New Posts New Posts RSS Feed - Sojine ljuskice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sojine ljuskice

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 13:13
Ma šalim se ja naravno, samo ti radi kako želiš, samo se potrudi da nadješ nekog donora za jetru :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 15:37
Jecam kilo oko 8-10 kuna, leca kilo oko 18-20 kn izvazes i skuvas, jeftino puno kcal za masu i kompletan AK profil
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 10:38
zmaj, bas sam te htjela nesto pitat u vezi tih biljnih proteina- biološka vrijednost biljnih proteina (osim sojinog proetina je izrazito niska zar ne? onda prema tome nije bitno ima li leca, kvinoja ili jecam puni ak profil ili ne..hmm
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:51
Joj ja sam probao sojine okruglice neki dan u mixu s intergralnom rizom, tjesteninom i piletinom, nije mi se bas dopalo, ali mislim da bih u nekom umaku bolje proslo, satarasu ili tak nest. 
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 15:01
Originally posted by Ivica23 Ivica23 wrote:

Joj ja sam probao sojine okruglice neki dan u mixu s intergralnom rizom, tjesteninom i piletinom, nije mi se bas dopalo, ali mislim da bih u nekom umaku bolje proslo, satarasu ili tak nest. 

Puno su bolje kad se zapeku na malo ulja pa budu hrskave i onda pomješaju sa rižom itd,a ovako samo skuhane i pomješaneDead I zacini jako poprave okus


Edited by kokodak - 04 Veljaca 2013 at 15:02
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 19:03
Mislim da su na dokumentarcima govorili kako nije istina da cijeli Daleki istok zivi na soji, veci samo najnizi slojevi... Zbog dostupnosti.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:07
Avangarde kombinacijon mahunarki i žitarica se dobije puni AK profil, nigdi nisan reka da je to primaran izvor jer i nije meni je meso, whey i kazein primarni izvor, ovi mi služi ka najjeftiniji nacin za unit dosta kvakitetnih UH a uz to iman nadopunu proteina, zato i nevolin vegetarijanstvo jer dame biljke nisu divoljne, tako da ako se ovo koristi ka nekakva nadopuna to je odlican izvor i je manja biološka vrjednost ali nema neke prevelike veze u tom smislu a šta se tice soje vec je dovoljno receno
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:51
znaci uvijek kombiniras uz meso onaj svoj miks jacam i leca ?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:22
Ne kombiniran uvik uz meso, oco ugl. Jeden samo ali ostali obroci su bazirani na mesu, wheyu, i kazeinu tako da mi jecam i leca zauzimaju svega 2Oak posto unosa proteina, sve drugo je iz životinjskih izvora
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:35
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ne kombiniran uvik uz meso, oco ugl. Jeden samo ali ostali obroci su bazirani na mesu, wheyu, i kazeinu tako da mi jecam i leca zauzimaju svega 2Oak posto unosa proteina, sve drugo je iz životinjskih izvora


sve jasno
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 12:55
ja ponekad znam pojesti sojine medaljno (to je isto ko i ljuskice)..poanta je da kad se preliju vrucom vodom, i odstoji nekih 10.15 min, tek nakon toga ih treba tretirati kao "meso" zamisli to recimo kao smrznutu piletinu, prvo ju odmrznes pa je ides spremati, samo kaj soju nakon sto se prelije vrucom vodom i odstoji, ipak moze jesti al si se uvjerio da je odvratno..ja ih onda zacinim, specem na teflonki ko snicle, i onda kad ih izvadim na tanjur, prelijem sa malo domace vrhnje i meni je bomba jelo, samo kaj sam nakon toga brzo gladan ;)
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 15:08
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

ja ponekad znam pojesti sojine medaljno (to je isto ko i ljuskice)..poanta je da kad se preliju vrucom vodom, i odstoji nekih 10.15 min, tek nakon toga ih treba tretirati kao "meso" zamisli to recimo kao smrznutu piletinu, prvo ju odmrznes pa je ides spremati, samo kaj soju nakon sto se prelije vrucom vodom i odstoji, ipak moze jesti al si se uvjerio da je odvratno..ja ih onda zacinim, specem na teflonki ko snicle, i onda kad ih izvadim na tanjur, prelijem sa malo domace vrhnje i meni je bomba jelo, samo kaj sam nakon toga brzo gladan ;)

Uopce nije potrebno da odstoji toliko puno,brži nacin ti je da ih kuhaš par minuta i dodaš malo praška za pecivo da brže omekšaju i odma ih ohladiš,iscjediš i tretiraš kao šniclu,za to sve ti treba najviše 15 min i spremne su za jesti Smile Soja može biti jako ukusna,samo ju treba znati spremitiSmile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.