New Posts New Posts RSS Feed - Sportske bocice BPA free
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sportske bocice BPA free

 Post Reply Post Reply
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sportske bocice BPA free
    Posted: 24 Travanj 2013 at 14:23

Potaknuta isjeckom iz clanka "Voda - koje su kolicine preporucene za vrijeme treninga" gdje se naglašava štetnost plasticnih boca iz kojih svakodnevno popijemo po nekoliko litara vode, krenula sam u potragu za kvalitetnom bocicom.


Našla sam ih nekoliko:

http://www.wellbie.hr/main.php?com=izdelekPodrobno&task=izdelekPodrobno&izdelek=2096

http://www.gricni.com/equa-bocice

http://www.sigg.com/


Dok su klinci bili manji redovito sam pazila kakve im bocice kupujem, i još tada sam si planirala kupiti kvalitetnu bocicu "za u torbu" da ju mogu svakamo vuci za sobom.


Dakle, iz kakvih bocica vi pijete, jesu i BPA free i imate li za preporuciti koju Smile


Hvala!



Edited by bebolina - 24 Travanj 2013 at 14:23
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 18:48
Ja sam svoju kupila u Kozmu, nekih 50kn, izgledom je kao EQUA bocica ali nije - pa je valjda zato i jeftinija, a isto je BPA free. Koristim ju od 11.mjeseca prošle godine i nisam ni sekunde požalila.

Frendica ima ovu Sigg - ali nekako mi je nespretna, nije plasticna nego je kao metalna i meni taj metal ima cudan miris. I ne svidja mi se ovaj cep koje imaju jer se teško otvara
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 23:03
Ja i žena pijemo iz eque.
Back to Top
femme123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote femme123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 10:35
ja imam tupperware
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 14:03

Originally posted by fittyp fittyp wrote:

Ja i žena pijemo iz eque.


Gdje ste ih kupili??

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 14:15
Na Petrol benzinskoj
Back to Top
nanika View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nanika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 19:31

Kupila danas bocicu BPA U Kauflandu za 39.99kn.
0.7L
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 13:52
Ja sam si kupila Janinu staklenu bocu od 0,33 i super mi je!! Stalno ju koristim!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.