New Posts New Posts RSS Feed - Sklekovi +
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sklekovi +

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2011 at 00:29
sta se tice hip-hopa odnosno rapa uvjerljivo najbolji svih vremena 2pac i Eminem meni i vecini najdrazi ima jos dobrih al ove autotunere tipa lil wayne i drake je... je da lil wayne ima par dobrih pisama al uglavnom smece samo eto na tome se danas dize lova i zato je to tako
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2011 at 05:52
2Pac je bio posebna prica, Eminem je bio Great White Hype, osim odlicnog debi albuma, ostale albume smatram hrpom komercijalnog i pretencijoznog dreka, a zadnja kolaboracija sa Rihannom i takvim slicnima to samo i dokazuje...

Lill' Wayne i Drake, zbilja ne želim trošiti rijeci na te "no talent success stories" Wacko

Timeless like a broken watch
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2011 at 15:30
sta se Eminema tice prva 2 albuma mu i jesu najbolja jer je onda i on bija drukciji, the eminem show i encore su vrlo dobri,relapse je dosta los(sta on i sam kaze) a recovery je vrlo dobar,pusty ti rihannu ja san cili album poslusa nekoliko puta i vecina pisama valja,a stvari kakve on pise malo ko moze
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2011 at 17:14
Varaš se, stvari koje on piše, može pisati svaki potencijalni WIGGA koji je odrastao u "projects" (citaj Ghettu) i koji se susreo sa drogama, nasiljem, pogotovo unutar obitelji, problemima sa ženom, briga za kcerkicu, manjak financijskih sredstava, klasicne socijalne teme i brige... Na njegovu srecu, on je znao to iskoristiti...A eto nakraju se uspio i prodati(SELL OUT), nakon onih sprdnji sa Britney Spears i ostalim slicnim kvazi POP zvijezdama, on snimi pjesmu sa Rihannom...toliko o tome.


  
Timeless like a broken watch
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2011 at 23:40
Ekipa, držite se teme - pricamo ovdje prvenstveno o sklekovima. Znam da ste malo pobjegli u hip-hop & rap vode, al sklekovi su ovdje bitni. Slobodno otvorite temu u offtopicu. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2011 at 23:42
Originally posted by zika zika wrote:

Zoki, možda ti nisi vidio, al drugi

Ma rekao sam u stilu - nakon sklekova, najbolje osjecam prsne mišice i osjecam najveci napredak.. nisam rekao da lik u videu ima najveca prsa i sl.. T&#šš1;ngue

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 13:42
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Zoki, možda ti nisi vidio, al drugi

Ma rekao sam u stilu - nakon sklekova, najbolje osjecam prsne mišice i osjecam najveci napredak.. nisam rekao da lik u videu ima najveca prsa i sl.. T&#šš1;ngue


Ma jasno mi je sve, meni je i samoj tako, al moramo se malo, jel
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.