New Posts New Posts RSS Feed - Scitec Nutrition - iskustva?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scitec Nutrition - iskustva?

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Scitec Nutrition - iskustva?
    Posted: 03 Sijecanj 2011 at 13:45
Kakva iskustva imate sa Scitec Nutrition proizvodima i što kupujete od tog proizvođaca?

Znam da neki od vas koriste Daily One kao vitaminsko-mineralni dodatak prehrani..
No, kakav vam je njihov š00% whey protein, anabolic protein, glutamin i ostali proizvodi?
Koje bi preporucili za korištenje?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:19
što kao nitko nije koristio Scitec.
Znam da je prije ekipa pljuvala po njima, al da su hvalili njihove okuse..

Koje Scitec Nutrition proizvode ste koristili i s kojima ste bili zadovoljni?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
kawa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kawa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 18:46
posto je moj otac radio u Berlinu pa sam imao prilike isprobat tog proizvođaca.Isprobao sam neke preparate,kreatin,glutamin i nekoliko proteina i bio sam prilicno zadovoljan....ovo sto se kod nas prodaje je doslovce roba za treci svjet s kojim sam bio doslovce razocaran....inace koristim Weiderove preparate sa kojima sam jako zadovoljan,naravno postoje sada i novi i revolucionarniji preparati(Proizvođaci) poput Muscle Tech,Gaspari nutricion,ISS nutricion....samo šteta što kod nas svi žele biti bogati u kretko vrijeme da dižu cjene do neba pa su cijene za nas smrtnike nedostizne i prevelike...Ja osobno nakon 4 godine pauze poslije vise ozljeda kralježnice,napuknuca misica podlaktice,razvaljenog koljena,pripremam se na novi pocetak s Muscle tech i Gaspari nutricion.....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 12:11
kawa, da moguce je da scitec ima drugaciju robu za Njemacku i za HR. Nisam ga nikada koristio, al znam da ga ekipa kupuje i da se dobro prodaje.

Ajmo FITovci, tko koristi Scitec i kakva su vaša iskustva?
Koji njihov proizvod bi preporucili?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 14:18
Evo ja sam samo probao od njih Volumass 35, ima skoro 2.g. i nekako mi nije bas legao, dosta tesko sjedne na zeludac i napuhavao me. Tako da nisam bio odusevljen, ali za druge proizvode neznam pa necu ni govoriti.
Mislim da su dobar izbor za one koji bi htijeli uzimati suplemente a nisu sa lovom na ti.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 14:23
Ja sam ga isto uzimao prije jedno 5-6 godina ili više i tad
mi ej OK bio, jefitn je, a jos sam imao popust velki pa
nisam ni razmisljao dalje........
Kad ga usporedim po sjecanju sa ovim kaj sa duzimam mislim
da je bio slađi i teze se mjesao , al mmmmmmmm nebitno
Back to Top
animal-zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal-zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 13:14
  Ja sam isto uzimao prije jedno 5 godina, š00% WPC, Anablic whey, Myomax, glutamin, daily one...

Meni je tada to bilo super, imao sam dobar popust i bio sam zadoljan scitecom! Kasnije kad sam cuo da ga ekipa pljuje i kad sam se malo razbahatio sam prešao na "bolje" brendove!


Go Hard... or go home.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 14:13
Originally posted by animal-zg animal-zg wrote:

  Ja sam isto uzimao prije jedno 5 godina, š00% WPC, Anablic whey, Myomax, glutamin, daily one...

Meni je tada to bilo super, imao sam dobar popust i bio sam zadoljan scitecom! Kasnije kad sam cuo da ga ekipa pljuje i kad sam se malo razbahatio sam prešao na "bolje" brendove!


što si tocno cuo za Scitec?
Ne podržavam Scitec, no zanima me kakve sve kritike postoje o Scitecu..

Koje brendove sad koristiš?
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
animal-zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal-zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 15:00
  cuo sam da je nekvalitetan, isto to da su neki nosili na analizu i da sastojci nisu bili ni približni natpisu na kutiji itd.. Makar je meni bio ok, nisam imao nikakvih primjedbi!

Trenutno koristim: optimum, dymatize, labrada, twinlab, now foods, MVP
Go Hard... or go home.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 13:33
Originally posted by animal-zg animal-zg wrote:

  cuo sam da je nekvalitetan, isto to da su neki nosili na analizu i da sastojci nisu bili ni približni natpisu na kutiji itd.. Makar je meni bio ok, nisam imao nikakvih primjedbi!

Trenutno koristim: optimum, dymatize, labrada, twinlab, now foods, MVP


Da, ovi brendovi koje si nabrojao, po mojem viđenju, su daleko bolji nego scitec.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
goatrance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote goatrance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 09:13
Ne želim nikoga braniti,ali me zivcira kada se pljuje po nekom
brandu,a drugi diže u nebesa.Da je u vašoj trgovini sigurno to ne bi
pisali.Stvarno jadno od vas.Pogotovo me zivcira kada hvalite
dymatize,a to je definitivno najgori whey koji postoji,imaju krive
deklaracije i puni su soje.Provjerite malo analize koje su radjene u
drugim zemljama pa ce te se uvijeriti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.