New Posts New Posts RSS Feed - Slatkiši - slatko - koliko?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slatkiši - slatko - koliko?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 21:34
Ne spominjite slatkiše, koliko su ih moji zubi izmrvili, mogao bih do sutra.
Ali eto, u zadnjih par mjeseci, niti okusio slatkiše, pa sam se nekako i odvikao, prije bih uzeo cjelu cokoladu i pojeo, a sad može stajat 2 dana ispred mene, a da je i ne pogledam.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 08:06
Ajme ja nemogu bez slatkog, stalno nešto slatko mi traži a volim SVE

stvarno nisam izbirljiva,daj šta daš i ja cu pojest, sve moguce vrste keksa, sa cokoladom, cajni, ovaki onakvi,pa cokolade...ufff...sveee volim, i nemogu se kontrolirat kad pocnem jest, vec jedem dok sve ne pojedem,..i onda naravno napušem se ko balon pa preživam
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 10:35
Srecom da sam dosta izbirljiv oko slatkog, pa ne jedem svašta... 
Volim raffclo, milka cokolade, cokolade iz lidla  - bijela cokolada s kavom i sl.

Kolace i torte dugo nisam jeo, vrijeme sladoleda tek dolazi...
Oni koji su za zdravu verziju slatkaca - podsjetnik na ovo: proteinski slatkaci

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Matija1987 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matija1987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 15:43
Originally posted by Blia Blia wrote:

upravo se vratila s bratovogrođendana, tj. obiteljskog rucka, potamanila ogroman komad torte, 4 vrste kolaca od svake vrste po nekoliko i sad ne mogu disatiiiii

inace preko tjedna pokušavam se igrati skrivaca sa slatkišima, tu i tamo me pronađu pa im pokušam opet uteci...nekad uspijem, nekad ne
nedjelja mi je grešan dan što se tice hrane opcenito pa onda obavezvo ždroknem i neki slatkiš.
top 5?
0. NUTELA - kraljica svih slatkiša




š. njezIno visocanstvo - cOKOLADA - u svim oblicima, dimenzijama i okusima

2. SLADOLED - od šiptara, Leda ili home made, tako mi je svejedno

3. MAĐARICA I cUPAVCI - najdraži su mi iz obiteljskog recepta, ali ne odbijam ih ni u gostima ni u slasticarni

4. NAPOLITANKE - Jaderine od vanilije, Krašove ok cokolade

5. KINDER JAJE, KINDER PINGUIN, KINDER BUENO, KINDER BILO šTO...

Koda da mene opisujes
Back to Top
Dalibor123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dalibor123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 15:57
  Pa skoro svaki dan se uzme nešto slatko kod mene.
Bitno je ne pretjerivati u tome. Npr. danas ce biti palacinke s pekmezom (ali bez šecera), corny ponekad između obroka, a od cokolada uvjerljivo je najbolja marka RitterSport.
Ne koristim slatko kao cjele obroke, tj. to izbjegavam ali ne vidim zašto toliko bježati od šecera kao da cete odmah dobiti 3 kg na masnoj masi od š00g cokoladice.


--
Dalibor
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 16:02
  Uff koja tema Pa recimo da ih volim naravno,ali inace me ne pita toliko.Zapravo problem je u tome kad ih ima doma ja moram jest jer znam da ih ima i to je moj problem.Inace jedem jako malo i to one dane u mjesecu.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 16:09
Originally posted by Daliborš23 Daliborš23 wrote:

  Pa skoro svaki dan se uzme nešto slatko kod mene.
Bitno je ne pretjerivati u tome. Npr. danas ce biti palacinke s pekmezom (ali bez šecera), corny ponekad između obroka, a od cokolada uvjerljivo je najbolja marka RitterSport.
Ne koristim slatko kao cjele obroke, tj. to izbjegavam ali ne vidim zašto toliko bježati od šecera kao da cete odmah dobiti 3 kg na masnoj masi od š00g cokoladice.




Pretpostavljam da si ekto.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Dalibor123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dalibor123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 16:20
  heheh, srecom, da
--
Dalibor
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 16:24
Originally posted by Daliborš23 Daliborš23 wrote:

  heheh, srecom, da


Lako tebi za slatko, šta cemo mi endomorfi rec, pojedemo cokoladu pa moramo pržit sat vremena cardia
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 16:29
Originally posted by Daliborš23 Daliborš23 wrote:


Ne koristim slatko kao cjele obroke, tj. to izbjegavam ali ne vidim zašto toliko bježati od šecera kao da cete odmah dobiti 3 kg na masnoj masi od š00g cokoladice.


cokolada ni ne smije biti cijeli obrok. Nikada to nisam ni percipirao kao cijeli obrok.
To je sitni zalogaj u kojem svi uživamo. Ne treba pretjerivati u tome!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 01:23
Uh... šta da kažem jednostavno ne mogu bez slatkog
najveci problem je u tome što nemam kontrole kad krenem jesti slatko pa pokušavam izjebavat da ne dolazim u takvu situaciju
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 10:52
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Uh... šta da kažem jednostavno ne mogu bez slatkog
najveci problem je u tome što nemam kontrole kad krenem jesti slatko pa pokušavam izjebavat da ne dolazim u takvu situaciju


Kontrola je najbitnija stvar - jednostavno ili nemoj imati slatko doma ili se kontroliraj s npr. 2 kockice / dnevno.

Nema druge.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 11:16
Evo za sve ljubitelje slatkog



NOVA SENZACIJA

Udišite cokoladu bez straha od suvišnih kilograma

Svi koji ne mogu bez cokolade sada mogu odahnuti - predstavljen je novi nacin uživanja u ovoj poslastici i to bez kalorija



Inhalator koji ispušta cestice tamne cokolade ravno u usta osigurava užitak prave cokolade bez straha od povecanog unosa kalorija i debljanja.

David Edwards, profesor s Harvarda koji je izumio sprej Le Whif, tvrdi kako je potreban samo jedan udisaj da se zadovolji želja za cokoladom. ˝Kada udišete cokoladu, ona se automatski rastapa i prekriva jezik cesticama toliko voljenog okusa. Le Whif je nov pristup jedenju, i to putem udisanja.˝

Profesor dodaje kako su cestice dovoljno male da lebde zrakom, a s druge strane, dovoljno velike da ne uđu u pluca. Inhalatori živih boja vec su u prodaji po cijeni od 20 kuna, a dolaze u tri cokoladna okusa - obican, malina i menta. No, s obzirom da svaki inhalator sadrži 8 do š0 udisaja, iskustvo baš i nije jeftino.

Kriticari ukazuju na to da se iskustvo konzumiranja prave cokolade teško može zamijeniti udisanjem. Također upozoravaju da miris hrane podiže, a ne suzbija apetit.

Profesor Edwards, inace inžinjer biomedicine, vec je razvio Le Whif s okusom kave, te radi na stvaranju novih varijanti poput zacina, sireva i alkoholnih pica.

izvor:metro-portal.hr

što kažete na ovo? 
 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 12:47
šmrkanje cokolade????

hahaha pa postati cu cokoladni junkie - doslovno
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 16:17
Ja otprilike svaki dan moram uzeti nesto slatko, prosto - MORAM, i ne mogu se odreci toga...Ali kad vec jedem slatko, jedem bas malo, cisto da se zasladim, ne preterujem ((: Tako da se neki balans uvek nadje.
Medjutim, ja ne jedem brdo drugih stvari...Ne jedem majonez, senfove, kecape i ostale gluposti, ne jedem mnogo hleba, retko po pekarama jedem, ne jedem masnu i przenu hranu(imam tako neki obrok tipa jednom u 2-3 nedelje, na porodicnom rucku, i pazim na unos), ne jedem grickalice(cips, stapice), ne pijem sokove ni gazirano, ne jedem junk food...Pa kontam da mogu sebi priustiti slatko u malim kolicinama
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 16:19
  ma kod nema 2 kockice....bolje ništa nego krenuti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.