New Posts New Posts RSS Feed - Skidanje sa šećera i kave za početnike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skidanje sa šećera i kave za početnike

 Post Reply Post Reply
Author
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skidanje sa šećera i kave za početnike
    Posted: 29 Svibanj 2018 at 06:20
Jel ima tkogod da se nije mogao skinuti sa šećera i kave, kao ja?

Jeste li i kako ste to postigli? Postupnim smanjivanjem ili naglo? Jeste li imali neke štoseve koji su vam u tome pomogli, zamjene?

Jeste li koristili umjetna sladila? Meni se čini da sam od njih još gladnija...

Moj problem je što jedem slatko i grickalice na dnevnoj razini i pijem kave s mlijekom u količinama od 0,6 do 1,5 litre dnevno. Znam, znam...

Jučer sam pojela 1,5 red velike čokolade za kuhanje i jedne "ribice" i to uz veliko suzdržavanje, i popila 6 dcl kave s mlijekom, ali samo zato što je nestalo kave pa nisam mogla još :)

Jel netko zna što je šato? Slatko umućeno od jaja? To može biti dobra zamjena za krizne trenutke, a još ako se doda neka umjetna aroma i sladilo bude skroz podnošljivo...i utaži želju za slatkim..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2018 at 18:51

Kuc kuc, mogu ja? Tongue

Davno sam natipkala jedan blog sa par štoseva koji vrijede za bilo što šta nas namami i svaki put slomi naš otpor :)
Radi se o par tehnika koje nam daju priliku da stanemo, osvijestimo trenutak prije nego što popustimo, malo pričekamo i vidimo je li nam zbilja potrebno to što želimo pojesti/popiti ili pak možemo i bez toga čim pažnju prebacimo na nešto drugo.


S vremenom sam razvila još par sitnica, no za početak baci oko pa vidi da li bi te ijedno od ovoga moglo malo udaljit od tvojih demona Smile

A na tvojoj glavnoj temi ćemo se onda pobrinut da ubaciš neke korisne naminice koje će te automatski zadovoljit da ti sve ovo drugo kasnije ili u međuvremenu ne treba ;)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2018 at 20:28
tenkjuuuu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.