New Posts New Posts RSS Feed - Skidanje sala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skidanje sala

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
antdab View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote antdab Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skidanje sala
    Posted: 26 Travanj 2010 at 11:29
Imam š8 godina i imam problema sa fizickim izgledom.Visok sam š,85 i imam 65 kila sto je cini mi se za moju visinu premalo.Problem je u tome sto ja imam poprilicno sala na stomaku.Zanima me kakvo tocno rjesenje predlazete da skinem stomak i malo dobijem na masi(teretana nije opcija nazalost).
Unaprijed zahvaljujem.


Edited by antdab
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 11:54
  Prehrana.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 15:26
antdab dobrodošao,

jesi malo prelistao FIT FAQ ?
Pronaci ceš odgovore sigurno tamo.
A da se ne ponavljamo... slobodno procitaj taj FAQ.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 14:54
ovako, relativno lako skinem masne naslage sa trbuha i ostalo, ali nikako, nikako da skinem one vrecice sa strane, vanjsi dio donjih leđa, tzv spojleri... idem u teretanu, vozim bicikl, trcim na orbitreku, ali ovo ne ide i ne ide. cak ni kad sam poptupno držao neku prehranu , plocice se vidjele al te vrecice i dalje bile tu..

pomoc?

valjda je oke da sam ovdje napisao
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 15:06
Originally posted by mesek mesek wrote:

ovako, relativno lako skinem masne naslage sa trbuha i ostalo, ali nikako, nikako da skinem one vrecice sa strane, vanjsi dio donjih leđa, tzv spojleri... idem u teretanu, vozim bicikl, trcim na orbitreku, ali ovo ne ide i ne ide. cak ni kad sam poptupno držao neku prehranu , plocice se vidjele al te vrecice i dalje bile tu..

pomoc?

valjda je oke da sam ovdje napisao


Ako si se pridržavao prehrane duže vrijeme to bi onda trebalo otic, neide to dolje za 2 tjedna, treba vremena.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 15:18
Ovisi sto se smatra pod duze vrijeme, nekom je mjesec dana vjecnost.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 15:20

Originally posted by mesek mesek wrote:

ovako, relativno lako skinem masne naslage sa trbuha i ostalo, ali nikako, nikako da skinem one vrecice sa strane, vanjsi dio donjih leđa, tzv spojleri... idem u teretanu, vozim bicikl, trcim na orbitreku, ali ovo ne ide i ne ide. cak ni kad sam poptupno držao neku prehranu , plocice se vidjele al te vrecice i dalje bile tu..

pomoc?

valjda je oke da sam ovdje napisao

i ja isto...ja ih zovem "pistolji" ..negdje cula...

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 15:21
Originally posted by zlatica zlatica wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

ovako, relativno lako skinem masne naslage sa trbuha i ostalo, ali nikako, nikako da skinem one vrecice sa strane, vanjsi dio donjih leđa, tzv spojleri... idem u teretanu, vozim bicikl, trcim na orbitreku, ali ovo ne ide i ne ide. cak ni kad sam poptupno držao neku prehranu , plocice se vidjele al te vrecice i dalje bile tu.. pomoc? valjda je oke da sam ovdje napisao


i ja isto...ja ih zovem "pistolji" ..negdje cula...


love handles ilitiga uzde
Strong is the new skinny.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 15:23
Originally posted by chaxy chaxy wrote:


love handles ilitiga uzde


Ooo kakvih sve imena nema.
Ugl, prehrana i uporan intenzivan cardio bi treba riješit, khm, love handles.


Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 15:24
Originally posted by Furai Furai wrote:

Ovisi sto se smatra pod duze vrijeme, nekom je mjesec dana vjecnost.


Mislim na period od par mjeseci.

Iako ima slucajeva kojima trebaju i godine.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 10:16
a držao sam se te prehrane nekih 3-4 mjeseca

onda sam uveo pivo u jelovnik opet

dobro, sad sam poceo sa onim trodnevnim programom za definiciju i iako sam ga radi posla morao malo midficirati, bolje se osjecam :)

Edited by mesek
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 12:59
  crobni. Puuuuno crobnog.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:21
da theia,ali ce i smršaviti svuda a ne samo na stomaku a ionako je vec ima malo kila..hm..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 14:22
Originally posted by dianna dianna wrote:

da theia,ali ce i smršaviti svuda a ne samo na stomaku a ionako je vec ima malo kila..hm..


Mesek i antdab su dvije osobe
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 23:46
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by zlatica zlatica wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

ovako, relativno lako skinem masne naslage sa trbuha i ostalo, ali nikako, nikako da skinem one vrecice sa strane, vanjsi dio donjih leđa, tzv spojleri... idem u teretanu, vozim bicikl, trcim na orbitreku, ali ovo ne ide i ne ide. cak ni kad sam poptupno držao neku prehranu , plocice se vidjele al te vrecice i dalje bile tu.. pomoc? valjda je oke da sam ovdje napisao


i ja isto...ja ih zovem "pistolji" ..negdje cula...


love handles ilitiga uzde
 

love handles.....ovo jos nisam cula..najorginalnije do sada..

mozda nisam bas nesto "iskusna" u djeljenju savjeta kad ih i sama trazim ali ako ti teretana nije opcija-zasto ne vjezbas doma? na netu imas hrpu vjezbi -ja sam si prije pustala i vjezbala zajedno s likom,skakuce on skakucem i ja.....mozda zamorno i dosadno 5x ali 6x se vec naviknes...bolje i to nego nista-bar dok ne nadjes nesto bolje..

 

 

Edited by zlatica
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 08:09
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by dianna dianna wrote:

da theia,ali ce i smršaviti svuda a ne samo na stomaku a ionako je vec ima malo kila..hm..
Mesek i antdab su dvije osobe




da, ja sam visok š77 i imam 73 kile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.