New Posts New Posts RSS Feed - Soja, da ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Soja, da ili ne?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:07
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

To je istina....Za to se slažem u potpunosti....Ne slažem se sa mišljenju toga clanka što si navela...da nas misli o hrani debljaju? 

Ja pod izjavom da nas misli debljaju ,a ne hrana smatram ovo:
naravno da je hrana ta koja nas deblja,ali glavni krivac za to su naše misli.Ako promjenimo misli o odredjenoj hrani kao negativnoj u pozitivno,ta hrana ce djelovat na naše tijelo u skladu sa novim mislima.
Znaci odredjena hrana sama po sebi nije  ni dobra ni loša.Naše misli odredjuju kakva ce biti.
Zato si ja dajem slobodu da kažem da su misli te koje nas zapravo debljaju.Smile
Jer treba odluciti tko je po nama krivac,misli ili hrana.Ako je hrana izbacit cemo je iz jelovnika,a ako su misli možemo ih promjenit u pozitivnije i nastavit uživat u toj hrani.Smile
Jel ovo prihvatljivije ?Smile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:08
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma,kužim ja sve!

ljudski mozak je vrlo sofisticirana sprava
ja sam svom mozgu naredila da automatski,kad, vidim neku lošu hranu,šalje signal,FUUUUUUUJJJJJJ,



Ma znam da kužišBig smile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:09
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by kokodak kokodak wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

To je istina....Za to se slažem u potpunosti....Ne slažem se sa mišljenju toga clanka što si navela...da nas misli o hrani debljaju? 

ok,ja na to tako gledam,ati to shvati kao da previše filozofiramSmile


Hehe... debljanje i mrsavljenje je jednostavno.. sve je matematika.. ako uneses kalorija vise nego sto si potrosila, jednostavno se debljas.. pa makar ti u glavi zamislila da si malo pojela i da ces smrsavit... mozda ces u svojim ocima cak i izgledat mrsavije, jer ipak je to sve u glavi :) ali vaga i metar ce reci svoje :))

Jest,tako je,slažem seSmile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:15
Ne znam to je tvoje mišljenje....Poštujem ga jer tako misliš....Meni je ne prihvatljivo...gledati u juk food npr....i upregniti pozitivne misli u njega kako je on zdrav....i onda da tijelo reagira na njega koda smo pojeli zdravu hranu :) Npr Dok sam bio buco....Ja sam pozitivne misli imao stalno o pizzi i takvoj hrani...i nisam mislio da me deblja...što je kasnije se ukazalo da je krivo....jedino se slažem sa tim da je glavni krivac misli...što se tice toga kada stanemo pred ogledalo...ako smo nabijeni negativnom energijom tako cemo se vidjeti....ili u suprotnom.....Kao što je rekao Davor...Hrana je cista matematika...toliko ima necega ...toliko proteina..toliko masti..vitamina, nebitno....i taj broj odredjuje broj koji cemo imati kada stanemo na vagu :)
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:34
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ne znam to je tvoje mišljenje....Poštujem ga jer tako misliš....Meni je ne prihvatljivo...gledati u juk food npr....i upregniti pozitivne misli u njega kako je on zdrav....i onda da tijelo reagira na njega koda smo pojeli zdravu hranu :) Npr Dok sam bio buco....Ja sam pozitivne misli imao stalno o pizzi i takvoj hrani...i nisam mislio da me deblja...što je kasnije se ukazalo da je krivo....jedino se slažem sa tim da je glavni krivac misli...što se tice toga kada stanemo pred ogledalo...ako smo nabijeni negativnom energijom tako cemo se vidjeti....ili u suprotnom.....Kao što je rekao Davor...Hrana je cista matematika...toliko ima necega ...toliko proteina..toliko masti..vitamina, nebitno....i taj broj odredjuje broj koji cemo imati kada stanemo na vagu :)

haha pa ne kažem ja da radiš to sa junk foodom.Fokusiraj se na uživanje,ako vec nema ništa pozitivno u toj hrani.Ali bez obzira i ako se fokusiraš samo na uživanje,ne znaci da se neceš udebljati,ako podsvjesno imaš negativna uvjerenja.Naša podsvjesna uvjerenja odredjuju kako ce biti,a ne naše svjesno razmišljanje,jedino ako je podsvjesno uvjerenje u skladu sa svjesnim razmišljanjem ,tek onda ce stvari funkcionirati.Prije ne!Smile

Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:52
Kako ti kažeš :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.