New Posts New Posts RSS Feed - Scarlet==>Nema predaje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scarlet==>Nema predaje!

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Scarlet==>Nema predaje!
    Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:09
 
Evo, ljudi, i mene. Kao i mnogi ovdje, dobar sam dio posla vec odradila, ali kako sam pomalo zapela, nece mi škoditi dodatne motivacije.

MOJA PRIcA. Sportašica cijeli život. Kao klinka bavila sam se rukometom i kasnije vrlo aktivno borilackim vještinama. Po dolasku na studij u ZG, ulijenila se i pustila to (necu si nikad oprostit, ne). Potom se krenula rekreativno baviti plesom (hip-hop i show-dance), a onda se fino razbolila, pa ozlijedila, pa imala privatnih problema. Rezultat: puno, puno kila viška.

Ugl, 25 godina, š65/59, studentica.

Ajmo vidit.

Za niženavedene rezultate trebalo mi je manje od pola godine. I sad je stalo. Vec dva mj dobijem izgubim dvije kile, dobijem dvije kile. Muci me unutrašnja strana bedara i guza. Imam brdo mišica, ali gornji sloj sala ne ide dolje. A pocela sam brljati s prehranom. Nije loša, ali više lici na održavanje, nego na skidanje.

Dajte mi... Podstrek.

PRIJE: 76 kg, mali plavetni kit.






     

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:13
Dobro nam došla :)

ajde napiši kako se hrnaiš cca i što imaš od aktivnosti :)

p.s malo sam ti smanjio sliku da bude preglednije
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:15
 
POSLIJE:





U opuštenom stanju:


Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:20
Dobrodošla
Nije ovo toliko loše, puno si ti kg i skinula

p.s. da bi natjecanje bilo "regularno", stavi još i mjere kad
zgrabiš vremena
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:20
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Dobro nam došla :)

ajde napiši kako se hrnaiš cca i što imaš od aktivnosti :)

p.s malo sam ti smanjio sliku da bude preglednije


Pa kad vec prije

Ajd, hvala na srdacnoj i uberbrzoj dobrodošlici.

Joj, cime se hranim. Prije sam rotirala dva dana vecinom proteine, pa jedan dan ponešto UH i onda deveti dan bi mi bio cheat dan. Iliti bakanalije. Sad i dalje imam pet obroka na dan, kao u pocetku, ali sve cešce cheatam.

Ajd, vježbanje ne preskacem. Redovita u dvorani, redovita u teretani. Baš sam pocela ucit nabacaj i izbacaj.   Dva-tri treninga tjedno usmjerena na težine, ostalo je naglasak na kardio.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:23
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Dobrodošla
Nije ovo toliko loše, puno si ti kg i skinula

p.s. da bi natjecanje bilo "regularno", stavi još i mjere kad
zgrabiš vremena


Mjere od prije nemam. Možda je i bolje tako.

Trenutne su:

Prsa:94
Struk:72
Bedra:95
BF (Bože me pomozi), prije mj dana je bio 27.

Zaboravih napomenut da mi je jedan obrok 6 dana u tjednu, daklem, jednom dnevno dane kad treniram-whey.


Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:29
ej! super promjena! cestitam!
i to za manje od pola godine...bravo!
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:46
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:



Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Dobrodošla
Nije ovo toliko loše, puno si ti kg i skinula

p.s. da bi natjecanje bilo "regularno", stavi još i mjere
kad
zgrabiš vremena
Mjere od prije nemam.
Možda je i bolje tako. Trenutne su: Prsa:94
Struk:72
Bedra:95
BF (Bože me pomozi), prije mj dana je bio 27. <span
style="font-weight: bold;">Zaboravih napomenut da mi
je jedan obrok 6 dana u tjednu, daklem, jednom dnevno
dane kad treniram-whey.</span>


ma od sada sam i mislio
ovo za whey je ok samo, ako ga piješ nakon
treninga, nemoj ga piti samog, nego uz njega ubaci i
grožđani šecer (dekstrozu); imaš za kupiti u DM-u
(mislim da se zove Traubenzucker)
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:47
  E vidiš, to su mi vec savjetovali. Ali mi nije jasno-zašto? Jer nastojim izbaciti bilokakve šecere. cak se i meda odricem polako. Iako patim zbog toga.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 17:12
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 
E vidiš, to su mi vec savjetovali. Ali mi nije jasno-zašto? Jer nastojim izbaciti bilokakve šecere. cak se i meda odricem polako. Iako patim zbog toga.


jer je inzulin jako korisna stvar ako ga kontroliraš   

gdje uciš trzaj i nabacaj?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 17:16
  Deder mi to dodatno pojasni. Mislim, kaj nije šema da se šecer može uzimat samo ujutro dok ti je inzulin visok? E, gubim se polako u tim kemijskim procesima.

Ucim s vlasnikom teretane koju pohodim tu na Vrbiku.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 17:30
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 
Deder mi to dodatno pojasni. Mislim, kaj nije šema da se šecer može uzimat samo ujutro dok ti je inzulin visok? E, gubim se polako u tim kemijskim procesima. Ucim s vlasnikom teretane koju pohodim tu na Vrbiku.


Super, i ja sam poceo uciti neki dan trazaj pa pitam tako ;) p.s kakva su ikustva za sad?

p.s inzulin je ujutro jako nisko, a ne visoko, kad je šecer ( glukoza u krvi) visoko, onda guštereca ispušta inzulin da riješi taj šecer.. znaci inzulin je prirodan odgovor na dizanje razine šecera u krvi.. e sad.. inzulin je i hormon prenosnik... osim što prenosi šecer iz krvi u mišice i jetru za glikogen, prenosi i aminokiseline recimo.. tako da.. ako oko treninga imaš u krvi aminokiselina i inzulina, sprijecit ceš propadanje mišica i u isto vrijeme osigurati dobro okruženje za rast istih!

tako nešto, ukratko
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 17:37
  Još malo pa cu bit prehrambeni tehnolog, medicinska sestra i kuharica zdrave prehrane u jednom.

Dobro si objasnio, ako ništa. L-carnitin sam izbacila, kao i bio-techov Fat burner. Jednostavno mi se cinilo kao previše kemije a i preskupo mi je bilo.

Hm, izbacaj nije nikakav problem, ali nabacaj me malo još muci. Kao i zgibovi. Za prvo tehnika, za drugo snaga. Dipsevi, on the other hand idu i više nego dobro.
     

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:00
Scarlet, ovo je ogromna promjena, sve pohvale!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:08
Sve ce to doci s vremenom ;)

jesi radila trzaj štogod?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 18:12
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Sve ce to doci s vremenom ;)

jesi radila trzaj štogod?


Trzaj još nisam radila. Te vježbe koje nisu baš za curice radim jednu po jednu. Nedavno sam pocela i na onim gimnastickim karikama. Upala mišica samo takva.

Jako forsam ergometar, iako mi je vec pomalo dosadio, jer se od svih sprava pokazao najucinkovitiji, a cinjenica je da u jednom treningu nemreš utrpat te kompleksnije vježbe i ergometar (ruta mi je 5000m, vrijeme oko 23 min)  jer se iscrpiš previše. A nema smisla radit s pola snage.

Dosta radim i zadnji cucanj i mrtvo, da bude raznoliko pa ono, ne stignem sve

BTW:

 

Joj, sram me.
Dum spiro, spero.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.