New Posts New Posts RSS Feed - Skidanje škembe (hitno)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skidanje škembe (hitno)

 Post Reply Post Reply
Author
Doktorx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktorx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skidanje škembe (hitno)
    Posted: 31 Srpanj 2010 at 17:19
e bok,zanima me kako da jednostavno i u sto kracem roku skinem trbuh,Svaki dan trcim oko 2km/h. Zanima me koja je najbolja prehrana i sta i kada jesti.....????
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2010 at 17:50

Originally posted by Doktorx Doktorx wrote:

e bok,zanima me kako da jednostavno i u sto kracem roku skinem trbuh,Svaki dan trcim oko 2km/h. Zanima me koja je najbolja prehrana i sta i kada jesti.....????
 

Nemoj ništa jesti od vremena kad procitaš ovaj post i sam pij neograniceno puno vode. Ne trebaš ni vježbat.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2010 at 18:19
Originally posted by Doktorx Doktorx wrote:

Svaki dan trcim oko 2km/h.

Pazi da ne otrciš predaleko

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2010 at 16:22
Originally posted by Doktorx Doktorx wrote:

e bok,zanima me kako da jednostavno i u sto kracem roku skinem trbuh,Svaki dan trcim oko 2km/h. Zanima me koja je najbolja prehrana i sta i kada jesti.....????


Procitaj FAQove koji se nalazi na forumu - kreni od ovog ->FAQ - kako smršaviti
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 04:10

 trcanje 2km/h nije trcanje. to je lagano lagano hodanje.

btw, na tvoje pitanje je odgovoreno barem zilijun puta na ovom forumu.

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 11:50
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 trcanje 2km/h nije trcanje. to je lagano lagano hodanje.


Strong is the new skinny.
Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 13:20
covjek koji je u kondiciji moze vise prehodati u š satu nego sto ti trcis... Kardio treninge radi, pocni sa zdravom prehranom i rezultati ce doci...
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 12:31
Originally posted by Doktorx Doktorx wrote:

e bok,zanima me kako da jednostavno i u sto kracem roku skinem trbuh,Svaki dan trcim oko 2km/h. Zanima me koja je najbolja prehrana i sta i kada jesti.....????


jednostavno i u što kracem roku ne ide skupa. Naslage s trbuha posljednje idu dolje na tijelu i ne možeš ocekivati da ceš gubiti samo trbuh vec svuda po malo...možda u pocetku neprimjetno ALI treba vremena, volje, živaca i truda!

a što i kako jesti..vjerujem da je obrađeno puno puta

sretno


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 22:19
Originally posted by Žiga Žiga wrote:


Naslage s trbuha posljednje idu dolje na tijelu


nije pravilo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
strawberrywater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strawberrywater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2010 at 22:53
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Doktorx Doktorx wrote:

e bok,zanima me kako da jednostavno i u sto kracem roku skinem trbuh,Svaki dan trcim oko 2km/h. Zanima me koja je najbolja prehrana i sta i kada jesti.....????
 

Nemoj ništa jesti od vremena kad procitaš ovaj post i sam pij neograniceno puno vode. Ne trebaš ni vježbat.

 

 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 01:41

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Žiga Žiga wrote:


Naslage s trbuha posljednje idu dolje na tijelu


nije pravilo
 

nego iznimka kod 99 posto ljudi  

nego da budemo ozbiljni, na što si konkretno ciljala gymka?

ajd uzmimo k tome i noge al to je to.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2010 at 21:30


Mislim da smo vec o tome raspravljali na nekoj temi...nebih rekla da je baš svima tako, da svima naslage na trbuhu idu zadnje. Jer ako uzmem sebe za primjer ( a to vec znaci da nije pravilo ) - ploca kolko hoceš na trbuhu, a donji dio ko da nije moj Kužiš...vecina ima problema sa trbuhom da...ali da baš svima s tog mjesta naslage zadnje odlaze...to ne. Meni je to definitivno najlakši dio za sredit...jel ciljam ukrivo?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2010 at 14:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Mislim da smo vec o tome raspravljali na nekoj
temi...nebih rekla da je baš svima tako, da svima naslage
na trbuhu idu zadnje. Jer ako uzmem sebe za primjer ( a
to vec znaci da nije pravilo ) - ploca kolko hoceš
na trbuhu, a donji dio ko da nije moj
Kužiš...vecina ima problema sa trbuhom da...ali da baš
svima s tog mjesta naslage zadnje odlaze...to ne. Meni je
to definitivno najlakši dio za sredit...jel ciljam
ukrivo?


moja djevojka ima velikih problema s trbuhom i strukom,
imaš kakav savjet-preporuku-motivacijski dojam za nju?

Edited by Žiga
Back to Top
Goco View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 09:33
  Bok decki. Evo i ja imam problem sa viškom sala :( Prošle godine sam u svega 3 mjeseca izgubio š0 kilograma i sa pocetnih 88 kg na š86 cm visine sad imam 77 kg. Ja sam vec sad dosta lijepo građen ali moja prehrana je do sad bila u totalnoj banani :( Jeo sam 3x dnevno ali onak pošteno, a između sam znao uzet samo voca. Radio sam dnevno po 250 trbušnjaka i stvarno sam ojacao trbušni zid, ali sam od toga odustao jer osim jacanja trbušnog zida nije bilo efekta u skidanju sala. Prije mjesec dana sam poceo trcati navecer i trcim barem 3x tjedno po najmanje 6 km u komadu. Izgubio sam možda kilu - dvije, ali mrzim ono salo koje se stvara kad si sjednem i doslovno me ubija u mozak. Sad imam par pitanja da bi si razjasnio nešto. Poceo sam sa zdravom prehranom i jedem po 5-6 obroka dnevno i izbjegavam sve ono kaj se treba izbjegavat ( slatkiši, gazirani sokovi, kruh,bijela tjestenina...) a jedem dosta voca i pijem puno vode, ali zanima me da li mogu uskladiti trcanje i trbušnjake sa pravilnom prehranom bez posjeta teretani ? Da li je dovoljno unijeti oko 2500 kcal dnevno ako trcim po 6 km navecer i radim npr. 5 serija sklekova po 20 i š50-200 trbusnjaka ? I da li je pozeljno popiti nemasni jogurt sa puno proteina prije i poslije treninga trbusnjaka i sklekova ? Hvala
I shall fear no one...!
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 10:23

Originally posted by Goco Goco wrote:

  Bok decki. Evo i ja imam problem sa viškom sala :( Prošle godine sam u svega 3 mjeseca izgubio š0 kilograma i sa pocetnih 88 kg na š86 cm visine sad imam 77 kg. Ja sam vec sad dosta lijepo građen ali moja prehrana je do sad bila u totalnoj banani :( Jeo sam 3x dnevno ali onak pošteno, a između sam znao uzet samo voca. Radio sam dnevno po 250 trbušnjaka i stvarno sam ojacao trbušni zid, ali sam od toga odustao jer osim jacanja trbušnog zida nije bilo efekta u skidanju sala. Prije mjesec dana sam poceo trcati navecer i trcim barem 3x tjedno po najmanje 6 km u komadu. Izgubio sam možda kilu - dvije, ali mrzim ono salo koje se stvara kad si sjednem i doslovno me ubija u mozak. Sad imam par pitanja da bi si razjasnio nešto. Poceo sam sa zdravom prehranom i jedem po 5-6 obroka dnevno i izbjegavam sve ono kaj se treba izbjegavat ( slatkiši, gazirani sokovi, kruh,bijela tjestenina...) a jedem dosta voca i pijem puno vode, ali zanima me da li mogu uskladiti trcanje i trbušnjake sa pravilnom prehranom bez posjeta teretani ? Da li je dovoljno unijeti oko 2500 kcal dnevno ako trcim po 6 km navecer i radim npr. 5 serija sklekova po 20 i š50-200 trbusnjaka ? I da li je pozeljno popiti nemasni jogurt sa puno proteina prije i poslije treninga trbusnjaka i sklekova ? Hvala
 

Nisam decko ali možda mogu pomoci

Prvo s trbušnjacima ne možeš skinuti salo tak da nije ni cudo što ti to nije imalo efekta...s trcanjem bi vec trebalo dobro ici tak da to nastavi...samo sad kakvim intenzitetom trciš ti je isto bitno..drugim rijecima nemoj se vuci ko mazga (ak slucajno tak radiš)

daj napiši primjer svoje prehrane..ovak se baš ne može procijeniti

trcanje i trbušnjake možeš uskladiti (vidim da radiš i sklekove) ali to ti je onak...ne znam kak da se sad pristojno izrazim ...fale ti vježbe za noge i leđa kao prvo a to su ti najbitnije grupe mišica (najveci=najviše troše)...hocu reci da ti trbušnjaci i sklekovi nisu dosta (pogotovo ako ne radiš ništa za donji dio leđa,tj.kontra trbušnim mišicima)...bez mišica i samo sa trcanjem (još ak ga povecaš) ceš izgledati ko oni osušeni bakalari od maratonaca...znaci ak neceš teretanu imaš  veliki izbor bodyweight vježbi za svaki dio tijela (i ne ceš se napuhati ak te to brine)..i da ne treba ti tolko trbušnjaka (oni klasicni??)..imaš puno boljih vježbi za trbuh,a s ovim ne ceš baš nešto postici plus to je meni totalno debilna vježba

nemasni jogurt popi kad god hoceš..to je ok

'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
Goco View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 15:41
ok, bok curo Hvala ti na ovim savjetima makar nisam baš previše naucio kolko, zašto i zbog cega :) Trenutno cu morati prestati sa trcanjem, a to znaci da nemogu raditi vježbe za noge, jer imam ozljedu koljena koja zahtijeva mirovanje a ja se toga nisam bas previse pridržavao i sad je postalo krajnje opasno.. Sad, kaj da radim ? :D Ovo što si rekla za one osušene bakalare bi bas htio izbjeci jer ljudi oko mene me pitaju da li sam bolestan  jer ja njima izgledam " premršavo", a kad im pokažem kolko imam sala kad si sjednem oni mi govore da nek se sa tim ne zamaram... Moja prehrana ti je do sad bila ovak : ujutro sendvic od bijelog peciva sa sirnim namazom i purecim prsima, onda sam gladoval do 3 sata popodne kad sam se najeo ko pas kaj je god bilo na meniju doma , pa trcanje i onda voce :D a sad da ti ne spominjem oko litra ledenog caja koji ima šecera tonu... pa cokolada tu i tam, pa malo keksica, kapucino... sad sam te sve gluposti izbacio i jedem cešce ali u manjim kolicinama, ( citaj : jucer sam to poceo :D ) Danas : ujutro 50 g pahuljica sa 3dcl mlijeka, 3 sata nakon toga 2 snite crnog kruha sa sjemenkama i jednu tunu, popio oko šl vode, zatim jedan jogurt sa 0,š % MM onda sam isao vjezbati ( trbusnjaci,sklekovi i dizanje bucice od 3 kg - samo tu imam doma :D ) i onda opet jedan jogurt.... sad planiram tjesteninu i meso i navecer jabuku i bananu... kaj veliš na to ? :) Hvala ti.
I shall fear no one...!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.