New Posts New Posts RSS Feed - Slucajni prolaznici- inspiracija!!!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slucajni prolaznici- inspiracija!!!!!

 Post Reply Post Reply
Author
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slucajni prolaznici- inspiracija!!!!!
    Posted: 25 Lipanj 2011 at 15:33
Zašto otvaram ovu temu?? Zato što sam danas u bezveznom šopingu u portanovoj (osijek), tocnije njihovom konzumu, vidjela tipa, koji kupuje paket jaja i izgleda božanstveno, onako kako, vjerujem, vecina muške populacije na ovom forumu izgleda!! hehe Došla sam doma i uhvatila se svog insanitya a kasnije cišcenja!! Sam pogled na doticno tijelo mi je podigao adrenalin i dao povod za vježbanjeeee! Big smileBig smileBig smileBig smileBig smileBig smile
Stvarno se isplati vježbati i brinuti o sebi jer eto i slucajan susret je motivacija za nekoga!! Embarrassed 
 
Jeste imali ovakvih iskustava??Big smile
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2011 at 16:16
Moram ubuduce opreznije se saginjat dok uzimam karton jaja
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2011 at 16:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Moram ubuduce opreznije se saginjat dok uzimam karton jaja
 
hehehehe ne, nemoj!  =) uhh kako godi oku isklesana guza koja se saginja... oohh smiri se srce mojeBig smileBig smile
 
nažalost ovaj stricek se nije saginjao.. da je... Hug malo mi je falilo da mu priđem..jaaaooo hehehehe
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2011 at 17:59
ajme teme LOL

ja se sjecam da je mene u srednjoj jednom motivirala neka cura koju sam vidjela na ulici da trcim cijelo ljeto svako jutro u pola 6..ni sama ne znam otkud mi volja..ni gdje je sad ta volja da se ustanem tako rano i vježbam Cry
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 12:07
Ne znam za vas al meni je motivacija vec ugrađena u mentalni sklop Smile

Mislim da kad to stvarno voliš i kad ti postane nacin života - nikakva motivacija nije potrebna jer ti je to normalno stanje.

A dok nije tako bilo....teško da me na ulici nešto moglo motivirat jer bar u mom gradu nisam nikad vidjela nikoga ko je izgledao onako kako ja želim, više onako bikini girls al to mi je dosadno Smile Tako da sam se trebala pomoc sa slikama i snimkama treninga :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 13:15
Uuu mene hiljadu puta to zna da poklopi u fazonu ''ma ja nikad necu imati ovakvo telo jer..(pa spisak razloga)''

Tako da mislim, ako cemo vec birati nekog za motivaciju, to mora da bude osoba koja ce biti slicna nasem...fizickom sklopu..A ljudi kao za inat uglavnom kao uzor uzimaju ono sto ne mogu biti
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 13:38
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Uuu mene hiljadu puta to zna da poklopi u fazonu ''ma ja nikad necu imati ovakvo telo jer..(pa spisak razloga)''

Tako da mislim, ako cemo vec birati nekog za motivaciju, to mora da bude osoba koja ce biti slicna nasem...fizickom sklopu..A ljudi kao za inat uglavnom kao uzor uzimaju ono sto ne mogu biti

ta sam..bila.uvijek sam se zamišljala vitkom,tanašnom,krhkom,s duuuugom ravnom kosom,i za uzor uzimala cure za 2 glave više od mene.
a onda sma skužila da to nejde.i da mogu biti vitka,ali da to nece liciti ni na što.i sad želim biti samo ja,ali u poboljšanoj verziji.i ne želim više ravnu kosu jer sad volim svoju grivu:)i volim svoju guzu i jako sam ponosna na ovo šta sam uspjela sam napraviti iz nje!cak sam i noge pocela voljeti..i pomirila sam se s tim da imam jake ruke i da one nikad nece biti tanke ko šibice.al zato ce biti jako i lijepo oblikovane:)sad si više ni ne postavljam neke ciljeve u vježbanju,samo idem dalje i gledam kako mi se tijelo mijenja.ionako cu vježbati cijeli život:)
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 13:46
Ma to je definitivno najzdraviji, i usudim se reci, najpravilniji nacin razmisljanja, kome treba teziti - ne bih rekla da SVI kad tad prodju kroz tu fazu zeljenja onoga sto ne mogu da imaju, ali dosta njih je prozivi u jednom trenutku(neki iz nje nikad i ne izadju, nazalost).
Nazalost imam lose dane kad me pukne takvo razmisljanje, no to je vec vise stvar raspolozenja i ostalih +/- faktora vise nego nekog celokupnog razmisljanja.

Ali ono sto je sigurno je da bavljenje necim drasticno podize razinu samopouzdanja, to je prosto kao neki mentalni doping!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 22:28
Ja sam evo motiviran sam sobom sad, nakon 3 mjeseca neaktivnosti, lose prehrane, posto sam takav da tesko radim nesto ako sve nemam poslozeno kak treba, u ovom slucaju ne treniram, pa nemogu savrseno pazitr na hranu i sad opet imam škembicu i mlohav sam i vec tjednima ljut i nezadovoljan i jedva cekam da opet pocnem trenirat jer se ne podnosim ovakvog trenutno nakon one forme od prije 3 mjeseca.......a ja baš znam tempirat formu, svi za more se spremaju, dok ja se prije mora trpam i špekavimLOL
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2011 at 09:20
špeksi!
will smoke your weed for food!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2011 at 14:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Moram ubuduce opreznije se saginjat dok uzimam karton jaja




Osjecani
LiveStrong
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2011 at 19:10
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Moram ubuduce opreznije se saginjat dok uzimam karton jaja




Osjecani






Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2011 at 20:50
Big smileBig smile
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Moram ubuduce opreznije se saginjat dok uzimam karton jaja




Osjecani







Big smileBig smileBig smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.