New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - part II.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - part II.

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 17:30
stara, di si? nema te..kako prehrana, treninzi i život opcenito ?
cookies are for pussies
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 18:47
Heellooo...evo da se i ja malo javim...ziva sam, zdrava malo manje...

Izdogadjalo se jakoo puno toga u ovom kratkom vremenu.. nisam bas  imala volje za niiiista, pa nisam dolazila niti na forum.. totalno sam van svih dogadjanja.. 

Kod mene jedino što se dogadja su sahrane.. evo i danas sam bila na jednoj.. treca po redu u 2 mjeseca.. 

Krenula sam sa zonom..pa sve ubrljala..pa sad krecem ponovno, ali ovog puta ozbiljno. Danas sam razgovarala sama sa sobom..i zakljucila da je dosta. Obisla sam trgovine, kupila sve ono sto smijem papati i let's go!

Sjecate se da sam rekla da jos moram napravit uzv bubrega i abdomena.. sto se tice abdomena - sve je u redu... jedino su na lijevom bubregu pronasli cistu od 12mm.. rekao mi je radiolog da to nije nista strasno i za sada ne treba nikakva intervencija, nego samo treba pratiti sto ce se dalje dogadjati i hoce li rasti. 

Iduci tjedan sam narucena kod endokrinologinje, pa joj moram odnijeti sve te nalaze cto me poslala na pretrage.

Ginekologinja mi je ponovno dala pilule, iako sam joj rekla da ih ne bi bac pila..pa mi je rekla da moram.. grrrrrrrrrrr!! Ne dali sam se udebljala... i nakupila 100L vode.. i ne znam sega sve ne! A o promjenama raspolozenja da i ne pricam.. i moji su to primjetili i stalno mi govore da se skuliram.. Lako reci! I svi me zivciraju...i ponekad sama sebi idem na zivce.. i tako.. :))

P.S. koji vrag se dogadja sa forumom?!?



Edited by Zoki - 07 Lipanj 2013 at 19:14
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 20:14
Samo nemoj odustajat!!

I meni su stalne promjene raspolozenja..

Ja moram priznat da sam upo malo u krizu . Zadnja 2 dana nisam jako trenirao, dopustio si malo vise kcal.. opet se preispitujem sto zelim..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 20:29
Mene moja kriza drzi vec vise od mjesec dana...ludnica! Ali, nema sanse da odustanem nakon sve muke koje sam prosla..

Ne znam zasto mi se u post ubaci jos hrpa cudnih znakova..

Edited by Slavonka23 - 07 Lipanj 2013 at 20:31
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 14:08

...drugi uspješan dan...

nekako se sada i psihicki bolje osjecam.. Smile

s bratom sam se vozila na biciklu..prešli smo 20ak km..baš mi je bilo super Thumbs Up

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 15:32
Slavonka ne odustaj !! A ni ti Davore :) Pogledaj samo rezultate :) 

Baš mi je drago da se bolje psihicki osjecaš ! :) vožnja je jako dobra..ja ju prakticiram nakon treninga sat vremena....nažalost po selu nemam gdje drugdje....vidim danas bi mogla neka kišica...ako ne pada jako i ne piri obožavam se voziti po takvom vremenu..još da nemam starudiju od bajka bilo bi super (jucer mi pedala ispala) :)) Dodje sa vremenom taj pad...znam kako ti je...ali tu smo da ustanemo..da dokažemo da su misli u krivu! Da smo jaci nego što smo bili mentalno i fizicki :) samo ne odustaj od zacrtanog cilja!! Možda si se udebljala....ali sada si dobila materijala da napraviš još i bolje nego što si bila prije :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 19:23

I ja sam planirala veceras biciklom do frendice..to je 5km tamo i 5 nazad...ali me kiša, led..i nevrijeme zeznulo Angry  

Da pitam, što mislite o onim rižinim krekerima (bez soli) kao zamjena za kruh? npr. jedan kolut uz dorucak/rucak?

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 20:11
meni je nagrada kad izadjem van pa se svi okrecu i gledaju me heheh.. nema vise trbusine,topovi na ramenima i planina umjesto ledja,samo jos prsa da doradim

slavonka ja znam namazat maslac od kikirikija na rizin kreker poneki put,ali to ne umjesto kruha,jedem integralni crni tost,a rizine krekere samo kao nadopunu ugljiko,ne zasicuju nimalo pa ih nije ni prakticno uzet
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 20:55
Evo ja odradio turu na bajsu po pljusku ne opisivi osjecaj!!! Nikada prije nisam vidio 2 duge i tako su se blizu cinile...inace volim ekstremne uvjete...ljudi nema vani..ja sam sa prirodom....predivan osjecaj i iznenadi te majka priroda....probaj jednom :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 21:13
kakve sam srece...sutra dan bi ležala sa upalom pluca LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 00:09
Ma daj... baš si pesimist! :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 10:03

ooo ne znaš ti moju srecu LOL

ja sam izgleda zaspala kad se sreca dijelila... Thumbs Down LOL

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.