New Posts New Posts RSS Feed - Savjet za jednog mršavca
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet za jednog mršavca

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 00:57
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja san lipo reka da je u pravu illy i da san pogrjesija jer za razliku od nekih znan priznat kad falijen 



I ja ti to priznajem kod mene nemaš nikakvih "crnih tockica"
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 11:28
  a i ja samo citam..... zato jos nis ne pisem, ni ne pitam.. ali kad sve procitam jao si ga vama:D i btw.... ocu isti docek:D
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 12:15

Originally posted by NOpain-NOglory NOpain-NOglory wrote:

covjeka odma u startu deprimirate... pa ako ste se vi mucili sto godina da naucite nesto nemorate i njemu iste probleme zadavat.... dajte mu linkove neke savjete, nesto, a ne tako bezobrazno kako mos pitat a nisi ni pogledo... pa tu je da se nauci...
 

Možda zbog ovoga:


Originally posted by 2dai4 2dai4 wrote:

Htio bih trcati, no koliko znam tada se gubi i misicna
masa, kako taj gubitak smanjiti na minimum?

Nikako, ako trciš - trciš i trošiš mišice. Ili slikovito receno, bi možda htio prijeci udaljenost od OS do ZG-a s kolicinom goriva dostatnom za udaljenost OS - Đakovo? Ili još slikovitije, .ebati se da ti ne uđe kak kaže narod.

Originally posted by 2dai4 2dai4 wrote:

Osim toga, imate li kakve prijedloge kucnih vjezbi, vise
za masu.

Također se pisalo na forumu i na blogu. I još k tome ne postoje vježbe za masu/definiciju.

Originally posted by 2dai4 2dai4 wrote:

I da, sto i koliko jesti?

Drugim rijecima, sve servirano od strane druge osobe a na tebi je samo unijeti u sebe to što ti netko drugi složi. Htio bih i ja to. Isto pisano na forumu..jbt ponavljam se ko papagaj.

Originally posted by 2dai4 2dai4 wrote:

Ukratko, htio bih nabaciti neke kvalitetne kile i podic
kondiciju...
 

Nabacit kile i podic kondiciju...il jedno ili drugo. Da se citalo forum, znalo bi se.

E sad NOpain-NOglory vidiš koliko je ovo meni oduzelo vremena i živaca a jednostavnije ga je poslat na faq i citanje foruma nego sve ponaosob objašnjavat. Ili još jednostavnije, procitati pravila postanja na forumu...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.