New Posts New Posts RSS Feed - Skljocanje u ramenu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skljocanje u ramenu

 Post Reply Post Reply
Author
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skljocanje u ramenu
    Posted: 16 Prosinac 2010 at 21:29
  sorry, znam da nije tema, ali udem na forum di je ova stranica Krepitacije i cijeli forum je ispisan tj. obljepljen golisavim slikama - svaki podforum i tema u njoj...

inace, i meni se dogada to škljocanje u ramenima (narocito desnom). ali meni su vec potvrdene pocetne deformacije kraljeznice, tako da sam sad samo potvrdila to
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 14:59
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

To se zovu krepitacije..

Krepitacije
 fala!!!!
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 14:43
To se zovu krepitacije..

Krepitacije
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 14:29
Originally posted by Triceps7 Triceps7 wrote:

  Ako te brine - posavjetuj se sa sportskim doktorom. ali ja mislim da je to normalno, da nije nikakav 'poremecaj'..

Npr. ja (i jos mnogo mnogo ljudi koje poznajem), otkad znam za sebe - kada cucnem cujem pucketanje u koljenima... i to ne samo kad nisam zagrijan, nego ako uradim 200 cucnjeva - 200 puta pucne :)
 ne mora znacit da je banalno  mogu biti istroseni zglobovi. Pucketanje "nije zdravo" a moze bit rezultat nesavjesnog vjezbanja, prevelikog opterecenja pri vjezbanju ili npr neke ozlijede. Ako se cesce dogadja bolje posjetite fizijatra da utvrdi pravo stanje.. da nebi u poznim godinama psovali sto kao mladi niste bili savjesni.
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Triceps7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Triceps7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 20:32
  Ako te brine - posavjetuj se sa sportskim doktorom. ali ja mislim da je to normalno, da nije nikakav 'poremecaj'..

Npr. ja (i jos mnogo mnogo ljudi koje poznajem), otkad znam za sebe - kada cucnem cujem pucketanje u koljenima... i to ne samo kad nisam zagrijan, nego ako uradim 200 cucnjeva - 200 puta pucne :)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 10:33
Ok, hvala
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 08:06
Meni ramena cesto škljocaju zajedno s zglobovima i koljenima, i to nikad
dok vježbam iskljucivo dok ništa ne radim pa se moram okrenuti.
No cesto se desi da mi u zglobu nešto "pukne". Na biciklu godišnje okrenem
nekoliko tisuca kilometara od sijecnja do prosinca, trcim, planinarim i ništa
mi nije, tako da ne moraš se pretjerano brinuti.

Ne mora biti opasno naravno ali ako si zabrinut možeš poci obiteljskom lijecniku.



Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 01:28
Ovako, imam jedan problem, pa bih vas pitao jel ozbiljno. U
desnom ramenu, onako kad ga vrtim, i mrdam njime, ne
uvijek, ali ponekad se cuje skljocanje neko, kad kad puckas
prstima i sl. Jel to ista opasno ili ne? I ako ima kakve veze,
znam nekad lupat nogometnu loptu tim ramenom, pa da nije
od toga??
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.