New Posts New Posts RSS Feed - Seminar u Rijeci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Seminar u Rijeci

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Seminar u Rijeci
    Posted: 21 Lipanj 2013 at 19:54
Evo samo da prijavim da je sutra u Rijeci, na Zametu predavanje o fitness-u i wellness-u itd.. pa ako ima zainteresiranih Rijecana...

LINK
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 21:08
Kad bi barem bilo nešto ikada u ovom Osijeku :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 21:34
mett,primi se posla ko ja!
U Velikoj Gorici je pokrenuta akcija za street workout!!!!!!!!!!
jeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
sad cu još poslati mail gradonacelniku,da se osiguram!
[<:o)]
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 21:50
Možda u V.Gorici , vjeruj mi ovdje u ovom selu ništa ne opstaje..doslovno je divlji zapad...Koje god igralište..trg...bilo šta što je napravljeno je uništeno....katastrofa mentalitet ovdje je katastrofa..balkan,balkan...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 21:54
zato si ti tu,imaš misiju,pokreni nešto
svoje iskustvo podijeli,pricaj,pokazuj uci druge,razgovaraj,piši mail gradonacelniku,traži razgovor!!
budi uporan!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 22:10
Znaš potakla si me mnogo stime i baš sam razmišljao o tome i prije nego si rekla da pokrenem nešto kod sebe...dosta ljudi vidim da se aktiviraju po Cepinu trce,vježbaju neka euforija vlada trenutno...mislim sjecam se kada sam poceo tek...nigdje nikoga...a sada volim kada se spusti neki pljusak da odradim kardio svoj...onda nema toliko populacije hihi...uglavnom iznenadio sam se....samo mi je žao i znam kakav su narod kod mene...ništa ne može biti normalno...stajati na mjestu da izgleda pristojno...jer previše delikvenata se okuplja po Cepinu koji koriste to mjesta za konzumiranje Droge , alkohola... Ali sve više razmišljam o tome :) I ne samo ja Svaka cast što si to zapocela daj primjer drugima da razmišljaju takodjer o tome...jer mislim da postaje trend...nadam se da je prošlo vrijeme lijepih frizura i žlondravih tipova :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 22:50
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

zato si ti tu,imaš misiju,pokreni nešto
svoje iskustvo podijeli,pricaj,pokazuj uci druge,razgovaraj,piši mail gradonacelniku,traži razgovor!!
budi uporan!


ja o tome razmisljam cijeli dan.. Naime, ne u gradu Rijeci, vec u mjestu di zivim, Trsat.. s obzirom da je izgradjen Kampus sa vecinom fakulteta, to bi odlicno bilo... pisat cu drugi tjedan mjesnom odboru naselja, imam puno poznatih tamo...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 12:06
Odlicna ideja Davore.
To bi zbilja bila super stvar, svi ti mladi ljudi da se mogu družiti i vježbati u parku besplatno, a ne samo visiti u zadimljenim birtijama
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 12:48
bravo Davore!!!!
ajmo svi mladi,borite se,imate pravo!


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 14:25
Baba imaš primjerak da mi pošalješ na fejsu ili pm-u :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 17:05
kaj da ti pošaljem?


http://velika-gorica.org/velika-gorica/hrvatska/vg-street-workout-gradani-javljaju


evo ovak sam ja zapocela
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 23:41
Procitao sam Baba svaka ti cast!!!! Velika Gorica se ponosi tobom :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 10:02
Svaka cast
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 14:19
e,cekaj,još je rano za slavlje!
kad dobijemo park,onda bu fešta i sve cu vas pozvati na otvorenje!!!!!!!!
[<:o)]
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 14:55
Kada bi imao nacin i kako doci bilo bi lijepo da radim negdje...možda bi i mogao...hjojjojo....trebali bi organizirati okupljanje fitovaca iznajmiti nešto ima nas dosta :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 16:51
"kad dobijemo park" hmmm:D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.