New Posts New Posts RSS Feed - Slike i mjere kandidata - finale :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike i mjere kandidata - finale :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 22:09
Sorry zbog uleta, no moram upozoriti Illya i Avatara da se ne ucitavaju sve Avatarove slike. Molim vas provjerite. Ovo je bitno.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 22:15

 Closer hvala na komplimentima.... Ja i ti cemo za 90 dana rulati.....  Nekako se na slikama puno manje vidi nego ovako promjena..ili se meni tako cini samo...ali nema veze....ja zadovoljna.... našla sam novi recept...a vidjet ceš i sama...što budeš išla niže je kompliciranije  Još sa ja izabrala teži put.....sa papanjem a ne bez njega pa.....

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 10:38
Zmaj, Ann
Rijeąeno na PM.
Back to Top
bobox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bobox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 11:27
Ann,Avatar
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 12:14
svaka cast na trudu svima , razlike su ocite , bravo
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 12:16
Ann i Zmaj
Strong is the new skinny.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 13:10
Iskreno za ženski dio teško se odluciti koga bi izabrao za pobjednicu jer su sve dobro odradile svoj posao i stvarno su bile odlicne u poslu koje su trebale odraditi (navest cu dvije između kojih se najviše dvoumim a to su Tina i Ann) a kod muših kandidata znam da su bobox i Zmaj odradili dobar posao.
Bobox je s lošim uvjetima i manjkom vremena odradio jako dobar posao jer se to vidi u mjerama koje je postavio š.3 (svaka cast majstore, želim ti daljnji napredak u masi i samo slušaj Illy-a i sve ce dobro ici ) a Zmaj je također moj najveci i najdraži protivnik koji se drži rame uz rame sa mnom te mi nije važno tko ce od nas pobijediti

Moji pobijednici su: Tina
                       Zmaj

Svima želim srecu i daljnji napredak u onome što su naumili te da ne popuštaju kad im je najteže jer baš tad treba najbolje zapet i pokazat da se sve može

cestitke od srca svim natjecateljicama i natjecateljima
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 14:29
Ann i Avatar !
Who dares wins!
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 14:42
  Tina i Lega
Back to Top
poison eyes View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poison eyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 20:30
zmaj i Ann

Dabog da crko' fejsbuk kad ga svako ima..
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 23:48
Zmaj i Closer

Ljudi SVIMA cestitke!

Sigurno ste sad puni upitnika iznad glave ali mislim da je, osim Ann , i Closer napravila je**n posao.  A kod Zmaja i Avatara sam iskreno išla na eci peci pec...

Hvala svima na komentarima. Zoki, bi mi htjeo promijenit nick?

Dalila i Closer, mogu se i ja ubaciti? Mi nastavljamo dalje i objavljujemo slike opet za tri mjeseca, vrijedi?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 08:42
Originally posted by missbig missbig wrote:

Zmaj i Closer

Ljudi SVIMA cestitke!

Sigurno ste sad puni upitnika iznad glave ali mislim da je, osim Ann , i Closer napravila je**n posao.  A kod Zmaja i Avatara sam iskreno išla na eci peci pec...

Hvala svima na komentarima. Zoki, bi mi htjeo promijenit nick?

Dalila i Closer, mogu se i ja ubaciti? Mi nastavljamo dalje i objavljujemo slike opet za tri mjeseca, vrijedi?


Ja imam u planu nastaviti cijeli život.... I da objavljujemo slike....š.09   It is a deal
Back to Top
Siren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 10:39
Ann i Avatar
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 16:19
Ekipa, samo nastavite - objavio sam sada vijest da prikupimo još više glasaca.

U srijedu ujutro (ako se slažete) cemo proglasiti pobjednike!
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 19:16
Closer hvala ti puno na onome za fitnes trenericu!!!

Avatar i Janja hvala vam!!!

Zoki mislim da je sasvim svejedno kad ga proglasis jer vec znamo ko su i da, btw. kaj ti ne smijes glasat?
Back to Top
addyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote addyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 19:40

Ann nema dalje i za avatara glas.svaka cast ljudi

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.