New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <1234 26>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:35
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ma ja sam   ...kad nisam u gymu Big smile


lažeee seloooo..lažuu ljudiiiiiiiiiiii

LOLLOL

@ scarlet.... hvala, sretno i tebi... naravno da mi to možemo

Ne laže...stvarno je pravi andjelic izvan gyma LOL
 

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:38
Sretno Slavonko!!!

I slobodno pohvali Thornovu guzu koji put da se ne bi osjetio zanemaren, on je jako ponosan na nju!
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 01:28
Originally posted by dalila dalila wrote:

 

Ne laže...stvarno je pravi andjelic izvan gyma LOL
 



jelda da jesam LOL a ipak, ni u gymu me ne zovu Hico još...prije Martin LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2012 at 20:58
vidi se napredak Party Party

sad kada sam došla kod mojih, i ljudi koji me nisu vidjeli zadnjih mjesec dana... kažu kako sam se jako promijenila Big smile
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2012 at 23:35
Sta ce tek rec u 7.mj :
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 07:45
Slavonka pa to je super Thumbs Up u sedmom mjesecu ceš biti avion Wink
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 10:14
(Hvala vam... i ja sam jako sretna Party Party

Evo, kaže Gymka da treba napisati osvrt Geek

Dakle, nakon prvih nesporazuma zmaj i ja smo pronašli zajednicki jezik... i dobro nam je krenulo Big smile
Ja njemu predložim, on se složi... (više - manje LOL) i idemo dalje... Nije mi toliki problem sve ovo jer sam prije 2 mj krenula sa ovakvim režimom..samo što me zmaj "natjerao" da više jedem Pig (ha!! ste culi?!). Kao što sam vec gore rekla, rezultati se vide... što me još više motivira. Do sada sam vježbala kod kuce... što je ukljucivalo vježbe sa bucicama, orbitrek,duge šetnje i ono što je zmaj uveo HIIT (tj. pokušaj istog Ouch). Vjerojatno ce mi ovaj mjesec povisiti placu (tako su obecali), pa bi onda krenula u teretanu... Thumbs Up

edit: vidim da se dosta vas muci sa tunom LOL ja ju obožavam...i jedem ju uz npr. zelenu salatu.. a mogu i samu Big smile ja muku mucim sa posnim... Dead izlazi mi na uši...

Eto, to je to... ne znam što bi više rekla.. Tongue


Edited by Slavonka23 - 09 Svibanj 2012 at 16:59
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 17:10
ja mogu samo rec da san zadovoljan koliko se muci...iako mi fali proteina u toj prehrani :)...sad je rekla da ce krenit u teretanu sta ce bit jos bolje,vidi se da joj je stalo da promini lose navike i ja je podrzavan u tome
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 13:28
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 16:32
Uuuuh ista stvar Slavonka, uzivam u tuni ali mi se place kad dodje vrijeme da jedem posni :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 16:44
pa zasladite si posni ako vam ne paše, malo zasladjivaca, žlica-2 kakaa smanjene masnoce i imate sladoled..još ako je milbona...mljac ;) 
A ima i slanih varijanti... ma budite samo kreativne ako je teško...
Koji posni jedete?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 16:53
ja Milbonu.... i svejedno mi ide na kuki LOL

probat cu sa kakaom i stevijom
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 17:36
Meni milbona ne valja sama Confused možda bi u slatkoj verziji al mi je skupo isprobavat. Najbolji mi je Intersparov posni, ni nakon nekoliko kila mi se nije uspio zgadit, valjda ni nece :)

Slavonka teretana radi cuda Thumbs Up držim fige za placu Thumbs Up
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 17:55
Morat cu onda i ja taj probati... najgori koji sam do sada jela je Dukatov... a probala sam valjda od svih proizvodjaca.. milbona je još najbolji....ali je i dalje Sick
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 17:59
hehe joj ja bi tog sira mogla za svih 5-6 obroka da jedem i ništa drugo od P mi i ne treba, i uvijek se veselim zadnjem obroku baš radi sira hehe
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 18:13
pa blago tebi LOL

jel postoji posni u prahu? Ermm  (kao mlijeko u prahu) Sleepy
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.