New Posts New Posts RSS Feed - Savjet...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet...

 Post Reply Post Reply
Author
Just a girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Just a girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet...
    Posted: 29 Prosinac 2007 at 00:40
Ma, znam da svi pitaju za savjete i da se vecina stvari ponavlja.. Ali nadam se da mi necete zamjeriti na ovom.. Evo ja bih samo voljela dobiti koji dobar savjet...

Dakle... Imam 59 kg, i visoka sam š69 cm...
Uvijek sam bila malo jaca, i sad sam se napokon odlucila da dam sve od sebe da izradim tijelo kakvo sam oduvijek zeljela...
Inace, sira sam u bokovima, ali to mi toliko ne smeta, koliko me smeta to sto mi se sve skuplja na guzu, i donji dio trbuha...
Dugo dugo sam se mucila da ucvrstim trbuh... No, nikako...Nikada nisam uspjela ucvrstit trbuh... I to me vec baca u depresiju...
što da napravim, kako da ucvrstim guzu, noge, i trbuh?
Pls, neki savjet...
Bit cu vrlo zahvala... Thx
 


Edit:maknut bold


Edited by Zoki
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2007 at 21:54
kreni na pilates,to ti je ludnica za te stvari 
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2007 at 12:07
dobro kaze dejanelo... ak nemas nekog viska kg, a zelis se ucvrstit, pilates je predobar
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2007 at 18:18
 Super je pilates, al meni bas i nije pomogao oko toga
 
e da, vidim da si nova, pa dobrodosla.. imas bas originalan nick
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2008 at 21:00
Originally posted by just_a_girl just_a_girl wrote:

 e da, vidim da si nova, pa dobrodosla.. imas bas originalan nick



hahaha

btw, nije ti pilates pomogao? a kolko si dugo isla na pilates?
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2008 at 23:30
ja imam pitance...

Pokusala sam sa pilatesom ali nikako se u njemu nisam pronasla jos neki prijedlog mozda vezano na ovaj topic ?
< ="text/">// Begin Ad Muncher helper script ywzXso(š,"ywzTimeout('enableDesignMode()', 20);"); // End Ad Muncher helper script  
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2008 at 15:38
bicikl, trcanje, hodanje, crobic, vjezbe podizanja nogu, zdjelice, cucnjevi, trbusnjaci ...
a plivanje i ples za cijelo tijelo !
Back to Top
Just a girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Just a girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2008 at 19:28
hm... aj pokusat cu s tim... mozd najbolje da prvo skinem koju kilu a onda akcija ucvrsivacanja....  
Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2008 at 20:01
Originally posted by Just a girl Just a girl wrote:

hm... aj pokusat cu s tim... mozd najbolje da prvo skinem koju kilu a onda akcija ucvrsivacanja....  


mozda bi bilo najbolje malo procitati teme vezane uz prehranu i treninge s utezima.
-pa lijepo slozis jedan jelovnik i prikazes ga ovdje ( pa mi korigiramo ako sto treba korigirati)
-pa jos ljepse napravis jedan trening program ( pa mi korigiramo ako sto treba korigirati)

 tako ces najlakse shvatiti da nije potrebno prvo skinuti suvisne kilograme da bi se ucvrstila i obratno..kada mozes bez problema i skidati salo i pojacati misichni tonus.
ili se 'zategnuti'.

tebi je potrebno srediti prehranu i 3 puta tjedno izdvojiti po sat vremena za odlaske u teretanu,i biti ce to sasvim uredu.
Vuk sit i ovce na broju,jelte.
 

Edited by direktor
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 08:36
Upravo to: kombinacija redovitog vjezbanja i zdrav, malo redukcijski, plan prehrane. Istina, malo teze primjenjivo uz povecane obaveze, ali zdravlje je najbitnije. "Gdje ima volje ima i nacina".  
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 11:21

 BEZ LJUTNJE--nerazumijem ,koliko cemo se vrtjeti oko istih stvari na ovom forumu..

ista pitanja isti savjeti........stvarno,,,,,bez da uvrijedim nekoga....(izvinjavam se unaoprijed,,nista personlig)

forum je postao u neku ruku bezidejan.........mozda ovim recenicam nije ovdje mjesto no ipak se vodim da time da necu izazvati previse vatre ,jer ima dosta toga ovdje sto nebi trebalo imati mjesta....,

volio bih da netko postavi neku novu temu,da procitam-o nesto zanimljivo,volim poucne stvari,uvijek dolaze noviteti,,nekazem da su ovo gluposti sto se pise ,,dosadilo mi je citati isto,...........

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 13:42
Ja sam za! Pokreni zanimljivu temu! Vjerujem da svi ovdje zelimo procitati nesto zanimljivo, poucno, motivirajuce...
Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 14:39
Originally posted by emilio emilio wrote:

 BEZ LJUTNJE--nerazumijem ,koliko cemo se vrtjeti oko istih stvari na ovom forumu..

ista pitanja isti savjeti........stvarno,,,,,bez da uvrijedim nekoga....(izvinjavam se unaoprijed,,nista personlig)

forum je postao u neku ruku bezidejan.........mozda ovim recenicam nije ovdje mjesto no ipak se vodim da time da necu izazvati previse vatre ,jer ima dosta toga ovdje sto nebi trebalo imati mjesta....,

volio bih da netko postavi neku novu temu,da procitam-o nesto zanimljivo,volim poucne stvari,uvijek dolaze noviteti,,nekazem da su ovo gluposti sto se pise ,,dosadilo mi je citati isto,...........



to je uobicajan tijek stvari,kolotecina.. i tako je svugdje.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2008 at 15:16

 Ja se isto slazem...slobodno stavi neku novu i zanimljivu temu;)

šta ces kad smo svi dosadni;))

Ja mogu poceti pisati pjesme...ali ne znam jel bi ti to bilo zanimljivo;)))

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.