New Posts New Posts RSS Feed - savjeti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

savjeti

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: savjeti
    Posted: 11 Ožujak 2013 at 12:56
ljudi pozz!
nisam znala kam bi pisala,pa sam tu,jer me to iživciralo,pa sam morala ,jednostavno!
citam po drugim stranicama,savjete, raznorazne,za mršavljenje,dijete itd.
sad je opet pocela sezona" bombardiranja",jer se bliži lijepo vrijeme!
dakle,koje su to gluposti, nevjerojatno



"Brz, ali zdravi gubitak viška kilograma bez gladi u 17 dana
nema pretjerivanja u vježbanju. S obzirom da cete smanjivati unos kalorija, trebate manje i vježbati, inace cete se izmoriti i mišici ce vam biti bolni"

ovo gore je copy- paste dijela jednog clanka
Back to Top
mjuki007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mjuki007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 13:32
a cuj... svaki tjedan nova dijeta. i samo kod nas dijeta znaci izgladnjivanje
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 13:37
Koje nebuloze se sve pisu ..
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 13:51
kaj je najgore,ljudi u to vjeruju!
ja sam se vec više puta ulovila kak uvjeravam ljude,ucim,prenosim svoja iskustva i govorim nemojte to tako,nego ovako.
sve mi pjena ide na usta,
ugl.odustala sam,nema svrhe
ali,uredno ce neko doci i pitati
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 13:56
evo,sad su zmislili "fleksitarijance"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 14:10
a gledaj ljudima treba neko vrijeme...dok se sami ne uvjere da to ne valja!...i meni su drugi govorili nemoj tako nemoj ovako...radi kak treba..aj ih nisam slušao...dok se nisam opekao.....nikada nije kasno!...kada ne budu znali više ...i kada vide da nema rezultata....prihvatit ce oni savjet bez brige! :) sam što vecina ljudi kada vidi da ne ide...presude sami sebi...i govore kako to nije za njih...i odna odustanu od svega i vrate se starim životnim navikama koje su loše...a ne prihvacaju cinjenicu da nisu dobro radili :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 14:23
imaš pravo,mettasttaza,a ja cekam,i najsladje mi je kad nekome velim "jesam ti lijepo rekla?! "
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 14:47
hehehehe znam taj osjecaj! sladak je hahaah..sam nije kada tebi kažu...ko sada kada sam pojacao jelovnik....i osjecam se fenomenalno! i onda mama jesam ti rekla...pa cura jesam ti rekla...i još hrpa ljudi! sad ja cekam te momente da ja nekom mogu...rec...jesam ti reko hahaha .))))
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:15
strpljen-spašen
doci ce i tvojih 5 minuta
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:17
vjerovatno hoce!! hihi :D sad samo vježbanje i da vidimo rezultate....rekosam bez vaganja bez svega od danas pa tocno 30 dana cemo cekat ...pa cemo vidit kako ispadne ispadne ako je dobro! onda nastavljamo ako nije onda savjeti hahaha....onda ce biti opet jesam ti reko hahaha :)))
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:18
da to je katastrofa, svakodnevno bombardiranje caj ovaj, caj onaj, sve jedeš, a mršaviš bez muke:))
i još draži "Vi samo sjedite u fotelji i gledajte TV, a ovaj super elektricni pojas (ili neko slicno sranje) ce umjesto Vas ekscitirati vaše trbušne mišice i za mjesec dana imat cete plocice"
A definitivno najbolje je to što ljudi u to vjeruju
Pa da je to tako jednostavno svi bi po plaži hodali krasno izdefinirani s plocicama na trbuhu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:43
pda ...cak ima reklama za grudnjak....(za žene) stave i povecaju im se....sise...izravna trbuh...patike (sportske) obuceh ih hodaš mjesec dana u njima...izgrade te da izgledaš ko terminator..jer oni vuku nešta iz tjela...šalju proteina kroz carape..pa u nokte..pa u tijelo!....mislim na šta su ljudi spali na šta vjeruju...to je katastrofa...žele što brže bolej u kratkom vremenu izgledat....na lakši nacin! e pa bajo moj Rim nije sagradjen u tjedan dana!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 19:32
http://www.mondo.rs/slike/vesti/002/010/v201063p0.jpg

ovo je najbolje
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 22:17
Jedna od novih pošasti su slimmies cokoladice, jedeš cokoladu - a mršaviš! Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 01:42
^^ LOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 18:51
jao te sa cokoladicama...to je uzimala sestra od moje djevojke...a cuj zoki...mislim da cak i pomažu pri mršavljenju....aj sam jednu pojeo...toliko je bila odvratna da nisam cjeli dan ništa htio stavit u usta haha
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.