New Posts New Posts RSS Feed - Skinny fat-savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skinny fat-savjet

 Post Reply Post Reply
Author
mathana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mathana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skinny fat-savjet
    Posted: 04 Svibanj 2011 at 08:33

 Pozdrav svima!

Eto mene k vama po savjet. Moj problem je najviše građa tijela-onaj užasni skinny fat(sve mi je mršavo osim trbuha,evo mjere ako pomažu u predocavanju:

guza: 92cm

malo ispod pupka: 82 - to mi je najkriticnije,onaj dio koji se preljeva preko hlaca,tu se jedino debljam 

struk:66cm

noge:52cm)

Znam da nemogu ciljano skinuti salo samo s kriticne zone,ali sam skroz zbunjena što bih trebala raditi.

Za sada vježbam s Jillian svaki dan po pola sata,i 3x tjedno ubacim odmah iza nje i nešto drugo na tu foru, i s faksa idem pješice doma - 40 min brzog hoda(vikendom s pesekom u šetnju isto brzi hod). Je li to ok?

Prehrana za sada ok,ali koliko sam citala neprimjerena mojoj građi ako želim maknuti trbušcic. Inace, kruh(integralni,sama ga radim) uglavnom pojedem ujutro maaalu šniticu, i poslije jillian malo bijelog,kasnije samo povrce i meso/sir/jaja,iako se u zadnje vrijeme stalno nešto sitno zalomi.

Ako sam shvatila,moja prehrana bi trebala biti s min UH? Znaci UH samo ujutro,i brzi UH nakon treninga? Jedino me zbunjuje,znaci li to da navecer ne smijem ni povrce(makar ono s jako malo UH)?

Nisam napisala što mi je cilj: znaci,ne želim mršaviti,nego samo maknuti taj šlauf,i dobiti mišice na nogama,rukama i guzi :)

 

Edited by mathana
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 14:38
Slobodno pojedi povrce navecer! i da, drži UH nisko, kad skineš koliko želiš digneš malo kalorije i kreneš graditi mišice
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
mathana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mathana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 18:55

 Ok,super za povrce,jer ga stvarno dosta jedem! 

Samo,ja ne bih mršavila što se kila tice, imam 5škg na š62cm, ali salo na trbuhu je pretvrdoglavo i kada imam 3 kg manje,pa ocito jedino prehrana i vježbanje pomaže.

Znaci,da nastavim s jillian i brzim hodanjem? Ili da probam uvesti još umjesto 7xtjedno brzog hodanja, 4x hod, 3x trcanje? uz jillian 6x tjedno,naravno? ili je to too much?

Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 19:41
Hodaj natašte 45 min svaki dan. ostavi se klasicnog trcanja. ;)
Back to Top
mathana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mathana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2011 at 08:32

 Uh,ne bi to kod mene,imam probleme sa želucom,pa moram jesti cim se dignem..

Kaj onda ostavim hodanje(ali eto,ne natašte)?

Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2011 at 18:01
Onda nakon ancrobnog jedno 30 min šetnje. ;)
Back to Top
mathana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mathana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 11:19

nažalost,još nisam pocela provoditi vaše savjete(osim manje UH),ali budem od sljedeceg tjedna,sada nisam imala baš vremena.Ali vježbam svaki dan po 45min(30 jillian+š5 cathe),i vec su se poceli rezultati nazirati,nakon samo 2 tjedna :) :)

No ipak,zanima me bi li za mene bio dobar insanity? Ne znam zašto me tako privlaci..Bojim se jedino da bi time samo mršavila,a ne bi dobivala mišice(ne želim izgledati nabildano,nego npr.kao Jillian-lijepo utegnuto,ionako sam njene građe ja mislim),ili?

Mislila sam dovršiti jillian(još tjedan i pol ),pa onda insanity?

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 16:49
š. Ne možeš se prenabildat, nema šanse. Da se može prenabildat ja bih bio najsretnija osoba na svjetu.
2. Skinny fat ima užasno lošu hormonalnu sliku (što se tice tjelogradnje) tako da trebaš probudit hormone na nacin da izvodiš složene pokrete u TERETANI. Znaci iako si cura primi se šipke i radi cucnjeve, mrtvo dizanje, potiske s klupe, potiske iznad glave i veslanja. Znaci lijang, hongkong, infiniti i ostala DVD cuda možeš raditi samo kao neku nadopunu treningu u teretani, to ti nikako ne može biti osnova treninga.
3. Pošto ti se salo skuplja na kriticnim zonama imaš lošu inzulinsku osjetljivost tako da i to trebaš dovest u red. Kako si i sama vec rekla- ugljikohidrate jedi samo ujutro i poslije treninga s u tezima, ostali obroci su sastavljeni od proteina i masti i hrpe zelenog povrca.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
mathana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mathana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 19:05

za ovo prvo,znam da se ne mogu prenabildati, ali ne bih htjela da mršavim,a ne dobivam mišice. ;)

a i znam ovo za teretanu,ali trenutno nisam nikako financijski u mogucnosti,a ni vremenski, i uz to-mislim da ne bih bila ustrajna u tome,ne privlaci me teretana,nekako mi se dosadno cini C&#ššš;nfused
pa zato i pitam za "lijang, hongkong, infiniti" T&#ššš;ngue
bolje to,nego ništa..ima nešto "slicno teretani",u smislu vježba i rezultata, tak na DVD-u?
 
baš si me u depru bacio s postom,ispada da cu se morat trudit ko konjce,kud me baš ta građa morala potrefit Cry 
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 13:00
a cuj, i sama znaš da je ovo jedna od onih "bez muke nema nauke" stvari...ako baš ne možeš i ne želiš teretanu, što bi stvarno bilo najbolje, investiraj u utege na koje možeš dodavat težine i radi doma neke od vježbi koje je soner spomenuo, ali bucicama umjesto šipkom, isto tako neke intenzivnije bodyweight vježbe. možda ti se i svidi što se mene tice, mislim da ne bih uopce napredovala u smjeru u kojem želim da se nisam primala vecih težina na utezima i šipke, kolko god da imam još puno posla
Back to Top
mathana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mathana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2011 at 08:27
Ok,hvala!
Znaci,utezi su bitni,to nisam znala(buduci da nemam bucice,ja sam vježbala s utezima od vode-0,5kg Embarrassed)
Budem onda tako probala,ili ako mi se ne svidi nastavim s jillian,pa za nekih mjesec i pol u teretanu kada cu biti u mogucnosti!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.