New Posts New Posts RSS Feed - savjeti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

savjeti

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 19:29
Isto tako i NUTELLA (izvor vitamina), pa je neka žena koja ih je tužila dobila milione.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 21:34
kud nismo bili pametniji pa se toga sjetili!!! uuuu al bi bilo bjelog mesaaaa na tone s tim milionima hahahah....icu sutra po konzumu i tražit artikle sa zdravom hranom....pa cemo koju tužbicu bacit hhahahaha
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 09:52
Ja bih voljela vidjeti cijeli clanak Wink

Cisto zato što se uz neke dijete cak i ne preporucuje vježbanje, mada takav pristup ne bih nikad savjetovala nekome ko tek krece iz totalno loših navika. Ali ljudi žele brze rezultate pa eto, to ce se jako teško promijenit.

Ali istina, smršavjeti se može i bez vježbanja. Samo ne treba zaboraviti sve benefite treninga sa opterecenjem, i aktivnosti opcenito. Meni jedan od najdražih - možeš više jesti Big smile Svi znamo koliko mišicna masa znaci tako da je jedan kompletan pristup najbolji pristup.

No, nekima je užasno teško poceti sa svime odjednom. Od jednog totalno neurednog života skocit na zadnji tjedan priprema pred natjecanje Big smile Svi se nabriju, puni su volje i želje, sve im je cool prvih tjedan-dva...ako toliko...i onda bam, kriza i raspad sistema. Poznato? Big smile Zato sam ja za malo pomalo, kod nekih sporije, kod nekih brže - a neki možda mogu podnijet i sve odjednom. To se zove individualan pristup i užasno je bitan jer treba znat prepoznat kome je šta potrebno da ostane konzistentan i ostvari cilj. Nekima je potrebno za pocetak uvest samo jednu sitnu intervenciju - npr. promjena dorucka - i to držat neko vrijeme da im ne bi bio preveliki šok...i onda tek nadogradjivat dalje. Kad vide da su to uspjeli i kad im to postane navika, vidjet ce da ce i ostalo moci usvojiti.

Malo pomalo ljudi...što sporije to trajnije Wink




Edited by Gym_girl - 18 Ožujak 2013 at 09:55
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.