New Posts New Posts RSS Feed - Sobni bicikli 10km dnevno 6 dana u tjednu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sobni bicikli 10km dnevno 6 dana u tjednu

 Post Reply Post Reply
Author
somedude34 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2021
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote somedude34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sobni bicikli 10km dnevno 6 dana u tjednu
    Posted: 19 Sijecanj 2021 at 11:42
Pozdrav imam par pitanja za bicikli.

Krenuo sam voziti bicikli polagano,sad sam dosao da zadnjih 10 dana vozim 10km dnevno,sobni bicikli.Sve je ok nemam umora,bolova ali mene zanima hidratizacija,primjetio sam navecer da se probudim zedan,kao da sam taj dan samo sol unosio u sebe.

Zanima me dali je bolje na prazan zeldac vozit bicikli,pod time mislim ne da sam gladan nego kad ustanem,obavim sve i prije jela bicikli.


Prosjek srcanog ritma je 120 do 145max (pred sami kraj).
Mene zanima samo jedna stvar kako pravilno omjer vode uzimati prije i poslje treninga.

Visok:169cm
Kg:69.1

Nemam problema sa zdravljem bio prije 15 dana kod kardiologa svake godine idem jer radim terenski posao,junk food poslje posla ali na poslu prosjek 15km hodanja.

Imam crtu na stomaku tocnije abs koji se nece nikad vidjeti,crtu sam dobio prosle godine sam vjezbao 7 dana ali sam u tih 7 dana imao ukljuceno 100 trbusnjaka svaki dan puna 3mjeseca,a onda dosao teren i izgubio sam volju tako da 4mjeseca mi je propalo to jest nije imam snagu i sve ali abs ne.Tongue
Prva slika je danas,prije treninga sam jeo 2 kriske pastete,1 casa caja.Nakon 45 minuta sam krenuo vjezbat.
Druga slika prazan zeldac jedino sam pio vode 3 case prije treninga i 15 minuta poslje treninga vodu 


Back to Top
Tarik6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2020
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tarik6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2021 at 22:50
Postovanje, ukoliko se budite zedni, to je vec alarm koji saopstava da ne unosite dovoljno vode, moze biti takodje ako prije spavanja unesete neku hranu koja sadrzi puno soli, zatim nocna zedj moze biti takodje znak za progredirani stepen slabosti insulinske osjetljivosti. Morate otkriti uzrok zedji, prvo ustanovite da li je zbog manjka unesene vode u toku dana, da li je slana hrana, provjerite insulinsku osjetljivost u nekom laboratoriju.
Zatim, u oko me ubolo, da tako kazem, ovo za liniju na abs, sigurno je niste dobili od trbusnjaka, vec zbog spustanja procenta masti na tom dijelu tijela koje je uzrokovano kalorijskim deficitom.
Kardio niti bilo koju fizicku aktivnost NE PREPORUCUJEM na prazan zeludac. Na prazan zeludac jedino moze ici hrana, i to je to.
Svako dobro zelim ;)
Zelis smrsati? Zelis dodati misicnu masu? Zelis dostici svoju top formu, a ne znas kako? Ja ti mogu pomoci.
Tarik Mehtic - Online coach
E-Mail: [email protected]
Viber: +38762499103
Back to Top
somedude34 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2021
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote somedude34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2021 at 23:35
Originally posted by Tarik6 Tarik6 wrote:

Postovanje, ukoliko se budite zedni, to je vec alarm koji saopstava da ne unosite dovoljno vode, moze biti takodje ako prije spavanja unesete neku hranu koja sadrzi puno soli, zatim nocna zedj moze biti takodje znak za progredirani stepen slabosti insulinske osjetljivosti. Morate otkriti uzrok zedji, prvo ustanovite da li je zbog manjka unesene vode u toku dana, da li je slana hrana, provjerite insulinsku osjetljivost u nekom laboratoriju.
Zatim, u oko me ubolo, da tako kazem, ovo za liniju na abs, sigurno je niste dobili od trbusnjaka, vec zbog spustanja procenta masti na tom dijelu tijela koje je uzrokovano kalorijskim deficitom.
Kardio niti bilo koju fizicku aktivnost NE PREPORUCUJEM na prazan zeludac. Na prazan zeludac jedino moze ici hrana, i to je to.
Svako dobro zelim ;)

Hvala vam na odgovoru,nisam znao da smijes jest,ne sada da se prejedem prije treninga,uvijek sam mislio da je bolje na prazan zeldac bolje,neosjetim umor,nemam nista da me umara,niti osjecaj slabosti.Da crta mi se vidi ali jako slabije abs.Imam ravan stomak.Ali sam zadnjih 10 dana radio na prazan zeldac i moguce da me je zadnja 2-3 dana uhvatila dehidracija tocnije budio sam se zedan pa sam se uplasio a prije toga nikad,moguce da sam malo manje unosio vode u tijelo.
Back to Top
somedude34 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2021
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote somedude34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2021 at 23:39
Prosle godine sam radio trbusne,sklekove skoro 4 mjeseca a onda pauza zbog terana 5mjeseci.No dobro odustao sam od toga pa sam se uhvatio bicikla jer mi je nekako laksi.

Ali 10km mi je sasvim solidno za raditi-
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.