New Posts New Posts RSS Feed - Savjet u vezi dijete...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet u vezi dijete...

 Post Reply Post Reply
Author
zwiga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zwiga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet u vezi dijete...
    Posted: 26 Veljaca 2007 at 10:48

Zanima me ona dijeta, bez ugljikohidrata. zanima me sto doruckujem i dali uopce doruckujem...dali je ucinkovita?

bila  sam na un-ovoj, nemogu rec da nisam zadovoljna..skinila sam 5 kg, ali malo je postala monotona. pa bi sad probala nesto novo, pa ako imate neki savjet....

hvala !!!

 

EDIT: Maknut podebljani tekst

  

Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 13:52

Najbolji savjet je da zavolis zdrav nacin zivota, zdravu prehranu i tjelovjezbu. Sve ostalo je muljanje i neces postici onoliko koliko si mozda zeljela i neces biti potpuno zadovoljna.

Najsmjesnije mi je kad cujem ljude na dijeti koji "prisilno" jedu zdravo i rade tjelovjezbu:

"E jucer sam se ubila na pilatesu/ u teretani... jedva sam izdrzala, i nisam se najela posteno vec danima (tuzan pogled).... ali za srijedu mi u rasporedu dijete pise da mogu jesti spagete u neogranicenim kolicinama ... hehe (sjaj u ocima)"

S takvim stavom ne mozes biti potpuno zadovoljan...
ljudi koji su zavolili zdravu prehranu i vjezbu su zadovoljni sobom, cak iako nisu jos postigli ono sto zele .. ali oni rade stvari koje vole raditi.

***

btw ovo sam rekao malo izvan konteksta, vidim da nije odgovor na tvoje pitanje, ali neka bude receno ..
 

Edited by šime
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 17:05

 Evo ga, tu ti je cijela tema o takvoj dijeti: https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š0š& PN=š

Osobno sam protiv toga, ali ako se odlucis na takvu dijetu, nemoj preskakati dorucak! Mozda voce, iako je i ono ugljikohidrat, ili jaja ili nesto mlijecno mozda, ne znam, ali nikako izbaciti dorucak.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 23:19
šime, imas potpuno pravo, potpuno se slazem s ovim sta si napisao, kao da sam ja napisao!! 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.