New Posts New Posts RSS Feed - sojin protein da ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sojin protein da ili ne?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2013 at 22:39
radije kupi bjelanjke u prahu nego soju
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2013 at 23:22
Originally posted by zipoe zipoe wrote:

Nego da se vratimo..citam da kazu da za sojin izolat ne vrijede ova 'pravila' sto se tice nekih nuspojava

Gle soja je nedorecena namirnica. Oni koji su protiv nje(iz bilo kojeg razloga) naci ce hiljadu istraživanja koja ce potkrjepiti njihovu tvrdnju. Oni koji su za nju naci ce isto tako dosta istraživanja za svoju tvrdnju. Suma sumarum zašto uzimati nešto o cemu se vodi polemika da li je dobro ili ne, kada imamo stvari koje su provjereno dobre, i protiv kojih niko nema ništa.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2013 at 00:33
Nac ce neki i protiv wheya i kazeina svašta, ja san prvenstveno za krute namirnice, a ako iz bilo kojeg razloga nisu dostupne ili nešto onda whey i kazein, soju nikad u životu nisan okusija niti bi
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2013 at 19:34
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Nac ce neki i protiv wheya i kazeina svašta, ja san prvenstveno za krute namirnice, a ako iz bilo kojeg razloga nisu dostupne ili nešto onda whey i kazein, soju nikad u životu nisan okusija niti bi

Ja ne znam da je ijedno ozbiljnije istraživanje reko nešto loše za whey.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2013 at 22:06
Neznan ni ja, al svašta svak govori
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2013 at 22:54
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

radije kupi bjelanjke u prahu nego soju


Markane, moze nutritivna i kcal vrijednost ? hvala
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 17:39
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

radije kupi bjelanjke u prahu nego soju


Markane, moze nutritivna i kcal vrijednost ? hvala


nasla, thnx anyway
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 17:50
drago mi je da sam pomogao iako ništa nisam napravio
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 17:56
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

drago mi je da sam pomogao iako ništa nisam napravio

ja vac unaprijed predvidim da si toliko drag da hoces pa zahvaljujem
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 19:59
inace,potrošiti cu sada do kraja ovaj sojin protein koji imam (nekih 20ak dana još) a onda se bacam na kozji..kroz sljedeci tjedan mi dolazi onaj engleski..sve se može kad se hoce :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 21:09
Kozji bi triba bit super
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.