New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <1 23242526>
Author
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 16:29
Ja ne mogu vjerovat da je to ista osoba s prve stranice.
Svaka cast, bez rijeci sam! Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 18:18
bravo curo, bravo ClapClapClap

zbilja lijepa promjena,.. na kolko si sad kila?
impresivno zgledaš moram priznat, kaj je da je Wink


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 18:23
Hvala vaaam :D

Joj, upravo zbog toga kukam po forumu i svima idem na zivce hehe.. vec mjesec dana stojim na 74 i ne mrda se -.-
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 18:27
Pa kolko kcal unosiš? Da nisi pred zid došla, možda da pocneš malo više jest, pa onda opet smanjit. Ne znam, kakav bi bio ucinak?
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 18:41
Pa oko 1400..to sada i je plan.. poslusat cu Phoenixa :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 18:49
Probaj, ako si do tu dogurala, možeš i više.
Do ljeta si glavna na plaži ;)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 18:57
Uh.. imam vrlo vrlo veliki motiv za dalje.. :) pomalo zlocest, ali dovoljno velik da me motivira :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 19:08
Sad sam znatiželjna, svašta mi je prošlo kroz glavu Evil Smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 19:23
    tko zna sta se tebi mota po glavi hehe
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 19:29
Ma mislim da je bolje da zadržim za sebe. LOL
Jel i dalje ostaješ pri tom da ne želiš bit trener? Embarrassed
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 19:41
haha onaj "zlocesti" motiv je taj sto cu na ljeto vidjeti neke "ljude" koje nisam vidjela oko 6god. i jedva cekam vidjeti kako su ostarili i dobili bore.. hahaha
A onaj ljepsi motiv je taj sto na ljeto idem na tri vjencanja - sestricna,bratic i frendica :D

Ufff.. istina je da sam puuuuno toga naucila u ovih 11mj, ali mislim da ima ovdje puno onih koji znaju kud i kamo vise.. :)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 19:47
O to je odlican osjecaj, ja cijeli dan blistam kad mi neko kaže da sam smršavila, al dok me vide ljudi koji me nisu vidjeli od pred dvije godine unazad je ta da me ne prepoznaju, jer sam naime 20kg deblja.
A moš si mislit šoka za te ljude, zadnji put dok su me vidjeli kost i koža, a sad sve visi na sve strane.
Evo, da se ne smijem sad zaplakala bi. Ouch

Uvijek ima onih koji znaju više, ja mislim da bi ti bila baš dobar trener jer si prošla ono kroz šta ja sad prolazim. Ja sebi evo ne mogu zamislit boljeg trenera od tebe, a sad kad sam tak sva njunjava (da me neko iz rl sad cita mislim da bi se križo), htjela bi rec da si mi ti ogromna motivacija, stvarno ti se divim, znam koliko je volje i truda uloženo u to sve.

Svaka ti cast Handshake
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 19:59
Ajme Nicky.. :D hvala ti puuunooo.. i ovakvi postovi su veeelika, ogromna motivacija... ne samo za nastavak ovoga.. nego da si ne dopustim da se vratim na staro :D nikad vise...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:05
Ako se dobro sjecam, rekla si da si od malena bila bucka?
Ja sam do 16e bila mršavica, povremeno cak i pretjerano mršava, a sad me ima da me stvarno lakše preskocit nego zaobic. 
Nadam se da cu i ja kroz koji mjesec citat takve komentare upucene meni. :)

Evo, ja te molim da razmisliš, stvarno bi baš tebe voljela za trenera. :)


Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:12
Da, nikada nisam bila mrsavica.. a s godinama je stanje bilo sve gore.. kako to i inace bude.. isprobala sam sve moguce dijete,koje i jesu dale rezultate, ali na JAKO kratak rok.. i ne znam sto mi se dogodilo prosle god. u ovo vrijeme da sam sama sebi rekla DOSTA.. i evo me sada tu gdje jesam.
Ja sam sigurna da ces uspjeti.. pogotovo kad te ponese euforija oko natjecanja.. pa i kad vidis na stolu nesto sto jako jako volis sjetis se i svog trenera koji se trudi nesto te nauciti i pomoci ti, pa svih onih koji citaju temu i ocekuju rezultate, pa i sebe i svog zadovoljstva.. i nema te sile koja bi te nagovorila da to pojedes... :)))
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 20:19
Joj znaš da jedva cekam to natjecanje, sigurna sam da cu dat 100% od sebe...
Trebalo mi je samo promjenit ono 'pocinjem sutra' u 'pocinjem sad', mislim da je to vec dobar dio posla.
Malo po malo, valjda ce i rezultati doc na svoje. Stvarno želim do ljeta doc bar do toga da me više nije sram obuc badic u strahu da ce naic netko poznati i vidit me tolku. Želim bit ponosna na sebe i svoje djelo, fali mi samopouzdanja od kad sam takva i svaka kilica je još jedna stepenica prema samopouzdanju. :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23242526>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.