New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - part II.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - part II.

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2013 at 23:29
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

oska,spominješ ozbiljne težine,koliko je to,ak smijem pitati?
ja bi si malo podigla,ali ne znam koliko.kupila bi si girju,ali ne znam od kud da pocnem,a da se ne preforsiram.

ustvari,sad mi se cini da niš' ne znam,bože!!!!!


Najbolje je da se testiraš jer je to vrlo individualno.
Za nekoga je ozbiljna težina vec 20kg a netko a tim radi zagrijavanje. 
Ako sam dobro skontala, ti treniraš kod kuce pa ne znam kako bi mogla izvesti to testiranje.
Radiš li po nekom programu?
Na kojim vježbama bi povecala težine?

 
 
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2013 at 23:48
danas odvozila Rutu Sava... pun klinac km.. dupe još uvijek ne osjecam LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 15:09
Originally posted by OSka OSka wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

oska,spominješ ozbiljne težine,koliko je to,ak smijem pitati?
ja bi si malo podigla,ali ne znam koliko.kupila bi si girju,ali ne znam od kud da pocnem,a da se ne preforsiram.

ustvari,sad mi se cini da niš' ne znam,bože!!!!!



Najbolje je da se testiraš jer je to vrlo individualno.
Za nekoga je ozbiljna težina vec 20kg a netko a tim radi zagrijavanje. 
Ako sam dobro skontala, ti treniraš kod kuce pa ne znam kako bi mogla izvesti to testiranje.
Radiš li po nekom programu?
Na kojim vježbama bi povecala težine?

 
 


da,doma treniram.
Inace radim samdbag sa 20 kg,ko od šale,jednu ruku mogu bucicu od 10kg,a htjela bi si kupiti girju,e sad,dvoumim se oko težine.
inace,ne radim po nekom spec. programu,sama si složim.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 12:38
Sad me dida zove...kaže "stigli su ti utezi.. i dostavljac me malo cudno pogledao i pitao jel ja to bildam LOL kad sam mu rekao da nije za mene nego unuku, tek tada mu ništa nije bilo jasno!" LOL LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 13:40
Hehehe to mene podsjeca  kad mi je dostavljac donio proteine prvi put, inace smo u SLO kupovali...i ono, baka otvori, kaže isto tako to je za unuku, ja dodjem, a ovaj me gleda ono...a vidi malena, malo vježbucka pa pocela proteine pit...a ja vec 20 kanti ispila do tada Big smile

i Slavonka, šta cemo sad s tim utezima? Clown





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 14:43
eeee dobro pitanje... to sam i ja vas htjela pitati LOL

Malo sam citala po portalu...i naišla na ovo.. 

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 09:54
Mislim da se ovako nešto može samo meni dogoditi...

Jutros sam bila kod svog dr. po uputnicu za endokrinologa..i usput ga pitala da pogleda zašto me vec neko vrijeme dok sjedim u fotelji ili autu užasno boli trticna kost...i pipao je on to... mrdao me vamo tamo... i došao do zakljucka kako sam IŠCAŠILA trticni zglob, tj. kralježak. Shocked

Clap bravo ja!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 13:23
???? 1 iz anatomije za doktora.....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 14:23
Kaže ovako... trticna kost je na kraju malo savijena i na tom pregibu zna doci do pomicanja... i onda boli kad se stvara pritisak na trticu.. jer me uopce ne boli kad ležim ili hodam.. ili kad sjedim u stolici bez naslonjaca.. dok mi je kralježnica u pravilnom obliku sve je ok...ali recimo, kad se trebam ustati iz fotelje ili auta - užas!  i kaže da treba jacati mišice donjeg dijela ledja i latissimus dorse... a za sada mirovati dok bolovi ne prestanu...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2013 at 15:23
ljuta sam ko pas!! Angry

jutros bila kod endokrinologa... rekla mi je da mi je štitnjaca na dodir povecana i poslala me na milion pretraga Angry

samo mi je još to falilo... upucat cu se!!!

CryCry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2013 at 16:09
Mislim da je jako teško iscašiti zglob u trticnoj kosti... to ni nisu pravi kralješci, jako su malo mobilni... prije da je neko prenaprezanje... pa onda eventualno zbog toga pri pokretu koji zahtjeva vecu aktivaciju mišica u tom podrucju dodje do bola... no dobro... Ojacati ledjne i latisimus dorsi dapace, radi cijele kralježnice.... Da li si imala neki pad možda? Ili puno sjediš?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2013 at 16:24
pa sjedim na poslu 8h Smile a nisam pala, niti se udarila...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 17:06
Kako si? Jel bolje? 

P.S. Onda smo u slicnoj situaciji, ja idem u petak ujutro u ZG pregledati štitnjacu i po ev. terapiju.... cemo vidjeti.... nadam se da sve to poriješavam napokon.... 


Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 19:28
Joj ne pitaj... toliko toga se dogodilo u zadnjih tjedan..dva... 2 smrtna slucaja, oba iznenada..mladi ljudi...prometne, pa ovo sa štitnjacom... ne da mi se živjeti... ne moram niti reci da se nisam pomaknula sa mrtve tocke..i da jedem što mi dodje pod ruku. 

Nakon prve sahrane pokušavam doci k sebi... i nakon par dana, nova prometna.. jbmti život i sve! Na vecer vidiš tu osobu, družite se... ujutro je nema... Cry 

Danas sam išla na nuklearnu medicinu vaditi krv za hormone... nalazi ce biti za 15ak dana, imam još ultrazvuk štitnjace i abdomena + bubrega...i još neke gluposti.. i onda s tim opet kod endokrinologa.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 20:15
ne daj se dijete
znam da ti je teško,ali daj si vremena za tugu i sve kaj te muci,pa kad sve sjedne na svoje mjesto,kreni od pocetka ak treba,samo nemoj nikad odustati
možeš ti to,jaka si i mlada
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 21:22
Hvala ti.. Hug

Nek mi netko kaže kako da se vratim na pravi put...kako... ne mogu.. ništa mi se ne da..ne da mi se izaci iz sobe..odlazak na posao mi je tolika muka, da ja to ne mogu nikome opisati... Samo vrtim razne filmove po glavi... tu zadnju vecer kad smo bili svi skupa... Cry Ouch
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.