New Posts New Posts RSS Feed - Slaganje programa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slaganje programa

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slaganje programa
    Posted: 25 Kolovoz 2014 at 13:29
Ovako,vjerovatno sljedeći tjedan opet počinjem trenirat(nakon 2 mjeseca stanke),trenirat ću doma i planirao sam raditi ovaj program 3 puta tjedno(pon,sri,pet) http://www.startbodyweight.com/p/exercise-progressions_12.html i cardio 2 puta tjedno(uto,sub) jedan dan intervale marince a drugi dan swingove sa girjom...zanima me kada bi bilo dobro dodati mrtva dizanja u taj moj program,planirao sam staviti svaki dan kad radim snagu tj. ovaj bodyweight jednu varijaciju mrtvog,jedan dan obični,drugi dan rumunjsko i treći dan one leg deadlift ali onda mi to ispadne previše vježbi...da možda radim samo obično mrtvo(koje mi je glavno) i još neku varijaciju koju radim sa manjom kilažom i stavim to prije cardia u dane kad radim cardio tj. da odradim mrtvo pa onda poslije njega cardio ili?Šta vi kažete?
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2014 at 15:05
Izgubio sam se čitajući :S
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2014 at 15:25
Ma zašto se mučiš... eto ja bih radio mixano sve... no opet ako je u pitanju bw.... skrati si neke serije bw-a i ubaci utege... nikakvo zamaranje...

Ili jednostavno odradi 2 dana bw (ako jeprimarnije) a 1 dan utege teško.... i to ti je to :) 

Tako bih ja :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2014 at 16:14
Ma samo bi mrtvo radio sa utegom,ostalo sve sa svojom kilažom pošto sam visok i težak pa mi je trening sa tijelom dovoljan za gornji dio,a i čučanj na jednoj nozi za 2m visine je isto dosta težak tj. uopće nemam snage da napravim i jedno ponavljanje...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.