New Posts New Posts RSS Feed - s.o.s
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

s.o.s

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
fatima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: s.o.s
    Posted: 20 Svibanj 2008 at 11:58

 imam jedan (veliki) problem. ovako,na dijeti sam. preko dana držim tu dijetu koja nije nikakvo gladovanje nego jedem 5 manjih obroka,smanjujem, ugljikohidrate,povecavam voce i proteine itd itd- ugl,mislim da tu ne štekam. uz to se bavim fizickom aktivnošcu. i sve bi bilo SUPER da....se u polu svjesnom stanju u sitne sate ujutro ili preko nocu ne uhvatim kraj frižidera. grozno! to traje vec duže vrijeme....  help... strašno me deprimira to što nema nikakvih promjena na mojoj kilaži, bez obzira na dijetu. svjesna sam da je to zbog ovih ''nocnih izleta'' al nemogu si pomoc- ja si ostavim jabuku kraj kreveta ali doslovce u polu svjesnom stanju i prođem pored nje!!

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 16:49
Originally posted by fatima fatima wrote:

 imam jedan (veliki) problem. ovako,na dijeti sam. preko dana drlim tu dijetu koja nije nikakvo gladovanje nego jedem 5 manjih obroka,smanjujem, ugljikohidrate,povecavam voce i proteine itd itd- ugl,mislim da tu ne atekam. uz to se bavim fizickom aktivnoacu. i sve bi bilo SUPER da....se u polu svjesnom stanju u sitne sate ujutro ili preko nocu ne uhvatim kraj frilidera. grozno! to traje vec dule vrijeme....  help... straano me deprimira to ato nema nikakvih promjena na mojoj kilali, bez obzira na dijetu. svjesna sam da je to zbog ovih ''nocnih izleta'' al nemogu si pomoc- ja si ostavim jabuku kraj kreveta ali doslovce u polu svjesnom stanju i prodem pored nje!!


Nocni objedi - necemo previše izmišljati sa nekakvim savjetima, ali kad bi preporucivali nešto, išlo bi ovako: jednostavno, nemoj pojesti to preko noci! Daleko je štetnije ako to "zabranjeno" pojedeš preko noci nego preko dana iz x razloga.
Ali da se spustimo na zemlju... Ako vec pojedeš nešto, onda pojedi kvalitetno, npr. ostavi si smiješani svježi sir + voda + ekstrakt vanilije ili neki drugi zbog arome i okusa. Samo popiješ i gotovo. Zapravo, misliš li da se organizmu da preko noci u prekidu sna žvakati i probavljati jabuku? Ili mu je lakše u par sec unijeti tekuci hranjivi obrok? Hehe
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 17:02

 to nikad nisam jela svježi sir + voda + ekstrakt vanilije....

jel to fino? u kojim omjerima ti to radiš - mislim omjer vode i sira i koliko ekstrakta vanilije?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2008 at 18:38
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 to nikad nisam jela svjeli sir + voda + ekstrakt vanilije....

jel to fino? u kojim omjerima ti to radia - mislim omjer vode i sira i koliko ekstrakta vanilije?


Meni je ok, tako radim vec mjesecima, godinama. Inace pravim bez vanilije jer mi nije potrebno, ali to sam predložio jer ekstrakt barem donekle poboljšava okus, tako da bude nekakva zdrava "zamjena" onome što bi ona inace pojela.
Omjeri? Eh, individualno, kako god želiš, ne možeš pogriješiti.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2008 at 09:56
I nemoj držati ništa u frižideru;)
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2008 at 10:02

@Hammer

na koji ekstrat vanilije si tocno mislio? onaj tekuci kaj ima za kupit? to izmuckaš u shakeru ili samo promiješaš? jel se može to razrijedit s jogurtom ili sirutkom npr, mislim jer i tako piješ ili samo s vodom? sama pomisao na vodu i sir mi djeluje bljutavo 

 

 

@fatima

koliko ti kg imaš na koju visinu?

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2008 at 10:06
Ma nije bljutavo.... mislim da ti nije problem ni ako jedeš samo posni sir....ako voliš... meni je osobno okus dobar...ali masa ljudi ne vole okus sira pa zato dodaju vaniliju npr, bananu i slicno...... ja sam se navikla na sviježi sir.... 
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2008 at 15:35

u zadnje vrijeme mi se sir vec malo zgadio.. non-stop ga jedem u zadnje vrijeme.. i to ne jer mi se jede - vec na silu samo zbog dosta velikog udjela proteina... znaci ti dalila isto pijes posni s vodom?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2008 at 18:06
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

@Hammer

na koji ekstrat vanilije si tocno mislio? onaj tekuci kaj ima za kupit? to izmuckaa u shakeru ili samo promijeaaa? jel se mole to razrijedit s jogurtom ili sirutkom npr, mislim jer i tako pijea ili samo s vodom? sama pomisao na vodu i sir mi djeluje bljutavo

Kupuje se tekuci u onim sitnim bocicama. U mikseru smiješam (inace kao što sam rekao samo vodu i svježi sir). Gustoca ovisi o kolicini vode. Naravno, nije na odmet dodati malo whey-a tko želi. Nije bljutavo voda i sir, nešto poput jogurta, navikne se osoba kao i na sve okuse.

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2008 at 20:07
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

u zadnje vrijeme mi se sir vec malo zgadio.. non-stop ga jedem u zadnje vrijeme.. i to ne jer mi se jede - vec na silu samo zbog dosta velikog udjela proteina... znaci ti dalila isto pijes posni s vodom?


probaj posni i vocni jogurt! mmmmm........
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2008 at 13:06

 ovo posni i vocni jogurt mi se cini ok... to sam baa jutros mislila probat kad ono nema vocnog u frizideru pa sam isprobala sir s vodom.. i fakat nije bljutavo.. ok je... nije da je baa fino al je ok..  stavila sam i malo ekstrakta vanilije ali nije mi baa nea promijenio okus...

evo ja sam za nekih 2,5 dcl stavila š0 dkg sira... super mi je ovo jer je puno bjelancevina za razliku od jogurta i mlijeka...

baa bi bilo dobro kad bi neko otvorio temu na forumu s tak nekim recepticima

inace koji sir vi jedete - posni od vindije ili od dukata? meni je bolji vindijin...

 



Edited by jedna_mala
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2008 at 14:28
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

inace koji sir vi jedete - posni od vindije ili od dukata? meni je bolji vindijin...

 


Domil posni ili zbregov obicni svježi. Mala mala... nema veze ciji je sir dokle god on sadrži ono što piše na kutiji ili vrecici
Evo pazi: koje vi pile jedete: domace ili cekinov roster? Meni je bolji domaci.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2008 at 17:37
Pa domace naravno;))
Pa je da su isti sastojci...ali meni nije isti okus svih sireva... najbolji mi je Z"bregov....;)
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2008 at 02:06
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

inace koji sir vi jedete - posni od vindije ili od dukata? meni je bolji vindijin...

 


Domil posni ili zbregov obicni svjeli. Mala mala... nema veze ciji je sir dokle god on sadrli ono ato pic na kutiji ili vrecici
Evo pazi: koje vi pile jedete: domace ili cekinov roster? Meni je bolji domaci.
 

hamer, hamer

pitam zbog okusa... meni nisu svi isti.. okus vindijinog zbregov mi je drukciji i bolji od dukatovog npr..

pile (okus) - naravno domace

 

 

Edited by jedna_mala
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2008 at 16:13
@jedna_mala
Eh "daleko" bih dogurao u ovome da se vodim okusima onog što jedem
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
fatima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2008 at 02:27

 OK, hvala puno na savjetima. Možda ce vam se uciniti glupo, ali ja stvarno ne znam šta je to posni sir. Mislim, jel ja dođem u trgovini na pult sa sirevima i salamom ono i pitam posni sir, ili se to nalazi na odjelu s jogurtima itd u nekakvom pakiranju??? vidim koliko ovo pitanje glupo izgleda (!), ali stvarno ne znam.

znaci, to mogu konzumirat preko noci kad dobijem te ''napadaje gladi''? Neki jogurt isto? vocni ili?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.