New Posts New Posts RSS Feed - savjet.....asap
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

savjet.....asap

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 16:19

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ma prije je to los izbor namirnica koje jede zasebno nego
nakrkavanje popodne, niej da s ebas nakrkava...jos je
uvijek ispod potrebnih kalorija
  ispod je potrebnih kalorija ako uzimas ukupnu kalorijsku vrijednost koju unese + to koliko vjezba, godine, visinu i kilazu al ovakvim nacinom je usporila metabolizam. nije los izbor namirnica. sto je lose? piletina zdrava, salata zdrava, voce zdravo, bademi zdravi..al koliko tijelu treba da probavi š00gr badema?!ili jos bolje.. na tako kratkom razmaku š00gr badema nije ni potroseno a unese voce tako da dobar dio ide u salo.

ima ona stara narodna.. doruckuj kao car.. rucaj kao.. veceraj kao prosjak..dorucak je osnova. sto je kava s mlijekom? cisto dizanje inzulina u prazno. kad smo vec kod toga ..jel znas mozda sto o kofeinu i UH?

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 16:28

Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

Pozdrav ljudi, zovem se Zrinka! 25.god. prošla....bavila
sam se obojkom š0 godina....i od prije 2 mjeseca navukla
sam se na crobik i fitness.... visoka sam š75 i teška   
sada...58 kila... Lakse mi je kad znam da ovdje mogu pitati
sta god i dobiti prof. odgovor. pa me zanima dali je moguce
prilikom vježbanja, pravilne prehrane(piletina, posni sir,
jabuke, povrce i šaka badema dnevno)i svaki dan treniraje
po p90x programu dobiti kilazu??? ok, vaga nije
mjerilo...ali???'   ni mi jasno!!! Postavila sam vec
pitanje ali mi nitko ne odgovara...eto,,,,hvala
unaprijed....
       
 isto moras uzet u obzir da kad se misicna masa izgradjuje mozes dobivat na tezini i da te to ne smije zabrinjavat. ja sa istom kilazom znam izgledat sasvim drugacije... ako dulje treniram nitko mi nebi dao tu kilazu a ako ne treniram i kad se kao sad sva objesim izgledam uzasno.

Moras naucit kako ti se tijelo ponasa i ne dat mu da gladuje. Mi zene se cesto bojimo kalorija pa odemo u krajnost da sad ne jedemo, pa poslije jedemo ili se drzimo namirnica koje su kao dijetalne a zapravo nose neke druge nutrijente koji mogu djelovat nepovoljno. Ako ti je zelja trosit salo i radit na misicima - tada baci se na citanje.. kad sama dodjes do nekog zakljucka i promjene trazi savjete dalje

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 16:33
Ma ispod je kalorija da i nis ne radi.....
Mislim da se slazemo u konstataciji, mozda me nisi
skuzila kaj sam mislio.......
Los je izbor to kaj jede jabuke navecer kao zadnji obrok
same......nisu loše kao takve kak velis da ih jede uz
dodatak obrocima...npr nek pojede piletinu, povrce i
jabuku ili 2 kao jedan cjeloviti obrok , ane samo
piletinu.....
Bademe neka jede sa posnim sirom ili izvorom proteina,
zašto bi ih jela same.....i da njih bi trebalaq pojest
kao zadnji obrok uz izvor proteina npr........zato sam
rekel da lose kombinira namirnice iako one pojedinacno
jesu zdrave, no u pogresno vrijeme na pogresnom
mjestu.....
I je previse ih je samo ovak pojest, nebi bilo previse da
recimo podijelu tih š00 grama u 2 obroka sa izvorom
proteina uz to....iako ne vjerujem da bas jede š00g
badema svaki dan?
Nece ubrzat metabolizam s vise obroka, koliko sa vise
kalorija i vecom kolicinom hrane...Ali taj manjek tih
kalorija u kombinaciji sa tim samim uh navecer i viska
badema ako su svakodnevni definitvno moze raditi efekt
koji ima, da.......

ne pijem ti kavu pa se nisam informirao oko kofeina
previse, tak da ti to nebi znao odgovoriti trenutno....
Back to Top
ZRINKA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRINKA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 16:33
Realno gledajuci, je ne unosim sigurno kalorija koliko
trebam dnevno...š280 otprilike. bademe ne jedem svaki dan,
a sad ih i manje nastojim, nakon danasnje diskusije.M
ubacit cu dorucak , prije rucka jogurt ili šaku badema,
rucak, i kasije posni sir... pa vježbanje pa opet malo
posnog.... nadam se da ce vaga stati nakon nekog vremena
privikavanja.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 17:32
Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

Realno gledajuci, je ne unosim sigurno kalorija koliko
trebam dnevno...š280 otprilike. bademe ne jedem svaki dan,
a sad ih i manje nastojim, nakon danasnje diskusije.M
ubacit cu dorucak , prije rucka jogurt ili šaku badema,
rucak, i kasije posni sir... pa vježbanje pa opet malo
posnog.... nadam se da ce vaga stati nakon nekog vremena
privikavanja.
pogledaj post od gym girl pa ces jasnije razlucit sto je bolje sto ne..

dorucak svakako imaj i to do šh od ustajanja
prije rucka medjuobrok moze bit voce (zbog probave bolje je voce jest u jutarnjim satima). Phoenix i vecina ovdje ce ti rec da voce kao takvo nije dovoljno za medjuobrok..no nije dovoljno ako pojedes š mandarinu i š jabuku.

rucak nek bude cjelovit. osobno ne preporucam vocku poslije rucka osim ako nije neki interval izmedju (zbog probave).

medjuobrok mozes uzes saku badema i posni (meni najdrazi medjuobrok) a nakon vjezbanja sam posni ti nece bit dovoljan.

isto tako vazno je koliko vode pijes jer mnogi to zaboravljaju. svakako daj si truda i pogledaj tudje jelovnike pa ces imati i vise ideja da ti obroci budu zanimljivi a nutritivno ispravni.
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 17:34
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ma ispod je kalorija da i nis ne radi.....
Mislim da se slazemo u konstataciji, mozda me nisi
skuzila kaj sam mislio.......
Los je izbor to kaj jede jabuke navecer kao zadnji obrok
same......nisu loše kao takve kak velis da ih jede uz
dodatak obrocima...npr nek pojede piletinu, povrce i
jabuku ili 2 kao jedan cjeloviti obrok , ane samo
piletinu.....
Bademe neka jede sa posnim sirom ili izvorom proteina,
zašto bi ih jela same.....i da njih bi trebalaq pojest
kao zadnji obrok uz izvor proteina npr........zato sam
rekel da lose kombinira namirnice iako one pojedinacno
jesu zdrave, no u pogresno vrijeme na pogresnom
mjestu.....
I je previse ih je samo ovak pojest, nebi bilo previse da
recimo podijelu tih š00 grama u 2 obroka sa izvorom
proteina uz to....iako ne vjerujem da bas jede š00g
badema svaki dan?
Nece ubrzat metabolizam s vise obroka, koliko sa vise
kalorija i vecom kolicinom hrane...Ali taj manjek tih
kalorija u kombinaciji sa tim samim uh navecer i viska
badema ako su svakodnevni definitvno moze raditi efekt
koji ima, da.......

ne pijem ti kavu pa se nisam informirao oko kofeina
previse, tak da ti to nebi znao odgovoriti trenutno....
meni se zna dogodit da pojedem š00gr badema na dan u 3 navrata. ako pitas kako mi to uspjeva.. hebiga samo njih uspijem prosvercat u ured..al i to cu popravit
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 19:44
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

Realno gledajuci, je ne unosim sigurno kalorija koliko
trebam dnevno...š280 otprilike. bademe ne jedem svaki dan,
a sad ih i manje nastojim, nakon danasnje diskusije.M
ubacit cu dorucak , prije rucka jogurt ili šaku badema,
rucak, i kasije posni sir... pa vježbanje pa opet malo
posnog.... nadam se da ce vaga stati nakon nekog vremena
privikavanja.
pogledaj post od gym girl pa ces jasnije razlucit sto je bolje sto ne..

dorucak svakako imaj i to do šh od ustajanja
prije rucka medjuobrok moze bit voce (zbog probave bolje je voce jest u jutarnjim satima). Phoenix i vecina ovdje ce ti rec da voce kao takvo nije dovoljno za medjuobrok..no nije dovoljno ako pojedes š mandarinu i š jabuku.

rucak nek bude cjelovit. osobno ne preporucam vocku poslije rucka osim ako nije neki interval izmedju (zbog probave).

medjuobrok mozes uzes saku badema i posni (meni najdrazi medjuobrok) a nakon vjezbanja sam posni ti nece bit dovoljan.

isto tako vazno je koliko vode pijes jer mnogi to zaboravljaju. svakako daj si truda i pogledaj tudje jelovnike pa ces imati i vise ideja da ti obroci budu zanimljivi a nutritivno ispravni.


Crna, ja sam isto među tima kaj govore d avoce nije medjuobrok :))
ne zato kaj je kolicinski malo, da pojede 5 kila voca opet nije medjuobrok ni obrok, govorim to zbog nutritivne vrijeednosti obroka koja je nikakva.....Svaki obrok bi se trebao sastojati od proteina i uh ili p i masti..........pogotovo ako je cilj gubitak masti i skidanje kg, onda je obavezan povecani unos proteina, iz tog razloga voce nemoze biti medjuobrok jer nema nikakvu korist taj obrok ako nam je cilj takav kakv je, nego je zapravo kontraproduktivan nasem cilju.....
Voda svakako, dobro da si to mozda naglasila , ja to ne spominjem jer to smatram pod normalno i da se podrazumjeva lai zaboravljam da puno ljudi zapravo malo pije......

 

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 19:47
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  meni se zna dogodit da pojedem š00gr badema na dan u 3 navrata. ako pitas kako mi to uspjeva.. hebiga samo njih uspijem prosvercat u ured..al i to cu popravit


Ne jedem bademe uopce, neda mi se zbvakat to suho voce, ja sam ulje pijem :))
hehehe švercerica.......a kaj nemres na pauzu otic i smazat klopu vani negdje?
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 20:44
 
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  meni se zna dogodit da pojedem š00gr badema na dan u 3 navrata. ako pitas kako mi to uspjeva.. hebiga samo njih uspijem prosvercat u ured..al i to cu popravit


Ne jedem bademe uopce, neda mi se zbvakat to suho voce, ja sam ulje pijem :))
hehehe švercerica.......a kaj nemres na pauzu otic i smazat klopu vani negdje?
cesto se dogodi da ne mogu na pauzu ili ako i je pauza da mogu samo u ducancice po sendvice. Srecom zivim blizu pa se znam zaletit al ima dana kad planiram obrok i ne mogu van na pauzu pa ode svragom a u uredu bas i nebi smjela imat hranu na stolu.

btw link na bademe i zasto su dobri
http://www.coolinarika.com/namirnica/bademi
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 20:49
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by ZRINKA ZRINKA wrote:

Realno gledajuci, je ne unosim sigurno kalorija koliko
trebam dnevno...š280 otprilike. bademe ne jedem svaki dan,
a sad ih i manje nastojim, nakon danasnje diskusije.M
ubacit cu dorucak , prije rucka jogurt ili šaku badema,
rucak, i kasije posni sir... pa vježbanje pa opet malo
posnog.... nadam se da ce vaga stati nakon nekog vremena
privikavanja.
pogledaj post od gym girl pa ces jasnije razlucit sto je bolje sto ne..

dorucak svakako imaj i to do šh od ustajanja
prije rucka medjuobrok moze bit voce (zbog probave bolje je voce jest u jutarnjim satima). Phoenix i vecina ovdje ce ti rec da voce kao takvo nije dovoljno za medjuobrok..no nije dovoljno ako pojedes š mandarinu i š jabuku.

rucak nek bude cjelovit. osobno ne preporucam vocku poslije rucka osim ako nije neki interval izmedju (zbog probave).

medjuobrok mozes uzes saku badema i posni (meni najdrazi medjuobrok) a nakon vjezbanja sam posni ti nece bit dovoljan.

isto tako vazno je koliko vode pijes jer mnogi to zaboravljaju. svakako daj si truda i pogledaj tudje jelovnike pa ces imati i vise ideja da ti obroci budu zanimljivi a nutritivno ispravni.


Crna, ja sam isto među tima kaj govore d avoce nije medjuobrok :))
ne zato kaj je kolicinski malo, da pojede 5 kila voca opet nije medjuobrok ni obrok, govorim to zbog nutritivne vrijeednosti obroka koja je nikakva.....Svaki obrok bi se trebao sastojati od proteina i uh ili p i masti..........pogotovo ako je cilj gubitak masti i skidanje kg, onda je obavezan povecani unos proteina, iz tog razloga voce nemoze biti medjuobrok jer nema nikakvu korist taj obrok ako nam je cilj takav kakv je, nego je zapravo kontraproduktivan nasem cilju.....
Voda svakako, dobro da si to mozda naglasila , ja to ne spominjem jer to smatram pod normalno i da se podrazumjeva lai zaboravljam da puno ljudi zapravo malo pije......

 
na tebe sam najvise i mislila buduci se cijeli dan mimoilazimo sa komentarima


ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 20:56
  Nisam skuzio da se tolko mimoilazimo
Osim kaj sam danas skuzio da tebe ne zanimju rezultati pa samim tim se moramo razilazit jer ono sto je potrebno za rezultat se razlikuje od onog cemu ti težiš...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:15
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  cesto se dogodi da ne mogu na pauzu ili ako i je pauza da mogu samo u ducancice po sendvice. Srecom zivim blizu pa se znam zaletit al ima dana kad planiram obrok i ne mogu van na pauzu pa ode svragom a u uredu bas i nebi smjela imat hranu na stolu.

btw link na bademe i zasto su dobri
http://www.coolinarika.com/namirnica/bademi


Ne znam za vas, ali meni je najveci gušt izavadit posudu punu mesa, riže i povrca pred 20 ljudi u školi
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:19
  Poslal bum vam sliku s posla di su me slikali, u uredu smo imali malu odvojenu prostorijicu koju sampretvorio u pucku kuhinju kak vele
........al navukel sam 3 ljudi s vremenom da su si poceli nosit klopu od doma i jest s menom, od toga i dvojicu u teretanu i gust mi je to.
ostatak ureda sere da smrdimo i ljute se nkad, no ko ih jebe, ima ljudi koji doslovno svaki dan narucuju i jedu pizzu i od takvih ne ocekujem da znaju kaj je hrana i da mu bilo kaj osim pizze i junka ne smrdi.....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:28
Feniks, poznato mi je to  Jedan period sam uspio navuc frenda koji isto trenira i tak to da si fura od doma neke spravine, za 2 tjedna je odustao, ide  pod velikim odmorom po litru mlijeka u dionu na držicevoj  

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:30
   P iskreno meni gornji dio ovak na slikama izgleda mrsav, posebno zadnja slika, prsni koš, oko kljucne kosti prema vratu i ramenima mi izgleda jako, jako mršav cak....a volim inace vitke cure da nebi mislila da mi je moto bolje da ljulje neg da žulja
Više hrane da, jer nisam siguran da navuceš š300 kalorija kak si napisala, pogotovo ak ne pojedeš tolko badema i to svaki dan, a to ti je najkaloricniji obrok u cijelom danu, tak da ak ga nema  neznam dal ga zamjeniš cime ili ne, no definitivno malo jedeš.....
citaj po forumu, vidi jelovnike cura koje sam ti rekao, probaj si okvirno naci potreban broj ekalorija koje bi treala unositi, malo istrazi to sve, do tad treniraj i malo podebljaj hranu i ne gledja na vagu svaki kg jer ne vidim nista problematicno tolko da se imas brinut tolko oko kg .
Hiit je trening visokog itenziteta, mozes radit puno toga, pogledaj po netu malo, kad malo pohvatas neke stvari bit ce ti lakse i sama na sebi ces najvise nauciti isprobavajuci stvari, a kad zapnes negdje pitaj......
Da, naravno, vjezbanjem i pravilnom prehranom ces izgubiti i visak masti,a i utegnit preoblikovat tijelo tako da ce to ako budes radila na sebi sve sjest kak treba, no treba radit i ne ocekuj rezultate prek noci.......
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 21:32
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Nisam skuzio da se tolko mimoilazimo
Osim kaj sam danas skuzio da tebe ne zanimju rezultati pa samim tim se moramo razilazit jer ono sto je potrebno za rezultat se razlikuje od onog cemu ti težiš...
otkrit cu ti navrijeme sto me zanima.. al ruku na srce moj konacan cilj ce biti definicija. No do toga sam si zadala nekoliko faza. Prvu fazu da sam redovita na vjezbanju i da izbacim junk sam prosla. Druga faza je vracanje navike imati stalne obroke na sto pravilniji razmacima kako bi cim manje gafova zvanih "krkanje" imala..rezultat toga ce sigurno biti neko "shujsanje" kako bi rekli nasi susjedi. U trecoj fazi kada cu zbilja pazit sto unosim u sebe cu se vjerojatno ukljucit u temu transformacije.

Za razliku od mnogih imam hormonalni disbalans u organizmu koji pogoduje penguinskom slaganju masnoca. Prvi put u zivotu imam slaufice na abdomenu. Do sad a i sad su mi najveci problem zadavali misicne skupine zadnje loze i koljena jer eto.. pehista sam od toga da sam dosta morala prelezat i izbora struke. Otrne mi dupe od 8h mirnog sjedenja.

Jos jedan problem mi je i inzulinska irenzistentnost, bar su mi tako objasnili.


Mnogo lezi i u psihi a kako sam pod konstantnim stresom i jako malo spavam - da se drzim i PS-a pitanje je koliko bi imala rezultata vise od ovog sto cu u ovim svojim fazama dobit. Meni se ne zuri.. 2 godine sam bila fit i sama ne vjerujem kad vidim slike prosle god u ovo vrijeme i slike sada. ko da su dvije razlicite osobe Imam jos nesto zajednicko s Ancicem (osim teletine i salate ili piletine i povrca).. a to je f**king mononukleoza..nikako povratit snagu kak spada i zbog nje mi se posebno ne zuri nikamo.. volim vjezbat i zbilja zbog niceg vise, nadam se necu odustat.
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.