New Posts New Posts RSS Feed - Skidanje masnih naslaga. HELP ME :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skidanje masnih naslaga. HELP ME :)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Mari95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mari95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skidanje masnih naslaga. HELP ME :)
    Posted: 02 Prosinac 2014 at 14:26
Pozdrav ljudi!

Imam 20 godina, visoka sam 181cm, imam 66kg.
Htjela bih izgubiti masne naslage na bedrima, bokovima i trbuhu, ali na žalost nisam baš previše informirana oko svega toga, i što god pročitam uvijek nešto novo netko kaže i ja se sva zbunim i ne znam što da činim. :(

Želim prilično kratko da mi objasnite i pomognete sastavit jelovnik koji će pridonijeti topljenju masnog tkiva. ( pročitala sam da je moguće u tjedan dana izgubit 0.5 kg masnog tkiva pravilnom prehranom i vjezbanjem. ) Mene zanima jel bi bilo možda pametno otić na keto dijetu ili LCHF dijetu da spalim taj višak masnoće?   
Unos kalorija bi mi trebao biti oko 1700-1800 kcl ako oduzmem deficit, a ne znam kako da pametno sastavim jelovnik i koji omjer P, UH i M bi on morao sadržavat da bi salo išlo dolje i koje vježbe bih ja mogla izvodit kod kuće da to pripomogne topljenju sala i da se učvrstim, ojačam i oblikujem tijelo pošto samo radim kardio ujutro na tašte, a u teretanu za sad ne stignem pošto radim do kasna.
Al' jelovnik mi je sad najveći problem pa molim neku dobru dušu ako bi mi pomogla i udjelila korisni savjet jer sam očajna

Edited by Mari95 - 02 Prosinac 2014 at 14:29
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2014 at 17:42
Pozdrav...lijepi...prelijepi haha :)

Pazi imaš 181 cm 66 kg...masnoće želiš izgubiti na temelju čega?  Visoka si kao ja...meni su se kosti još vidjele na 66 kila....

Uhvati se utega...makni se malo od brojki...počni jesti kvalitetno..dok ne osjećaš sitost...i jedi kada si gladna... pij puno tekućine.... 

Ti bi na dijete nekakve išla ...kardio na tašte... odvoji to za teretanu koju nemaš vremena.... 

Nemoj me krivo razumiti...uvijek možeš odvojiti vrijeme za trening... ja od ujutro do 5 radim... pa onda ajmo na tečaj do 8-9...  I onda pripremaj 6000 kcal obroka za sutra.... a ustajem nekada u pola 5 da treniram...

ako želiš se igraditi...i izgubiti masti..prvo nešto napravi.... da ijelo ima razlog izgaditi mišiće...i izgubiti salo...

sa djetama..hodanjem na prazan želudac ćeš jedino pasti u ne svjest...

Baziraj se na prave namirnice..imaš ih masu po forumima primjera ..pročitaj faq...pročitaj neke starije teme,,,

;)

Temelj neka ti bude nešto što će ti dati snage energije i zdravlje....

zob,tjestenina,riža,krumpir, riba,meso,jaja,sir,mlijeko,orašasti plodovi,maslinova ulja,lanena... ma imaš masu toga... 

voće povrće.... mogu do sutra.... narpavi temelj.... 

to gubljenje0.5 za sada zaboravi..kreni nešto napraviti od sebe barem 3 mjeeseca...ako želliš se izgradti prvo počni da možeš izdržati 30 sec u planku.... jer od hodanja nećeš ništa dobiti
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2014 at 11:44

Treba tu malo mišićne mase, da, a ne manje kila Smile Problem je u kompoziciji tijela, ne u kilaži. Očito malo kvalitetnija prehrana i bolji trening - kardijanje natašte ti u ovom slučaju ne pomaže, dapače, vjerojatno i odmaže. Pogotovo ako loše i neuravnoteženo jedeš. A možda i premalo. 

Ako želiš napiši nam malo par dana svojih jelovnika i hvataj se vježbi snage ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mari95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mari95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2014 at 23:25
Ovako, ja ne želim više mršaviti, nisam rekla da mi je cilj još skinut kile nego sam samo priupitala i spomenula onu dijetu ako je ikako moguće neki balans napravit da se gradi mišić, ali da se treningom nekim i skida salo i učvršćuje tijelo. A pošto sam pročitala te stvari za taj Low carb, Keto i onaj ciklus mjenjanja ugljikohidrata mislila sam da bi to bilo dobro za skidanje tog suvišnog tkiva s time da bih ja normalno jela, a pod normalno ne mislim na izgladnjivanje nego na paženje hrane koju ću konzumirat tj. koja je dobra da ujedno hrani mišić i gradi ga, a ne od koje ću se udebljati još više i još više masti nataložiti. Za proteine znam, al mene brinu UH. Koje bi smjela unosit, a da neće naštetit i u koje vrijeme i koji omjer hrane i kada. i pod tim omjerom mislim npr. 40%P, 40& UH i 20% M ili bi to drugacije trebalo promijenit?

A ovaj kardio, da se osvrnem i na to, nije jedino sto radim. ukljucujem ja i vjezbe za tijelo i snagu sta nađem na netu, a i kad bi kardio radila to bi bilo lagano trčanje ili preskakanje vijače. I kako si rekao ovo za snagu dolje i plank, što se tiće moje izdržljivosti s time nemam problema jer sam prije radila insanity i došla do toga da ga u komadu bez prestanka mogu napravit. ( nije da se hvalim nego samo kažem da ne bi došlo do nesporazuma. )
I ovo za teretanu... idem na faks i radim 2 posla. Nema me ponekad od 6 ujutro pa sve do 12 navečer. Šta više da kažem? al uglavnom to je ne bitno. ne brini teretana je u planu i svakako cu ju upisat.
Back to Top
Mari95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mari95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2014 at 23:53
@ Gym_girl. Trudim se nekako iskombinirati taj svoj jelovnik, al ko što sam i mettasttazi napisala ne znam kako da ga pravilno postavim tj. što u koje vrijeme da jedem. Jel točno da bi doručak morao bit P+UH ( sa uh nižeg GI, tj. koji se sporije probavljaju), onda PWM ako vježbam ujutro P+UH (ali brzo probavljivi sa visokim GI ) ?   međuobrok P+M, ručak P+UH+ zeleno povrće i večera P+M ( i neko zeleno povrće) ?

Otrpilike moj doručak bi bio: 50 g zobenih pahuljica sa jogurtom 0.9%mm ili na vodi i tu dodam nekad i bananu ili bobice šumskog voća. ili 100 g posnog sira također sa voćem ili ispečem palačinke sa zobenima i bjelanjcima ili nekad napravim omlet od jaja i povrća. Uglavnom kod doručka pretežno koristiim zobene, jaja ( bjelanjke), posni, jogurt, voće i dimcek salama od pilećih prsa, griz si znam napravit, al integralni

međuobrok: jabuka, 30 g oraha, badema ili 50g posnog ili tunu u kombinaciji sa nekim povrćem i dodam malo maslinovog

ručak: 100-150 g piletine/puretine/tunjevine ili neka druga riba ( oslić, pastrva i haringa su najčešće u pitanju) , rijetko svinjetina i to najčistije meso uz prilog od npr. 50-100 g riže ili tjestenine i neko povrće ( kupus, rajčica, karfiol, krastavci, kelj...) ponekad jedem i grah i grašak zbog vlakana, a nekad samo neko varivo.

večera: 100 g posnog začinim sa žlicom maslinovog ulja ili pomiješam posni sa bademima i orasima pa tako jedem.

uglavnom, kruh ne jedem uopće, tj pojedem ga kao PWM sa žlicom meda ako si ne skuham nesto konkretno ( piletina i riža ili palenta.. ugl uh sa visokim gi) , tjesteninu i krumpir se trudim ne jesti, a ako jedem to je mala količina tj. jedem ih samo za ručak. I hrana koju pripremam kad pećem je bez ulja ili najčešće kuhano. trudim se izbjegavat loše masnoće koliko god mogu, a isto tako i UH tj. da bude u granicama.

I da, slatkiši i ja smo na VI, pun ormar slatkiša koji stoje u zalihi i samo gledam kako im ističe rok trajanja.

Edited by Mari95 - 04 Prosinac 2014 at 00:02
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2014 at 12:43

Pa zapravo već i sad dobro jedeš, samo si sad to trebaš posložit nekako da imaš neki red. Jer nije isto da li za doručak pojedeš zobene s jogurtom ili omlet s povrćem, za ručak 50g ili 100g riže, samo povrće ili tjesteninu :)

Dakle, ja bih tu prvo napravila neki plan da uvijek znaš koje kombinacije te čekaju, i ako mijenjaš namirnice da je to uvijek u nekom istom rangu. Recimo - ako za ručak imaš uvijek UH+P da to uz neki izvor proteina budu ili riža ili pašta ili grah...ali u količinama koje odgovaraju (nutritivne tablice u ruke ;) Isto tako večera - ako želiš tu biti bez uh, ok, neka to bude pravilo pa si kombiniraj te dane sa posnim (digni na 150g) i orašastima/uljem ili čak češće (kad stigneš) tu napravi mjesta za povrće (+ ulje/sjemenke, ako izvor proteina nije već masniji sam po sebi), uz proteine (preporučam ribice za večeru, pogotovo one masnije).

Inače, u doručku ti fali malo masti (osim u primjeru omleta - ako je od cijelih jaja) pa si onda u te zobene ubaci malo orašastih ili sjemenki, za ravnotežu ;) Isto tako, nije isto uz zobene pojesti jogurt, skuhati ih u vodi, ili pak pojesti posni, napraviti omlet...kužiš? Svaki put nešto drugo, nekad fali proteina, nekad ih je taman, nekad možda i previše :)

Mislim da ti za početak nije potrebno nikakvo cikliranje, a pogotovo ne keto ili lchf. Samo red, dovoljno kcal i nutrijenata da gradiš ono što trebaš (mišići će ti papati masti ;) i dobar trening - to skoro prije svega iako je sve bitno. S vremenom možeš pokušati nekakvo cikliranje, ali prije toga odradi jednu turu neke uravnoteženije i bolje planirane prehrane pa ćeš se lako poigrati sa nekim naprednijim metodama, ako vidiš da to ne funkcionira.

Nego....pwm je kruh sa žličicom meda? I to je to? Smile




Edited by Gym_girl - 04 Prosinac 2014 at 12:45
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2014 at 17:37
Eto sve ti je rekla što sam mislio... samo daj se orjentirajte na vježbanje...lako za hranu ....;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Mari95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mari95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2014 at 18:53
U redu, sad kad znam da mi je donekle prehrana okej, poslušat ću te i sastavit si jelovnik prema tome kako si napisala i iskombinirat sve. :) a recimo od UH koji bi najkvalitetniji bili za ručak? recimo riža je bolja smeđa, tijesto integralno jel tako? ili od nekih drugih žitarica, recimo pira ili recimo kvinoja, bulgur, kus kus i te stvari? jel mogu to isto konzumirat?

Uglavnom držat ću se uravnotežene prehrane, a ako stvarno kroz neki period ( znam da je duže potrebno) ne upali čisto informativno lchf je bolji izbor?

A ovo za pwm ak je kruh sa medom jos si ispečem bjelanjke u mikrovalnoj cisto da imam izvor proteina. a ak ne jedem kruh pojedem uvijek te bjelanjke sa recimo grožđicama ili banana ili kazem konkretniji obrok sa piletinom i riža jer ne znam šta bi drugo, strah me da nešto krivo ne pojedem
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 22:02
Možeš sve to konzumirat, zašto ne, ako ti paše....kao i mahunarke, voće...sve, igraj se i traži svoje..

lchf? bolji izbor za koga? tebe? :) ne znam još dovoljno o tebi ali gotovo sam sigurna da nije ;) Kažem ti, prvo isprobaj uravnoteženo, ne odriči se ni jedne konkretne skupine hrane pa onda testiraj razne pristupe...ako ćeš prvo nakon osnova s nečim krenuti kreni sa nekom metodom cikliranja...lchf mi je uz intezivan trening....pod upitnikom.

Pa ajde, za taj pwm ok...ovisno kakav je trening :) Nema tu previše straha, isprobavaj, pa nećeš preko noći buknuti :) Mislila sam da samo namažeš med na kruh i to je to hehehe....uglavnom...med tu nije potreban po meni ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 23:01
@mari95 mi ne samo da jedemo poprilično slično! uhh doručak *.* (fav part of the day btw) palačinke sa zobenim i bjeljanjcima! *slinjenje* obožavam to, uz to si još volim i bijelu kavu složit sa sojinim ili tako nešto, savršenstvo *.* stvarno nekako što sam više čitala tvoj način prehrane sve više sam bila ono :O face, jer toliko tog radimo isto
dost tih kombinacija kad spominjem svojim prijateljicama gledaju me sa začuđenom facom, valjda zato sam i toliko sad uzbuđena kad sam pronašla nekog tko jede na istom principu kao što i sama radim?

također s ovim se preveć poistovjećujem: ->
"I da, slatkiši i ja smo na VI, pun ormar slatkiša koji stoje u zalihi i samo gledam kako im ističe rok trajanja. " nekako jednostavno ne osjećam neku potrebu za čokoladama i takvim stvarima, kad mislim na slatko uvijek pomislim na med, sušeno voće i takve stvari hah jedino od 'loše hrane' na što pomislim kad dođe cheat day je nešto sa makom kojeg obožavam, kao pužići od maka, i tak možda neko lisnato punjeno

inače i cilj nam je isti (skidanje masnih naslaga jel) 
ii sama se mučim s time kako što ovo ono, premalo ovog premalo onog, balansiranje aaaa lol taman kad pomislim "da, to je to" ipak nije, još malo poispravljat treba Smile ali sve je to uredu i zato mi je baš super sve ovo, uvijek nešt novo naučim, neku novu informaciju dobijem i nadograđujem u svoju korist ;)
no sa @gym_girl sam se već posavjetovala ii da, treninzi su malo isto problem (ali u mom slučaju ja imam vremena za njih, pa možda i malo preveć trenutno) no trebam malo više dat na toj strani pa se nadam boljim rezultatima *.*

nego... eto, samo sam se željela obratit jer sam bila preuzbuđena kad sam vidjela taj plan prehrane, a još i nekog tko se trenutno bori sa istim uhhh nisam jedina Smile 
sve najbolje sa postizanjem svojih ciljeva, možemo mi to! ;D checkirat ću te baš da vidim kako ide ^^ us against the fat idemooo 
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 23:17
Ubacite još malo posnog u te palačinke, još zabavnije Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mari95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mari95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 01:46
@ Classified - baš mi je drago to čuti :D recimo ja sam si danas za doručak složila kašicu. izmiksala sam zobene u onom mlincu za kavu da dobijem brašno i stavila to kuhat u vodu ko griz i unutra ubacila 2 bjelanjka i to promiješala i naribala si jabuku i kuhala nekih 5 minuta da bude onako fino gusto i još nadodala kasnije par badema i žlićicu cimeta i bilo je odlično.

ovo za slatkiše se u potpunosti slažem. kako sam ih prestala konzumirat uopće nemam potrebu za njima. danas mi je dragi kupio 2 milke kao za nikolu, s jagodom i ona s oreo keksima i obje su otišle u zalihu   

meni je taj jelovnik bio isto najveći problem jer bi mi uvijek nešto falilo da si nadopunim kalorije, a da sve bude tip top što se tiče kombinacije UH, P i M i čuda sam u ovih par dana proučavala i čitala i sate provodila proučavajući i vježbe i prehranu i kombinacije obroka i polako sam se uhodala u to tako da se snalazim za sada tako ćeš i ti. :)

I baš sam naletila jučer na post koji si ti objavila pa sam čitala i iz toga sam dosta korisnog izvukla. Uvijek nešto novo naučiš što dobro dođe.

Držim ti fige da uspiješ postići što želiš jer sve se može kad se hoće!


@gym_girl - hvala ti na svim savjetima do sad :) imam još pitanje samo. pošto stvarno namjeravam intenzivno trenirat razmišljala sam kupit proteine da imam kao zamjenski obrok, kakvo je tvoje mišljenje o tome? imas mozda neke u užem izboru za preporučit, al da im cijena baš nije preskupa?
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 23:56
Originally posted by Mari95 Mari95 wrote:


@gym_girl - hvala ti na svim savjetima do sad :) imam još pitanje samo. pošto stvarno namjeravam intenzivno trenirat razmišljala sam kupit proteine da imam kao zamjenski obrok, kakvo je tvoje mišljenje o tome? imas mozda neke u užem izboru za preporučit, al da im cijena baš nije preskupa?

Proteini, odnosno suplementi općenito, nisu zamjena za obrok nego dodatak prehrani. Obrok mora biti na prvom mjestu Wink
Šta se tiče preporuke, ja ti preporučujem Impact Whey protein (koncentrat - 82%) od MyProtein-a. Cijene su dosta niže od ostalih brendova, a sasvim su dobri. Smile


Edited by Fortitudo - 07 Prosinac 2014 at 23:57
Back to Top
classified View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote classified Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2014 at 10:06
@mari95 dobra ideja! :O inače ja sam si tako nešt slično radila (isto sa bjeljancima) no nisam mixala zobene već sam ih samo prokuhala malo prije nego sam dodala bjeljanke, morala bih probat tak, ugl. evo mi doručak za sutra/preksutra, ovisno o tome što se smislim da bih jela Smile

da baš čudno.. inače ja volim čokoladu od jagoda (ili jesam) no sad nekako... dok ju jedem nije mi baš to - to, ne znam što se dogodilo samnom hah možda da je od marzipana bi drugačije reagirala? *drool* ne znam...  Big smile
ali eto barem imam za ponudit goste s nečim kad dođu jer takvih stvari uvijek ima kod mene lol

hvala na lijepim željama ^_^ pda, nadam se i sama zbilja da svo to sjedenje/vježbanje/kombiniranje bude mi došlo u korist i da ću uspijet, mah mora! kad si ja nešt zacrtam >< to mora uvijek da bude... samo neka bude zdravo izbalanirano i to je to Big smile eto jako mi je drago da si još ponešta uspijela novog naučit i kod mene u postovima, ovaj forum je golden, samo naprijed! nema natrag! rekoh čitam te i pratim napredak Smile
Fall seven times and stand up eight
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2014 at 12:54
Slažem se sa Fortitudom, Impact je ok :) Valjda, više volim bit suzdržana od tih prosudbi jer ko će ga znati, sve je to jedan ruski rulet Big smile Ako te brinu dodaci, imaš i one bez okusa.....vjerojatno pametniji izbor ali bljuzgaviji Big smile Uglavnom, i ja ti tog koristim.

Samo vi bacajte svoje ideje, naći ću i ja nešto za sebe Cool 2 bjelanjka mi se čine malo, možda bih se tu dalo skombinirati još ponešto...koji bjelanjak više (ili čak cijelo jaje? :), nešto mliječno, pa i malo wheya kad ga kupiš...

Meni je zadnjih pola godine šumsko voće pod must u doručku, sa zobenima, posnim, jogurtom i maslacem od badema :) cimet i tako to...čak i malo instant kave stavim, kad se smiješa sa posnim je ko tiramisu :D


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2014 at 13:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Slažem se sa Fortitudom, Impact je ok :) Valjda, više volim bit suzdržana od tih prosudbi jer ko će ga znati, sve je to jedan ruski rulet Big smile Ako te brinu dodaci, imaš i one bez okusa.....vjerojatno pametniji izbor ali bljuzgaviji Big smile Uglavnom, i ja ti tog koristim.

Da, bez okusa ti je najbolji izbor jer ovi s okusima imaju smanjen postotak proteina zbog dodatka okusa. Recimo za okuse od čokolade možeš imati do 8% manje proteina na mjerici. Plus bez okusa su ti jeftiniji. Ako ti je okus previše bljuzgav uvik možeš kupiti one pojačivače okusa (odabrati okus koji želiš) i dodat u shaker. Smile
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/energetske-plocice-napitci/mp-flavouring-150-g.aspx
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/energetske-plocice-napitci/flav-drops-50-ml.aspx

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.