled :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"sportski" izgled :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:31
Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:



Lega@Dobro, ovu sliku koju si ti stavil tu je po meni nekaj savrsenog...al jbg...nemam vjere da mogu tak nest napravit od sebe...



..i to je jedini razlog zašto ni neceš
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:47
Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:



I jedno pitanje...kolko cca ovaj lik na slici ima kg?
š00 ima jelda?! Il grijesim?
 


Po mojoj procijeni visina -š00, znaci ako je visok š80 cm ima 80 kg.

Da ima š00 kg, izgledao bi otprilike ovako:

http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=š78š6&postdays =0&postorder=asc&start=405

- uzmi u obzir da covjek s ovog linka ima preko š85 cm.
 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:55
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:



I jedno pitanje...kolko cca ovaj lik na slici ima kg?
š00 ima jelda?! Il grijesim?
 


Po mojoj procijeni visina -š00, znaci ako je visok š80 cm ima 80 kg.

Da ima š00 kg, izgledao bi otprilike ovako:

http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=š78š6&postdays =0&postorder=asc&start=405

- uzmi u obzir da covijek s ovog linka ima preko š85 cm.


Dobro al nije mi sad jasno...imam š88 i 90kg
Kak bit "veci" nego sad a da ne dobijem na kilazi?!
Ak shvacas moje pitanje...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 22:05
Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:


Dobro al nije mi sad jasno...imam š88 i 90kg
Kak bit "veci" nego sad a da ne dobijem na kilazi?!
Ak shvacas moje pitanje...


Ukucaj u google g-flux. Kad vec imaš puno aktivnosti (nogomet i teretana), to ti je najbolja moguca opcija
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 12:19
 je,opcija za pretrenirat se, onaj lik s tog linka sumnjan da je natural
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 13:34
Jeste se primili tog ronalda puno više nego decko koji je postavio pitanje! ovako... opcija za tebe je raditi na treningu snage te spustiti BF što niže.. zato christiano izgleda " veliko" jer je srezan pa mu8 se isticu mišici! stavi ga u majcu pa ceš vidjeti onda kako se obican cini

zmaju: za g-flux ti ne treba kemija, a miceps je na kemiji da, ali on ne radi g-flux niti ima potrebe da uvlacimo roidse u temu

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 17:45
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 je,opcija za pretrenirat se, onaj lik s tog linka sumnjan da je natural


Nema drugog izbora. Uostalom, g-flux je odlicna stvar, znam po svom primjeru i totalno mi odgovara takav nacin treninga/prehrane. Puno aktivnosti i puno hrane, ne može bit bolje za jednog endomorfa. Ja sam bio dosta dugo na takvom režimu dok sam imao više vremena (sad imam hrpu obaveza i poceo sam brljavit sa svime). što se tice pretreniranosti, ja je nisam osjecao.


što se tice momka s linka, Illy ti je vec odgovorio.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 14:46
 ni ne govorin za onog lika da je na g-fluxu nego osobno mislin da g-flux(u pravom smislu kakav se treba izvodit) na neki duzi perio vodi do pretreniranosti.bez obzira na prehranu to je previse treninga za normalne ljude koji nisu neki profesionalci+ sta sve ostale aktivnosti mozes zaboravit i posvetit se ugl treniranju+sta ces na hranu trosit pun ku... para,
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 16:38
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ni ne govorin za onog lika da je na g-fluxu nego osobno mislin da g-flux(u pravom smislu kakav se treba izvodit) na neki duzi perio vodi do pretreniranosti.bez obzira na prehranu to je previse treninga za normalne ljude koji nisu neki profesionalci+ sta sve ostale aktivnosti mozes zaboravit i posvetit se ugl treniranju+sta ces na hranu trosit pun ku... para,


sve to ovisis od osobe do osobe, kažem, meni je g-flux najbolje odgovarao ali sad nemam vremena da se tjelogradnji posvetim na taj nacin
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 21:32

 sasvim logicno da nemas vremena,jer vecina nema vremena za tako nesto. zato ja nebi ni savjetova takav nacin. teretana + tu i tamo kardio HIIT tipa je po meni dovoljno za prosjecnu osobu koja nema neke prevelike ambicije

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 21:34
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 sasvim logicno da nemas vremena,jer vecina nema vremena za tako nesto. zato ja nebi ni savjetova takav nacin. teretana + tu i tamo kardio HIIT tipa je po meni dovoljno za prosjecnu osobu koja nema neke prevelike ambicije



ja ne spadam u tu skupinu
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 21:43

a koja si ti tocno skupina? š00kilas sa ciljen profi BB-a ili? nemislin ovo sarkasticno da nebi krivo svatija nego me bas zanima

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 21:48
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a koja si ti tocno skupina? š00kilas sa ciljen profi BB-a ili? nemislin ovo sarkasticno da nebi krivo svatija nego me bas zanima



Iskreno, š05 kg i BF š0-š2%. Na moju visinu od š86-7 cm bi bilo taman. Necu si zadavat neki period al vjerujem da bi do dvadesete godine bilo ostvarivo, znaci za jedno 3 godine.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 21:50
 i ja bi takab BF ali da bude moja visina i 90 znaci nekih 88 kg max nebi bas priko toga a iovako ce bit tesko natural
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.