New Posts New Posts RSS Feed - Shakeology - proteinski i vocni shakeovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Shakeology - proteinski i vocni shakeovi

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2012 at 09:59
zanimljiv site ako vam fali ideje za shakeove... 
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2012 at 19:42
Kupio sam nedavno blender za kod cure u stan, moram priznati da konzumiram 10x vise voca nego inace.
Imam i blender vec otprije u uredu, no nisam ga tako cesto koristio.

Isprobavam kombinacije smoothie-a s vocem svaki dan.

Nekako mi je jednostavnije ubaciti 3-4 vocke u blender i to popiti. Prije mi nije palo na pamet tako cesto voce cistiti, pa pojedinacno klopati.

Sada najcesce jedem sumsko voce, narance, limun, orahe, kakao, kiwi, jabuke, banane i to sve nekako kombiniram.

Ubijam se kao nikad prije u vocu i gustam! Tongue

Baciti cu nekoliko recepata za smoothie u narednim danima.


Edited by Zoki - 29 Rujan 2012 at 19:44
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ZARKOTEKICA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Location: nis
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZARKOTEKICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 11:35

pozz ovde sam nov teo bih da smaknem nekoliko kg masnoce sa svog tela,pa me zanimaju saveti oko kucnog pravljenja  sejkova  proteinskih i vocnih  i dali su ovi sejkovi koji su ovde navedeni svi za skidanje kilaze



Edited by ZARKOTEKICA - 25 Veljaca 2013 at 11:37
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 11:30
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Kupio sam nedavno blender za kod cure u stan, moram priznati da konzumiram 10x vise voca nego inace.
Imam i blender vec otprije u uredu, no nisam ga tako cesto koristio.

Isprobavam kombinacije smoothie-a s vocem svaki dan.

Nekako mi je jednostavnije ubaciti 3-4 vocke u blender i to popiti. Prije mi nije palo na pamet tako cesto voce cistiti, pa pojedinacno klopati.

Sada najcesce jedem sumsko voce, narance, limun, orahe, kakao, kiwi, jabuke, banane i to sve nekako kombiniram.

Ubijam se kao nikad prije u vocu i gustam! Tongue

Baciti cu nekoliko recepata za smoothie u narednim danima.
 
Ja mislim da izvadis nalaze, bolji su nego u tek rodjene bebeBig smileWink
Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 14:22
Ajmo kaj ste stali s receptima :D
Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:05
Zar nitko ne pije shakeove? Ne vjerujem, samo vam se neda pisati hehe..eto ja jucer popila shake od miksa banane, vocni jogurt od jagode, petit keks i sirovo jaje sve smiksano u blenderu. Prefin je bio i zasitio me umjesto vecere :)
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:39
Moj proteinski shake koji nekada ubacim par sati poslije treninga, prije spavanja:
 
250 g posnog sira  + 80 g rio mare tunjevine (ostavim maslinovo ulje) + malo badema + malo cimeta... Bon appetite !
Back to Top
strelica412 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strelica412 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 11:02
Nisam nikada pila takav, al vjerujem da je dobar i zasitan Tongue
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 14:15
Originally posted by strelica412 strelica412 wrote:

Nisam nikada pila takav, al vjerujem da je dobar i zasitan Tongue
 
Odlican je, oprobajTongue
Back to Top
dmartic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Zagreb, Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote dmartic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 16:01
Žestoki dorucak

U blender staviti i smixati:

- 3dl malomasnog mlijeka
- jedna smrznuta banana
- whey cokolada
- šaka zobenih ili mix žitarica, dodati i lanene sjemenke
- 2-3 suhe šljive
- malo groždjica ili brusnica
- malo badema ili orasa
- žlica kikiriki maslaca
- malo kokosovog brašna
- žlicica kakaa (onaj cisti/gorki)
- malo cimeta

Ako nemate jaki blender onda nikako ne stavljati smrznutu bananu :)
...a i pazite sa ostalim krutim sastojcima (bademi...).

Dobije se cca 5dcl napitka gušce teksture. Po želji stavite više mlijeka...
Back to Top
Riki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Riki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2013 at 19:07
bok.. moze nekakvo misljenje o ovom mom standardnom dorucku vec godinu dana...sam sam ga izmislio..

prvo stavim u mikser 2 bjeljanka..onda dodam jednu bananu...i kad se to sve izmiksera dodam u zadnje vrijeme ociscenu jabuku bez kore...i onda to jos mikseram i to sve sve digne..onda dodam 5 zlica zobenih pahuljica..2 zlice lanenih sjemenki...i 1 zlicu kokosova brasna..i na kraju ponekad dodam jos jednu zlicu meda..a ponekad i dodam na kraju jednu saku badema..

hvala na nekom komentaru za ovaj moj miks
"He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2013 at 19:08
Zvuci fino! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mkrajaci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2013
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkrajaci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 12:35
Kak sam se sad nabrijao na shake-ove kad citam ovu temu uh. A i svojim sinovima cu radit ta cuda jer imam osjecaj da su prefina. Naravno bez Whey-a.
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 11:04
Lijepi recepti, moram priznati!
Back to Top
T83B View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote T83B Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 10:59
Ima netko pridjelog za shake koji bi sadržavao cca 30g proteina i 100g UH, posni i riža više jednostavno ne idu niz grlo Confused
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 11:08
3 banane, 3 dcl malomasnog mlijeka, 35 g wheya od vanilije- sve u bledner i u zamrzivac na 30min i etogac slamboš ili samo popiješ ako neceš slamboš

Edited by avangarde - 18 Listopad 2013 at 11:09
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.