New Posts New Posts RSS Feed - Sklekovi - koliko napravite?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sklekovi - koliko napravite?

 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
Author
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 11:45

 ja sam ih baš jucer malo probao nakon duže vremena(buraz mi zauzeo bench) i napravio 30 u prvoj seriji,mogao sam i više al meni je to predosadno pa sam stao.inace prekrasno napumpaju prsa i ruke .mislim da cu ih odsad radit ,samo s nekakvom torbom s utezima.

stavit cu u torbu toliko utega da mogu napravit nekih š0 ponavljanja po seriji

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 11:48
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

 ja sam ih baš jucer malo probao nakon duže vremena(buraz mi zauzeo bench) i napravio 30 u prvoj seriji,mogao sam i više al meni je to predosadno pa sam stao.inace prekrasno napumpaju prsa i ruke .mislim da cu ih odsad radit ,samo s nekakvom torbom s utezima.

stavit cu u torbu toliko utega da mogu napravit nekih š0 ponavljanja po seriji



Nemoj to radit jer ces si sje**t kicmu. Radije kombiniraj raspon ruku - uski raspon, siroki raspon...
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 11:53
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

 ja sam ih baš jucer malo probao nakon duže vremena(buraz mi zauzeo bench) i napravio 30 u prvoj seriji,mogao sam i više al meni je to predosadno pa sam stao.inace prekrasno napumpaju prsa i ruke .mislim da cu ih odsad radit ,samo s nekakvom torbom s utezima.

stavit cu u torbu toliko utega da mogu napravit nekih š0 ponavljanja po seriji



Nemoj to radit jer ces si sje**t kicmu. Radije kombiniraj raspon ruku - uski raspon, siroki raspon...
 

i kratki odmori izmedju serija su dobri za intezitet.neznam ,ak mi bude smetalo za kicmu onda to necu radit al mislim da nece :-) budem malo jace stisnuo trbuh :-)

Back to Top
astratto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote astratto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 12:27
  ja u seriji mogu š20 da uradim

dugo sam se mucio sa sklekovima, pa su mi predlozili sledeci sajt www.hundredpushups.com , za 6 nedelja svako moze da uradi š00 seriji
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 14:48
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ne radim obicno sklekove ali ukomponirat cu ih ubrzo cim mi rame još malo ozdravi.. kad ih ne radim mogu oko 40 - 50 komada.. ali nije mi cilj to povecavati
Koliko cesto si ih prije radio?


A neznam.. skoro nikad, lol
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 15:08
Originally posted by astratto astratto wrote:

  ja u seriji mogu š20 da uradim

dugo sam se mucio sa sklekovima, pa su mi predlozili sledeci sajt www.hundredpushups.com , za 6 nedelja svako moze da uradi š00 seriji


Koliko kg imaš?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 18:24
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by astratto astratto wrote:

 
ja u seriji mogu š20 da uradimdugo sam se mucio sa sklekovima, pa su mi predlozili sledeci sajt www.hundredpushups.com , za 6 nedelja svako moze da uradi š00 seriji
Koliko kg imaš?

dobro pitanje.moj frend od 55kg može napravit sigurno š5 zgibova a covjek u životu nije vidio ni s od sporta,kilaža je dost bitna kod zgibova,sklekova...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 18:30

Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

dobro pitanje.moj frend od 55kg može napravit sigurno š5 zgibova a covjek u životu nije vidio ni s od sporta,kilaža je dost bitna kod zgibova,sklekova...
 

Ma e najbolje se na to izvlaciti

Ja ovakav medvjed radim bez beda zgibove i dipse na repse

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 18:31
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

dobro pitanje.moj frend od 55kg može napravit sigurno š5 zgibova a covjek u životu nije vidio ni s od sporta,kilaža je dost bitna kod zgibova,sklekova...
 

Ma e najbolje se na to izvlaciti

Ja ovakav medvjed radim bez beda zgibove i dipse na repse




Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 19:28
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

dobro pitanje.moj frend od 55kg može napravit sigurno š5 zgibova a covjek u životu nije vidio ni s od sporta,kilaža je dost bitna kod zgibova,sklekova...
 


Ma e najbolje se na to izvlaciti


Ja ovakav medvjed radim bez beda zgibove i dipse na repse


ha ha aj dobro al da si mršaviji š0 kg išlo bi ti još lakše
koliko zgibova napraviš?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 19:33
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

dobro pitanje.moj frend od 55kg može napravit sigurno š5 zgibova a covjek u životu nije vidio ni s od sporta,kilaža je dost bitna kod zgibova,sklekova...
 


Ma e najbolje se na to izvlaciti


Ja ovakav medvjed radim bez beda zgibove i dipse na repse


ha ha aj dobro al da si mršaviji š0 kg išlo bi ti još lakše
koliko zgibova napraviš?
 

Pa ponavljam, nije bitno koliko si težak, bitno je koliko si snažan

Pogledaj malo ljude po teretani, kolko njih je lakše od mene a tu su negdje moje visine pa jedva par komada izvuku ako i tolko  

Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 19:38
onda je ovaj moj frend od 55kg jaci od mene joj kad mu kažem ..bit ce presretan
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 21:16
Samo nek nam se javi astratto, da vidimo koliko on to kila ima kad šiba š20 sklekova po seriji..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 09:26

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Samo nek nam se javi astratto, da vidimo koliko on to kila ima kad šiba š20 sklekova po seriji..
 

može se ak se zainatiš napravit š20 sklekova u komadu ak ti je to cilj al sad baš radit serije po š20komada

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 01:14
  Ja uvijek sebi zadam cilj:
š00 sklekova u š5 minuta...
I onda idem, pumpam koliko mogu maksimalno u jednoj seriji... Jako cesto odem i preko š00... I poslije toga samo tako osjetim prsa i triceps kako se napune krvi
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:17
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Samo nek nam se javi astratto, da vidimo koliko on to kila ima kad šiba š20 sklekova po seriji..
 

može se ak se zainatiš napravit š20 sklekova u komadu ak ti je to cilj al sad baš radit serije po š20komada



Vjerojatno se može...ali kako ih radi se...to je vec drugi par rukava... vježbanjem (ako je nepravilno) možeš napravitiviše štete nego koristi...a oporavak jako dugo traje kad dođe do ozljeda... stoga ne raditi gluposti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.