New Posts New Posts RSS Feed - Slike Gymkinog decka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike Gymkinog decka

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slike Gymkinog decka
    Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:02
Zoki me potice da otvaram više tema, pa evo da pocnem :D

Tu se ocekuje od Gym da napokon stavi slike te carobne i nadasve rijetke persone.. jer zasad imamo više slika jetija i jednoroga nekoga ovog cesto spominjanog geneticara!

Isto tako svi koji možda imaju vojcrske slike gore navedenog su pozvani da ih podjele s nama u ovom topicu!

Let's get this party started!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:03
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Zoki me potice da otvaram više tema, pa evo da pocnem :D


Tako je. Samo pokreci teme... tak treba..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:13
 ne vjerujem svojim ocima
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:14
Strong is the new skinny.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:22
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ne vjerujem svojim ocima


Shvatit cu to kao kompliment hvala lijepa
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:32
Još samo da se Gymka javi... 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 14:33
Hahaha Illy ti si kralj

 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 15:41
Gymka nam se ne javlja... 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 16:49
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 20:16
  ha ha ha ha... Ily ti nisi normalan ja cu poluditi Sad cu ga ja pitat jel ce se logirat na forumu...jer se prica o njemu
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 20:18
A da ga potajno pofotkaš?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 20:25
  ha ha ha.... vec nije potajno kad si spomenula
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 21:52
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ha ha ha.... vec nije potajno kad si spomenula

Potajno što se njega tice

što se tice njega, trebamo slike, može doci ako ce staviti slike

Da sad objansim u cemu je stvar.. slucajno sma danas opet citao topic o Nikoli Prugoveckom (aka Mali priest) i podsjetio se na tu svu raspravu i kako je gymka obecala slike, pa rekoh da ju podsjetim!

Gym, nadam se da ne zamjeraš šalu, nadam se da ne vrijeđa jer mi to nije bila namjera
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 09:13
Illy, svaka cast, jucer si ovim uspio postic da sam više mislila na tebe nego na njega, ti si prvi koji je to uspio

što se vrijeđanja tice, priznajem da sam prošla kroz bezbroj stanja i dobro da nisam odmah odgovorila Malo mi se je ucinilo posprdno na prvi pogled ali "poznavajuci te" prihvatih to na kraju (negdje oko ponoc) kao šalu.. :)

slike necu stavljat makar ih imam ali imam potrebu malo objasnit nešto...pa kome se da citat.. :)

Ja nigdje nisam napisala da on izgleda ko da je s nekog planeta sišao. Pocela sam ga spominjat zato što cesto raspravljamo koliko je važna prehrana, trening, odmor, genetika i sve ostalo...a kod njega mi je bilo zanimljivo što je sve radio obrnuto od onog kako je trebao (3-4 treninga dnevno, i to cesto zaredom, na treningu kod mene je bio po 3h, š-2 obroka kako uleti, bez wheya i ikakvih dodataka, sa nekih 4 h sna - i sve to uz posao) a izgledao je ko netko ko je sve imao tip top sređeno. Nisam ni ja imala taj dojam nego su mi drugi govorili (price iz svlacionice ), dok se nisam sama uvjerila da to ispod majice prilicno dobro izgleda :) Jedino što fali je još malo kila i par kura necega al eto, zato i citam knjigu Potencijala ima za nešto ozbiljnije, i to mu i drugi govore ali uz takvu razinu hiperaktivnosti i ostale faktore teško je nešto ozbiljnije napravit...

Hehe..šalu na stranu...to je to..dakle, nisam htjela ne znam što potencirat s tim spominjanjem njega nego samo rec da smo toliko razliciti da neki mogu sve naopako radit pa eto, izgledat ko neko drugi ko skoro da na trepavicama stoji. Otuda toliko spominjanje njega, i genetike....eto...pa da završimo s tim

Dalila, sad cu morat provjeravat dal imaš fotic kad dođeš

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 12:14
  Predobro!

Ovaj mi forum dođe kao neka sapunica koju naprosto moram svaki dan pogledati...a ako taj dan sapunice nema- imam ja na dvd-u cijelu prošlu sezonu...hehehe!!!

Nego, stvarno je istina. Poznajem mnoge ljude koji se ne bave nekim ludim kretanjem, puše i piju, a ni opojna sredstva im nisu mrska. (Gym Girl, ne kažem ja da tvoj decko to radi :) Neki od njih izgledaju kao vrhunski sportaši... Koliko dugo? To ne znam.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 13:50
zato ja, možda naivno, mislim da se nekih stvari ne moram(o) nužno odreci da bi rezultati bili dobri, ako ne i baš kakve želim(o). znam i sama takve primjere, ljudi kojima zasigurno ništa od te destrukcije nije strano pa izgledaju tocno kako žele, jest da su išli samo na definiciju pa tu ipak ima nešto manje rada(ili sam u krivu? to je samo moja, možda kriva pretpostavka, nije da znam o cem pricam lol), ali ipak. osobno se ne bih odrekla š-2 koktela vikendom, možda je djetinjasto, but you gotta live a little    
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.