New Posts New Posts RSS Feed - smanjen unos kcal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

smanjen unos kcal

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Frckolina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Frckolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2010 at 16:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Joj a nebi li bilo bolje malo više vježbati i više
papati?

š750? Onda je tu malo veca i visina i težina u pitanju.
Ako na to dodamo neki minimum aktivnosti u danu...ti si
po tome minimum 800 kcal u deficitu...puno puno previše.

Ja se stvarno divim svim curama koje jedva naguraju tih
š200 kcal dnevno..al stvarno Ja da mogu, pojela bi
i 4000

Ne, stvarno, šalu na stranu, premalo ti je to hrane, cak
i bez treninga.


Imam 93 kilograma trenutno i visoka sam š67 cm.
Evo, sa vježbanjem sam danas pocela. Potrudit cu se oko
toga.
Možda stvarno cudno zvuci, ali ja zaista ne uživam u
hrani. Zato mi je valjda teško više kalorija unijeti.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 15:46

Originally posted by Frckolina Frckolina wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Joj a nebi li bilo bolje malo više vježbati i više
papati?

š750? Onda je tu malo veca i visina i težina u pitanju.
Ako na to dodamo neki minimum aktivnosti u danu...ti si
po tome minimum 800 kcal u deficitu...puno puno previše.

Ja se stvarno divim svim curama koje jedva naguraju tih
š200 kcal dnevno..al stvarno Ja da mogu, pojela bi
i 4000

Ne, stvarno, šalu na stranu, premalo ti je to hrane, cak
i bez treninga.


Imam 93 kilograma trenutno i visoka sam š67 cm.
Evo, sa vježbanjem sam danas pocela. Potrudit cu se oko
toga.
Možda stvarno cudno zvuci, ali ja zaista ne uživam u
hrani. Zato mi je valjda teško više kalorija unijeti.

S obzirom na toliki deficit cini mi se da ti se metabolizam vec naviknuo na manji unos hrane pa ni neces gubit na kilazi.

nije stvar " Potrudit cu se oko toga. "  nesto ne radis punim srcem tada ni nemas razloga za uspjehom. Dobra setnja je isto aktivna vjezba a ako nemas volje ista drugo radit odaber aktivnost koja ti pase pa makar to bilo plesuckanje u nekom ritmu i kod kuce.

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2011 at 17:28
  93kg. na š67cm - i još š200kcl. dnevno... nemoguce... jednostavno - nemoguce. Možda je tipfeler, možda je rijec o 53kg. na tu visinu i taj kcl. unos... to bi vec išlo.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2011 at 23:58
  S tako malim unosom kalorija mislim da ja ne bih imala stolicu nakon 3 mjeseca...
Probala sam i ja to al nakon 5 dana sam se pocela rušiti i prehladila... I naravno problemi sa stolicom iako sam pila puno vode i jela povrce i voce... Crijeva su mi iz to malo hrane izvukla sve živo pa je naravno nastupio zatvor i ostali problemi.
A sada fino jedem ko prava cura i smršavila sam u 3mj 7kg... Vježbam 5x tjedno. Nema ništa od gladovanja... Cijelo tijelo mi se ucvrstilo posebno gluteus . I imam kondicije za nocne akrobacije... A to se gladovanjem nemože postici... A da ne pricam da može poceti opadati kosa od nedostatka vitamina...
Gladovanjem se može jedino štedjeti i štrajkati!
hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 00:20
Ja sam na š500 kalorija dnevno sad
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 11:26
Aha ajd budi 3 mjeseca tako! Zašto si na š500? Ajd napiši šta jedeš, molim te pa da probam i ja možda ti je jelovnik bolje posložen nego moj... pa izdržiš...
hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 11:51
Uh, pa necu toliko dugo :) ma.. ja sam na nekoj kompliciranoj djeti za sportaše, mora se imati i iskustva sa određenim vrstama treninga i tako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:20
  ja sam također u tjednu na otprilike š000 kcal dnevno i još uz to radim insanity :/ jednostavno mi je teško jest više kad su to ugl proteini koji imaju manju kalorijsku vrijednost, a ne mogu na silu trpat u sebe ...a vikendom je taj unos veci da ne usporim metabolizam (još više) pa si dozvolim kruh i slatko
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:24
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

  ja sam također u tjednu na otprilike š000 kcal dnevno i još uz to radim insanity :/ jednostavno mi je teško jest više kad su to ugl proteini koji imaju manju kalorijsku vrijednost, a ne mogu na silu trpat u sebe ...a vikendom je taj unos veci da ne usporim metabolizam (još više) pa si dozvolim kruh i slatko


Blago vama koji možete živjet na tako malom kalorijskom unosu, ja ne mogu odradit defku bez 3000 kcal
Rijeąeno na PM.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:26
  ne znam jel si sad 3. il 4. srednje al cek dok dođe matura pa da vidiš kako ce ti hrana bit zadnje na što ceš mislit
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:30
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

  ne znam jel si sad 3. il 4. srednje al cek dok dođe matura pa da vidiš kako ce ti hrana bit zadnje na što ceš mislit


3. sam, ali nije da nema obaveza ni sad što se tice škole.
Radimo jedan projekt tako da svaku subotu trebam mejlat profesoru proracun koji ima jedno š00 formula, i tako svaku subotu Vjeruj mi da na to izgubim jedno 6-7 sati tjedno

Još dodaj na to endo metabolizam (citaj: pojest cu sve šta ima doma ako me ne sprijecite)
Rijeąeno na PM.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:32
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

  ne znam jel si sad 3. il 4. srednje al cek dok dođe matura pa da vidiš kako ce ti hrana bit zadnje na što ceš mislit


3. sam, ali nije da nema obaveza ni sad što se tice škole.
Radimo jedan projekt tako da svaku subotu trebam mejlat profesoru proracun koji ima jedno š00 formula, i tako svaku subotu Vjeruj mi da na to izgubim jedno 6-7 sati tjedno

Još dodaj na to endo metabolizam (citaj: pojest cu sve šta ima doma ako me ne sprijecite)


haha...ja mogu dugo izdržat bez hrane, al problem mi je što ne mogu stat jednom kad pocnem  al sad je bolje, svako jutro se budim u panici da necu proc maturu i upisat faks pa se više fokusiram na ucenje
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:37
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

  ne znam jel si sad 3. il 4. srednje al cek dok dođe matura pa da vidiš kako ce ti hrana bit zadnje na što ceš mislit


3. sam, ali nije da nema obaveza ni sad što se tice škole.
Radimo jedan projekt tako da svaku subotu trebam mejlat profesoru proracun koji ima jedno š00 formula, i tako svaku subotu Vjeruj mi da na to izgubim jedno 6-7 sati tjedno

Još dodaj na to endo metabolizam (citaj: pojest cu sve šta ima doma ako me ne sprijecite)


haha...ja mogu dugo izdržat bez hrane, al problem mi je što ne mogu stat jednom kad pocnem  al sad je bolje, svako jutro se budim u panici da necu proc maturu i upisat faks pa se više fokusiram na ucenje


Ma relax, ne znam hoceš li polagati sve predmete na višoj razini, ali npr. ove niže razine se mogu proci bez imalo pripreme



Rijeąeno na PM.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:39
samo mi je matka na nižoj, al proc cu ja to, samo se treba knjige primit :) i ovo je offtopic sram nas bilo
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:50
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

samo mi je matka na nižoj, al proc cu ja to, samo se treba knjige primit :) i ovo je offtopic sram nas bilo


Haha, ne znam zašto vam matiša stvara takve probleme


Rijeąeno na PM.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2011 at 14:54
  ma nemoj da te sad dohvatim! ti si sigurno buduci polaznim fer-a il pmf-a!
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.