New Posts New Posts RSS Feed - Scooby - jel ga prati tko na YouTubu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scooby - jel ga prati tko na YouTubu?

 Post Reply Post Reply
Author
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Scooby - jel ga prati tko na YouTubu?
    Posted: 29 Kolovoz 2011 at 22:00
http://www.youtube.com/user/scooby1961  ovo je njegov kanal na Youtubu, osobno sam pogledo puno njegovih videa i moram reci da covjek zna znanje, odlican motivator i u nevjerojatnoj formi za jednog 50-godisnjaka. malo vuce na vin diesela
sto vi mislite o njemu??

Edited by Zoki - 24 Ožujak 2012 at 12:09
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 05:03
Pogledao sam dosta njegovih videa, ima ih dosta poucnih. Ali on je onako više za "do it at home" tip jer je sada u 50-ima i to je sve super za ljude koji ne idu u teretanu nego imaju kuci utege poput njega. A i one spravice koje on napravi (vidio sam na nekoliko videa takve), on je ipak inžinjer i on zna kako šta postaviti i gdje, a mi "normalni" ljudi, ako nešto krivo namjestimo, ima da se razbijemo ko budale ako nam popada to sve i da više ne treniramo dugo vremena =D . Ali sve u svemu, covjek zna šta prica, daje dobre savjete i motivira za vježbanje. Svaka mu cast.

Ako ti se on sviđa potraži i "twinmuscleworkout" kanal. Ima da pišaš gace :D
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
crni28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crni28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 16:16
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Pogledao sam dosta njegovih videa, ima ih dosta poucnih. Ali on je onako više za "do it at home" tip jer je sada u 50-ima i to je sve super za ljude koji ne idu u teretanu nego imaju kuci utege poput njega. A i one spravice koje on napravi (vidio sam na nekoliko videa takve), on je ipak inžinjer i on zna kako šta postaviti i gdje, a mi "normalni" ljudi, ako nešto krivo namjestimo, ima da se razbijemo ko budale ako nam popada to sve i da više ne treniramo dugo vremena =D . Ali sve u svemu, covjek zna šta prica, daje dobre savjete i motivira za vježbanje. Svaka mu cast.
Ako ti se on sviđa potraži i "twinmuscleworkout" kanal. Ima da pišaš gace :D


upravo sam pogledo puno njihovih videa i umro sam od smijeha na onaj "perfect pushup workout" haha, twinmuscleworkout i scooby su najbolji bilderi na youtubu!
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 21:48
Scooby rules , dobar je, dobar je, simpatican lik prije svega, a o znaju da ne govorim   
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 10:53
ja ga pratim...mozda malo smijesno izgleda, al odlican izgleda za njegve godine...u potpunosti se salzem sa svime sta prica i pise na svom sajtu...i sta je nabolje, sve sta zagovora, sve o cemu prica, dokazuje na sebi, sto je znak da to sta prica stvarno djeluje...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.