New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti curi za dobivanje misicne mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti curi za dobivanje misicne mase

 Post Reply Post Reply
Author
Uma28 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Uma28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti curi za dobivanje misicne mase
    Posted: 01 Travanj 2008 at 12:42

 Ovako, imam 60 kg i visoka sam š76 cm i htjela bih dobiti na misicnoj masi. Idem vec par mjeseci u teretanu, ali sam smrsavila i guza na kojoj jako puno radim mi je jos vise smrsala.

Znam da se nista ne dogadja preko noci, ali ocekivala sam u ova 3 mjeseca barem neku zategnutost, a ne da mi sve jos vise vjesi. crobne vjezbe sam morala raditi, tracala sam i vjezbala na steperu, posto, iako sam mrsava, sklona sam naslagamma masti na trbuhu, nista strasno, ali kad sjednem sve se onako nabora.

Dizala sam vecu masu, kako mi je i trener rekao, ali ja sve mrsavija i mrsavija. Sto radim krivo, mozda nisam dovoljno jela jer je trening bio intenzivan. U teretani sam 4-5 puta tjedno po 2 i pol do 3 sata od toga pola sata na crobne vjezbe otpada.

Uzimam uz prehranu i proteine, htjela sam si uzeti one na kojima stoji muscle gain, ali mi je netko rekao da cu izgledati kao Hogan. Mada znam da to nije lako postici. Sto je s glutaminom, kad njega treba uzimati?

Zanima me i kako bi trebao izgledati jelovnik za zensku osobu koja zeli dobiti na misicima, a da ne dobije i salo.

 

Zahvaljujem se unaprijed na odgovoru!

 

 

 

Edited by Uma28
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.