New Posts New Posts RSS Feed - Scarlet==>Nema predaje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scarlet==>Nema predaje!

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 11:45
Probaj ga stavit u blender, pa dodat voce, povrce il tak neš
tako sam ja radio dok se nisam navikao na posni
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 11:51
Nemožeš jer si alergicna ili ti je sam okus užasan? Si
probala zrnati? i stavit u posni neke zacine, naci si
varijantu koja ti paše... osim sa wheyom? Tipa crvena
paprika ili slicno? meni je ok okus possnog bez icega....
tako da.... probaj staviti u jaja....tipa 2 jaja, radiš ko
na kajganu i kad su na pola gotova umješaš posni unutra....
ali ako si jako osjetljiva na posni.... onda možda bolje
ne.... ali radje neko meso sa povrcem i salatom nego žgance
sa wheyom..po meni...to možda kao obrok nakon
treninga.....
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 12:00

 Eh pusti, jedva sam se i na jaja navikla. Zadnji put sam ih jela ko klinka, tipa prvi razred osnovne. Od kuhanih doslovce bljujem. Zato radim kojekakve varijante s pecenim.

Ma ne znam, mislim da imam mlijecni enzim, i da nije alergija, ali ipak ne mogu. Probala X puta, sve proizvođace. Ništa, ostaje mi varijanta miješanja sa svime i svacime. Fora je u tome što ne znam kolko toga "svega i svacega" smijem stavit i kaj smijem stavit, a da obrok bude kako treba. Kokos? Posni, mlijeko, kokos u blenderu? Hm?

Dum spiro, spero.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 12:06
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 Eh pusti, jedva sam se i na jaja navikla. Zadnji put sam ih jela ko klinka, tipa prvi razred osnovne. Od kuhanih doslovce bljujem. Zato radim kojekakve varijante s pecenim.


Ma ne znam, mislim da imam mlijecni enzim, i da nije alergija, ali ipak ne mogu. Probala X puta, sve proizvođace. Ništa, ostaje mi varijanta miješanja sa svime i svacime. Fora je u tome što ne znam kolko toga "svega i svacega" smijem stavit i kaj smijem stavit, a da obrok bude kako treba. Kokos? Posni, mlijeko, kokos u blenderu? Hm?



Ja isto nisam pretjerana ljubiteljica posnoga, pa umješam u posni mljevene sjemenke lana i sezama pa tako uspijem pojesti. pa nekad uzmem i zrnati on je malo slaniji pa mi je malo drugacije sa njim.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 17:43
  Posni sa malinama ili kupinama ili mozes sa grozdicama ili brusnicama..Stavis sakicu tog voca, malo mlijeka ili jogurta u blender, sve smixas sa jednim natrenom ili zlicicom kakaa i mmmm
Meni je to super"!
Probaj..mozda ti se svidi..ako volis jesti vocne jogurte ovo ce ti biti ok!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 17:51
Probaj kombinirat sa orašastim plodovima (kikiriki, bademi
i sl.), meni je to također bilo ok dok ga nisam baš volio
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 17:58
 A sad si ga kao zavolio? xD

Ajd, imam višnje. Sutra u ovo doba: mlijeko, višnje, kakao i posni. Budi mi Bog na pomoc.
 
EDIT: jok, ne bude kakao. nego whey od cokolade.


Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 18:05
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:


 A sad si ga kao zavolio? xDA

Mogu ti rec da jesam Privikne se covjek s vremenom
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 18:10
  Nikad necu zaboravit traumaticno iskustvo sa zrnatim. Bilo je to na pocetku The Režima. Uzmimo u obzir da sam ja osoba s nultim poznavanjem sireva, posebice takvih. Doseg su mi bili Zdenka sirevi.

Ugl, uzela ja zrnati, nagnjecila pola banane u njega, i stavila žlicu zobenih i malo u frizer. Da bude ko sladoled, jel. I sad izvadim ja to, zagrabim pošteno onak žlicom i ... Nisam idržala do koša, pljunula sam u ruku. I onda pojela bananu da što prije zatomim tu oduru u ustima.

Od tih slatkih varijanti jedino mi je super cheesecake s posnim koji dosta cesto radim, a i cimerice ga vole. cim stignem, poslikat cu ga pa stavit na topic s receptima.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 18:37
P.s velika je razlika između posnog i zrnatog, meni barem, a pogotovo između posnih obicnih od razlicitih proizvođaca! Probaj milbonu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 23:06
Svaka cast na napretku i samo tako nastavi

što se tice posnog nisam ga mogao samog nikako jest, ono jedna žlica i nema šanse da bi više probao. Znao sam kilu sira imat tjedan dana ali eto s vremenom sam se navikao na taj okus i s orašastim sam ga posebno zavolio, šta rec nego od 3 mjeseca 20š0 sam pojeo preko š00kg sira tako da mislim da bi ga mogla zavoljet
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2011 at 23:25
  Evo to je to. Ubila se na treningu, a poslije toga pojela pola McDsa. I cak mi nije trbuh iskocio.  

Od sutra The Režim. :moli se Bogu da joj da snage:
Dum spiro, spero.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 15:15
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 Eh tu je stvar. Posni.  Inace ne mogu jest mlijecno, a od posnog mi se povraca. Doslovce. Pokušala sam ga par puta jesti samog, nije došlo u obzir. Isto sam probala samo malo dodat nešto, tipa samo s paradajzom. Ne mogu ni to.


Na kraju se svede na to da pomiješam s vodom, mlijekom i wheyom. Ali nemrem whey stavljat u tri obroka na dan.


Joj,ponekad kad citam ovo,sam baš sretna što nemam tih problema,obožavam posni i zrnati,mogu ga samog jesti cijeli dan i nikad mi ne dosadi..
Inace ne znam što bih jela drugo,vegetarijanka sam..
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 23:47
  Eh blago ti...

Ugl, raport današnjeg dana.

Imala sam slobodan dan pa sam uspjela odraditi dva treninga. Kratki kardio natašte i veceras u teretani. Ovaj drugi je bio jedan od žešcih treninga ikad. Sto kila na legpressu.

Prehrana i više nego solidna. Nakon kardia sam pojela ogromnu porciju zobenih, s wheyom od cokolade i lanenim sjemenkama. Jel to ok? Ili ne bi trebali ici UH nakon kardia? Bila sam fakat gladna.

Sad nakon ovog vecernjeg treninga imala sam nedoumice. Buduci da sam si mislila da mi whey nece bit dosta, a nisam znala kako ce ispast s posnim i to... Prvo sam pojela šniclu od soje s povrcem i dva kisela krastavca, a sad pijem (jedem?) whey, odmah za tim. JEL TO OK REDOSLIJED? Mislim, blentavo mi je prvo jest slatko.

Ugl, ona vaša ideja s wheyom, posnim i vocem. Ajme. Doduše, nisam stavila puno posnog, ali ipak je prefino. Whey od cokolade, dvije žlice posnog i par višanja. Sretna sam ko malo prase.

I cak si kontam da bih bila sita i bez šnicle.

Dnevni unos kcal: š750
   

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 13:57
Daj škicni na ovo, možda ti koja kombinacija bude odgovarala:

Posni u sto varijanti ;)


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 15:51
 Wow. Ovo ce fakat bit korisno. Hvala.
Dum spiro, spero.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.