New Posts New Posts RSS Feed - savjet.....asap
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

savjet.....asap

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:33
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Feniks, poznato mi je to  Jedan period sam uspio navuc frenda koji isto trenira i tak to da si fura od doma neke spravine, za 2 tjedna je odustao, ide  pod velikim odmorom po litru mlijeka u dionu na držicevoj  


Moji još nisu odustali, al bumo vidli...s tim da jedan uopce ne trenira al kao na dijeti je pa si nosi jelo, no njega i ne pokusavam natjerat na trening.....
Ja vise nis neznam da si ne nosim hranu, nemrem to , pece me savjest.....kad sam isel vadit krv ujutro rano, u autu sam ostavio zobene i whey, cim je izvadila iglu otisao sam do auta, pojeo u autu i vrati se na nastavak sistematskog
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:34
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  cesto se dogodi da ne mogu na pauzu ili ako i je pauza da mogu samo u ducancice po sendvice. Srecom zivim blizu pa se znam zaletit al ima dana kad planiram obrok i ne mogu van na pauzu pa ode svragom a u uredu bas i nebi smjela imat hranu na stolu.

btw link na bademe i zasto su dobri
http://www.coolinarika.com/namirnica/bademi


Ne znam za vas, ali meni je najveci gušt izavadit posudu punu mesa, riže i povrca pred 20 ljudi u školi
ja to ne mogu.. taman kad sam i htjela dosao je nalog od direktora da se ne drzi hrana na radnom mjestu i skinut mi je paravan tako da sam doslovno u izlogu. S vremenom cu se uhodat nekako.
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:36
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  cesto se dogodi da ne mogu na pauzu ili ako i je pauza da mogu samo u ducancice po sendvice. Srecom zivim blizu pa se znam zaletit al ima dana kad planiram obrok i ne mogu van na pauzu pa ode svragom a u uredu bas i nebi smjela imat hranu na stolu.

btw link na bademe i zasto su dobri
http://www.coolinarika.com/namirnica/bademi


Ne znam za vas, ali meni je najveci gušt izavadit posudu punu mesa, riže i povrca pred 20 ljudi u školi
ja to ne mogu.. taman kad sam i htjela dosao je nalog od direktora da se ne drzi hrana na radnom mjestu i skinut mi je paravan tako da sam doslovno u izlogu. S vremenom cu se uhodat nekako.


I kod nas je zabranjeno jest u prostorijama pa jedem....
ne jedm na radnom mjestu neg u toj prostorijici  ili odem u neku se sakrijem i pojedm na brzinu, u krajnjem slucaju mogu otic u kantinu pojest......
A mislim da ti niko nebu srao ak u vrcici doneseš hranu u posudama, nebudu ni znali kaj je u vrecici, kad dođe vrije jela, uzmeš vrecicu i odeš van sob i pojedes di mozes....
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:39
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Poslal bum vam sliku s posla di su me slikali, u uredu smo imali malu odvojenu prostorijicu koju sampretvorio u pucku kuhinju kak vele
........al navukel sam 3 ljudi s vremenom da su si poceli nosit klopu od doma i jest s menom, od toga i dvojicu u teretanu i gust mi je to.
ostatak ureda sere da smrdimo i ljute se nkad, no ko ih jebe, ima ljudi koji doslovno svaki dan narucuju i jedu pizzu i od takvih ne ocekujem da znaju kaj je hrana i da mu bilo kaj osim pizze i junka ne smrdi.....
Jela bi i ja da postoji odvojena prostorijica..

ovo je pohvalno da utjeces na kolege.. ja ne kuzim one koji mogu zivjet na toj narucenoj hrani, sendvicima i inim.. imala sam i ja faze, pogotovo kao student kad ti se neda kuhat.. al svaki dan..
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:42
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Poslal bum vam sliku s posla di su me slikali, u uredu smo imali malu odvojenu prostorijicu koju sampretvorio u pucku kuhinju kak vele
........al navukel sam 3 ljudi s vremenom da su si poceli nosit klopu od doma i jest s menom, od toga i dvojicu u teretanu i gust mi je to.
ostatak ureda sere da smrdimo i ljute se nkad, no ko ih jebe, ima ljudi koji doslovno svaki dan narucuju i jedu pizzu i od takvih ne ocekujem da znaju kaj je hrana i da mu bilo kaj osim pizze i junka ne smrdi.....
Jela bi i ja da postoji odvojena prostorijica..

ovo je pohvalno da utjeces na kolege.. ja ne kuzim one koji mogu zivjet na toj narucenoj hrani, sendvicima i inim.. imala sam i ja faze, pogotovo kao student kad ti se neda kuhat.. al svaki dan..


E pa srusili su je jucer i prosirili ured, zato su me i slikali i psolali na grupu sa naslovom "posljednja vecera"
I sam sam jeo taj dan i jos su napisali daposto sam organizirao pucku kuhinju da je sramota da zadnji dan sam jedem kad se ruši prostorija , a da se se ostali razbježali
samo sam im odgovorio da kad brod tone da kapetan uvijek zadnji napušta brod

Sad se skrivam po sobama di nam ljudi , di je oprema neka jer mi se neda ic na 7. kat u kantinu ili u drugu prostorijici di je mala kuhinjica jer stalno prolaze tam ljudi, no ak cu morat busdem i to, ne dolazi u obzir ne jest
  

Edited by The Phoenix
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:43
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  cesto se dogodi da ne mogu na pauzu ili ako i je pauza da mogu samo u ducancice po sendvice. Srecom zivim blizu pa se znam zaletit al ima dana kad planiram obrok i ne mogu van na pauzu pa ode svragom a u uredu bas i nebi smjela imat hranu na stolu.

btw link na bademe i zasto su dobri
http://www.coolinarika.com/namirnica/bademi


Ne znam za vas, ali meni je najveci gušt izavadit posudu punu mesa, riže i povrca pred 20 ljudi u školi
ja to ne mogu.. taman kad sam i htjela dosao je nalog od direktora da se ne drzi hrana na radnom mjestu i skinut mi je paravan tako da sam doslovno u izlogu. S vremenom cu se uhodat nekako.


I kod nas je zabranjeno jest u prostorijama pa jedem....
ne jedm na radnom mjestu neg u toj prostorijici  ili odem u neku se sakrijem i pojedm na brzinu, u krajnjem slucaju mogu otic u kantinu pojest......
A mislim da ti niko nebu srao ak u vrcici doneseš hranu u posudama, nebudu ni znali kaj je u vrecici, kad dođe vrije jela, uzmeš vrecicu i odeš van sob i pojedes di mozes....
imamo konstantan rad sa klijentelom bez fiksnog vremena kad mogu doc na konzultacije tako da se ne mogu dovest u situaciju da vadim klopu. Danas sam otisla kupit si bar zrnati (aleluja.. bar to imaju u ducanu) i dovoljan je bio pogled.. znas ono.. ko Godfather pogled
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:44
  Pa eto ak mozes otic u ducan, odes van s vrecicom i potrpas u sebe klopicu, jos ak imas auto, sjednes u auto i pojedes ili ti ostaje druga prostorija, nemoj za stolom u uredu
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 22:35
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Pa eto ak mozes otic u ducan, odes van s vrecicom i potrpas u sebe klopicu, jos ak imas auto, sjednes u auto i pojedes ili ti ostaje druga prostorija, nemoj za stolom u uredu
opisno.. svede mi se kao da zivim i radim na Jelacicu. Ne vozim auto, osim ako ne moram van grada cesce se dogodi da ne izadjem nego sto se dogodi da izadjem a ducancic je preko puta manje vise okrenut srednjoskolcima : raj forneta, raj sendvica, coksa i bla..

vec si mi jednom predlozio da si napravim meso i nosim u posudi.. ne znam kad bi se budila da i to moram napravit ujutro a vec dovoljno malo spavam.. s druge strane je i navika..kod nas doma ako se nesto nije pojelo onda kad se i kuhalo odlazi u smece. Ako pitas zasto i dal bacamo hranu dok drugi gladuju..meni su i deda i baka bili agronomi i istrazivaci u prehrambenoj industriji tako da se mnogo toga usvojilo kroz njihov rad (nemamo zamrzivac, nemamo mikrovalnu i so on..) a i majka mi boluje od raka pa shodno sugestijama lijecnika svakoga dana se kupuju svjeze namirnice s placa i ponekad kuhaju i dva obroka pa ono sto se skuhalo i ja jedem (mada mi mozda i ne pase al eto navika). Samo zato mozda malo vise znam koji nutrijenti kako djeluju

vidjet cemo kako cemo uskoro funkcionirat ..naci ce se vec nacin da se sve dovede u spagu, bez brige
 

Edited by crna_kej
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 22:44
 mA skuhaj dan prije, ja sad kuham za sutra.......
ne brinem ja, kad bus to dovoljno zeljela znam da ces napravit sve da tak i bude........
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 22:53
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 mA skuhaj dan prije, ja sad kuham za sutra.......
ne brinem ja, kad bus to dovoljno zeljela znam da ces napravit sve da tak i bude........
hehe.. znas di bi bila hrana od dan prije? vec na smetlistu..  nezamislivo mi je skuhat, stavit u posudu.. da to odstoji i da onda nosim na posao u prostoriju gdje se grije i ja za koji sat to jedem.. nisam gadljiva za mnoge stvari al ovu naviku mi tesko promijenit (okrenuo mi se zeludac na samu pomisao)

uglavnom.. opet smo zachatali!!!!! bad! bad! cudi me da sibu nisam dobila u cizmi!

lep pozdrav fant..idem odradit jos to sto moram i na koji sat odmora
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 11:58
Zrinka, mislim da je kod tebe najveci problem strah od toga što ce vaga pokazat Pazi, moraš se dogovorit sama sa sobom što želiš.

Možda ce te moja prica malo ohrabrit I ja sam negdje u 4. mjesecu ove godine došla do nekih 54 kile na š,70..to je bilo najmanje što sam imala. Htjela sam mišicnu masu, a cim bi kila skocila gore opet bi nesvjesno manje jela da se vratim na staro...dok si nisam zatrubila negdje tamo na ljeto da je dosta i da ove zime pocinje moja borba :) Oslobodila sam se malo što se prehrane tice, ubacila koji junk kad mi dođe gušt, malo pojacala uh, pogotovo oko treninga i prilicno pojacala trening. Rezultat? 6 kg više (tu sam negdje na 60-6š) :) Stanem u svu robu kao i prije, i napokon idem prema onome što želim, gornji dio je proradio, nema boljeg komplimenta od - "mala, ojacala si nešto" Vaga me, vjeruj mi, uopce ne brine...

Svaka kila ne mora bit loša kila i zato otpusti tu kocnicu malo. Ti se doslovno izgladnjuješ,a nema gore od toga. Mršava si ali ono..skinny fat. Ja bi to tvoje samo u jedan obrok ubacila :) Ljudi ne vjeruju koliko mogu pojest, a izgledam tako kako izgledam. Al kad je uz to dobro raspoređen trenibg, pravilno iskombinirane namirnice..i prije svega OPUšTENOST u cijelom pristupu..nema frke.

Kad pocneš jest ovako kako ti preporucujemo, dobit ceš koju kilicu al neka te to ne straši...ti moraš svoje tijelo vratit u normalu. To se i meni desilo, kile su mi samo buknule, ko da je tijelo samo cekalo da pocne jest kako spada :) Samo si složi jedan hard trening, kreci se i promjene ce doc malo pomalo. Više hrane i više aktivnosti. Daj tijelu energiju i razloge da je troši...i relax, promijeni stav i pristup, ne panicari, riješi se straha...misli na ono što želiš postic, a ne na stanje u kojem si sad

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZRINKA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRINKA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:34
to je istina.... JA SAM JUcER DEcKU REKLA...O O trebat
cu novu garderobu!   shiit!!!I naravno, popizdio je jer
on ide godinama u teretau i sam je rekao nakon mog
jucerašnjeg veselog izvještaja kako ste mi prosvijetlili
mozak... rekao mi je,,,"a sta sam ti ja govorio 4 god!!"
Da imas pravo, moram se opustiti, evo jutros sam se
digla, nakon uru vrimena popila kavu, natren, malomasno
mlijeko, posni sir s šUNKOM PUREcOM. sat i kvarat
plyometrije.... umrla sam btw i onda sam dovršila nakon
š5 min ostatak sira!! za rucak me ceka puretina, zelena
salata. kasnije cu opet posnog, pa još jedna tura
plyometrije...i onda cu opet posnog. malo sam pojacala
proteine odmah, ali polaku cu sutra za dorucak zobene....
i da tnx... a cek, sad sa 60 staneš u hlece koje si
nosila s 54???    znas, ipak ne zelim baciti š8 pari
gaca...tj. hlaca!!!
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:51

Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

to je istina.... JA SAM JUcER DEcKU REKLA...O O trebat
cu novu garderobu!   shiit!!!I naravno, popizdio je jer
on ide godinama u teretau i sam je rekao nakon mog
jucerašnjeg veselog izvještaja kako ste mi prosvijetlili
mozak... rekao mi je,,,"a sta sam ti ja govorio 4 god!!"
Da imas pravo, moram se opustiti, evo jutros sam se
digla, nakon uru vrimena popila kavu, natren, malomasno
mlijeko, posni sir s šUNKOM PUREcOM. sat i kvarat
plyometrije.... umrla sam btw i onda sam dovršila nakon
š5 min ostatak sira!! za rucak me ceka puretina, zelena
salata. kasnije cu opet posnog, pa još jedna tura
plyometrije...i onda cu opet posnog. malo sam pojacala
proteine odmah, ali polaku cu sutra za dorucak zobene....
i da tnx... a cek, sad sa 60 staneš u hlece koje si
nosila s 54???    znas, ipak ne zelim baciti š8 pari
gaca...tj. hlaca!!!
 to je ono sto sam ti i ja pokusala objasnit da tijelo moze otezat al da moze pritom muskulatura biti definiranija.. zasto bi bacila gace?

nesmijes se bojat ni UH, ni kalorija niti kolicine hrane. al se moras bojat neceg sto je aspartam kojeg ima natreen. danas imas dostupnu i steviju u ljekarnama.. skupa je al kao zasladjivac dobra!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:56
Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

to je istina.... JA SAM JUcER DEcKU REKLA...O O trebat
cu novu garderobu!   shiit!!!I naravno, popizdio je jer
on ide godinama u teretau i sam je rekao nakon mog
jucerašnjeg veselog izvještaja kako ste mi prosvijetlili
mozak... rekao mi je,,,"a sta sam ti ja govorio 4 god!!"
Da imas pravo, moram se opustiti, evo jutros sam se
digla, nakon uru vrimena popila kavu, natren, malomasno
mlijeko, posni sir s šUNKOM PUREcOM. sat i kvarat
plyometrije.... umrla sam btw i onda sam dovršila nakon
š5 min ostatak sira!! za rucak me ceka puretina, zelena
salata. kasnije cu opet posnog, pa još jedna tura
plyometrije...i onda cu opet posnog. malo sam pojacala
proteine odmah, ali polaku cu sutra za dorucak zobene....
i da tnx... a cek, sad sa 60 staneš u hlece koje si
nosila s 54???    znas, ipak ne zelim baciti š8 pari
gaca...tj. hlaca!!!


i opet jedeš premalo :)

Ovaj tvoj dorucak se i ne može baš nazvat doruckom, a još si nakon njega vježbala? no, no..ispocetka Ti prvo moraš pojacat ugljikohidrate, ne proteine. Od cega ce tijelo crpiti energiju? A i cisto me strah koliko je to bilo "ostatak posnog" nakon tog treninga....kojih 20-ak grama? joj joj joj....

Tako je, nijedne nove hlace nisam kupila

I da..slušaj decka, ja bi valjda još uvijek visila na 54 kg da moj nije toliko uporan   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZRINKA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRINKA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 13:57
e to mi je cilj,,,cijelo ovo vrijem moje patnje..ahahah
ne bojim se kila jer zelim dobiti, ali da mi noge
izgledaju definiranije, znam da si mi to rekla... i
zahvaljujem!!
ovo ti ja postajem pametnija iz sata u sat. a steviju
inace imam ali mi je nestalo, a dm mi je taman bio usput!!    
ja to mogu, ja to hoću!
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 14:02

Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

e to mi je cilj,,,cijelo ovo vrijem moje patnje..ahahah
ne bojim se kila jer zelim dobiti, ali da mi noge
izgledaju definiranije, znam da si mi to rekla... i
zahvaljujem!!
ovo ti ja postajem pametnija iz sata u sat. a steviju
inace imam ali mi je nestalo, a dm mi je taman bio usput!!    
 u dm-u imas agavin sirup. ok zasladjivac sa niskim GI.

Polako.. nista se ne nauci preko noci! Zato pisi iz dana u dan i ljudi cete ispravljat..doci ces i ti do zeljenog

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.