New Posts New Posts RSS Feed - "sportski" izgled :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"sportski" izgled :)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "sportski" izgled :)
    Posted: 07 Studeni 2010 at 11:30
Pozdrav...
Evo imam pitanje...
Ako sam slucajno na krivom mjestu otvorio temu, neka je moderatori prebace gdje bi trebala bit...


Mozda ce se nekom sad cinit glupo to pitanje al me zanima...kak doc do "sportski" nabildanog tijela?! Nazovite to kak hocete jer neznam kak da se izrazim...znaci ne dobit neku veliku masu a da se dobro izgleda...kao primjer dat cu naravno koga drugog nego c.ronalda! :D
Znaci kak dobit takav izgled? Kak bi trebala hrana u globalu izgledat? A kak vjezbe?
Da cujem savjete i razmisljanja...
  

Edited by Zagi.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 12:19

Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:

Pozdrav...
Evo imam pitanje...
Ako sam slucajno na krivom mjestu otvorio temu, neka je moderatori prebace gdje bi trebala bit...


Mozda ce se nekom sad cinit glupo to pitanje al me zanima...kak doc do "sportski" nabildanog tijela?! Nazovite to kak hocete jer neznam kak da se izrazim...znaci ne dobit neku veliku masu a da se dobro izgleda...kao primjer dat cu naravno koga drugog nego c.ronalda! :D
Znaci kak dobit takav izgled? Kak bi trebala hrana u globalu izgledat? A kak vjezbe?
Da cujem savjete i razmisljanja...
  
 

za pocetak pocni trenirat nogomet.

a sad ozbiljno, c.ronaldo? da si nepropupala tinejđerica kojoj je najviši doseg uzbuđenja svršuckavanje na slicice doticnog fudbalera još bi te i razumio ali ovako me dovodiš u sumnju

ima i boljiš nacina da zavedeš curu, izgledati ko c ronaldo ne mora bit jedan od tih nacina.

i slobodno se baci na citanje foruma, sigurno ceš nac ponešto za sebe.

Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 12:23
Treniram ga... :)
Zato i nesmijem nabaciti neku veliku misicnu masu...

Daj mi neke osnovne stvari reci...ma nije da mi je on idol al kaj je da je covjek jebeno izgleda...mislim...mogu nac nekog drugog da tak dobro izgleda nije stvar u njemu al kad za njega svi znaju pa mi je bilo najlakse objasnit o cem pricam...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 12:27
Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:

ma nije da mi je on idol al kaj je da je covjek jebeno izgleda...


Kako kome po meni on izgleda prosjecno, momak od š75 i 70 kg
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 12:35
Hm...kuzim na kaj ciljas..pretpostavjam da imas cca š00kg pa ti onda ovaj od 70 stane u dep... :)
Al je stvar u tome da si ja ne mogu dopustit takvu masu...
Pretpostavljam da je ono kaj mene zanima definicija?! Jel tak il grijesim?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 12:46

Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:


Pretpostavljam da je ono kaj mene zanima definicija?! Jel tak il grijesim?
 

tako je, niš drugo ne dolazi u obzir

Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 12:58
Ok...napredujemo... :)

Bavim se nogometom tak da pretpostavljam da mi crobnog treniga ne fali...

Al sam nabio 90kg :( Na zalost...jer sam isao malo misica dobit pa sam sa 83 otisao na 90...

Visok sam š87-88.

E sad...kolko bi ja odprilike trebao imat kila?! Ak uzmemo u obzir kakav me izgled zanima...naravno ne kazem da mi velis na kilu kolko moram kg imat al da se znam ravnat...cca 80?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 17:24
  Pa za nogometasa nebi trebao imati preko 80kg..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 17:57
  ne ulazim u C. Ronalda kao nogometaša i osobu, ali uzeti si njegovo tijelo kao neki konacan cilj... po meni dosta niska ocekivanja.

znam decke od š7,š8 godina koji izgledaju objektivno bolje od njega.




ako vec razgovaramo o nekom sportskom izgledu, a da se ne radi o bodybuilderima, moj ideal je nešto ovakvo




(nemam pojma tko je lik)


također sam dobar i s deckom koji je opasno blizu da izgradi ovakav torzo (od ovog lika je jedino u prsima slabiji), sad ima 22 godine, a kaže da je sa š8 izgledao baš tako nekako kao ja



sve u svemu, imaš š90, 90 kila... vec imaš predispozicije da izgledaš bolje od tog Ronalda
(što se tice nogometa svaka mu cast, kažu da je tata)
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 19:07
Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:

Pozdrav...
Evo imam pitanje...
Ako sam slucajno na krivom mjestu otvorio temu, neka je moderatori prebace gdje bi trebala bit...


Mozda ce se nekom sad cinit glupo to pitanje al me zanima...kak doc do "sportski" nabildanog tijela?! Nazovite to kak hocete jer neznam kak da se izrazim...znaci ne dobit neku veliku masu a da se dobro izgleda...kao primjer dat cu naravno koga drugog nego c.ronalda! :D
Znaci kak dobit takav izgled? Kak bi trebala hrana u globalu izgledat? A kak vjezbe?
Da cujem savjete i razmisljanja...
  


e sad KAK da ti ja objasnim, KAK to ide, KAK se kaže, moraš pocet trenirat KAK bi se tijelo fomiralo i KAK bi postao ko christiano, al neces nikad postat ronaldo jer KAK se kaže TO JE CHRISTIANO RONALDO... i ja bi htjela izgledat ko jessica alba, pa sam si naljepila njen avatar.. theeee
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 19:13
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:

Pozdrav...
Evo imam pitanje...
Ako sam slucajno na krivom mjestu otvorio temu, neka je moderatori prebace gdje bi trebala bit...


Mozda ce se nekom sad cinit glupo to pitanje al me zanima...kak doc do "sportski" nabildanog tijela?! Nazovite to kak hocete jer neznam kak da se izrazim...znaci ne dobit neku veliku masu a da se dobro izgleda...kao primjer dat cu naravno koga drugog nego c.ronalda! :D
Znaci kak dobit takav izgled? Kak bi trebala hrana u globalu izgledat? A kak vjezbe?
Da cujem savjete i razmisljanja...
  


e sad KAK da ti ja objasnim, KAK to ide, KAK se kaže, moraš pocet trenirat KAK bi se tijelo fomiralo i KAK bi postao ko christiano, al neces nikad postat ronaldo jer KAK se kaže TO JE CHRISTIANO RONALDO... i ja bi htjela izgledat ko jessica alba, pa sam si naljepila njen avatar.. theeee



Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 20:27
Originally posted by Lega Lega wrote:

  ne ulazim u C. Ronalda kao nogometaša i osobu, ali uzeti si njegovo tijelo kao neki konacan cilj... po meni dosta niska ocekivanja.


Potpuno se slažel Lega


Originally posted by Lega Lega wrote:



ako vec razgovaramo o nekom sportskom izgledu, a da se ne radi o bodybuilderima, moj ideal je nešto ovakvo










Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:07
Ena@nisam ja reko da zelim bit ronaldo nego sam samo njega uzeo za primjer...

[email protected] ja znam to...

Lega@Dobro, ovu sliku koju si ti stavil tu je po meni nekaj savrsenog...al jbg...nemam vjere da mogu tak nest napravit od sebe...

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:24
Originally posted by Zagi. Zagi. wrote:


Lega@Dobro, ovu sliku koju si ti stavil tu je po meni nekaj savrsenog...al jbg...nemam vjere da mogu tak nest napravit od sebe...



S takvim stavom i pristupom nit nebuš ni blizu polovice ovog
Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:27

Kad neznam od kud poceti!
Nemam nekog ko bi me usmjerio...nego malo pokusavam ovo...malo ono...pa onda ni sam neznam kam dalje...love za nekog privatnog trenera koji bi me uputil i posvetil se meni nemam...

Daj neki savjet...od kud da krenem?!

I jedno pitanje...kolko cca ovaj lik na slici ima kg?
š00 ima jelda?! Il grijesim?
 

Edited by Zagi.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2010 at 21:31
  evo i mene na š000

Pa bas je to pogresno, skakat s jednog na drugo stalno, vrtiš se u krug, tapkaš na mjestu, a niš nisi naucio ni izvukao pouku...........odluci se za neki program i onda se drzi toga, ne mjenjaj i ne diraj niš dok ne odradiš to, poslje mjenjaj.
citaj, citaj i citaj, imaš forum, razne stranice po netu o treninzima di mozes naci hrpu gotovih programa, uzmi neki, i radi, u međuvrenu ceš citajuci i interesirajuci se za to znat svakim danom sve više....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.