New Posts New Posts RSS Feed - Saveti oko vjezbe/ishrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Saveti oko vjezbe/ishrana

 Post Reply Post Reply
Author
mkd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2015
Location: Skopje
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Saveti oko vjezbe/ishrana
    Posted: 03 Srpanj 2015 at 11:13
Pozdrav, dolazim iz makedonije..ovako sad, poceo sam dijeta pred 17 dana, a pred 12 dana sam uzeo vagu i pratim svoji napredak, nazalost predebeo sam bio, ali odkad sam poceo dijeta, za 12 dana izgubio sam 2.5 kg(131.7 > 129.2) , 178 cm visina...idem prema sledeca dijeta http://www.dijeta.net/un_dijeta.htm  

Sada mene zanima, predlozite neke kardio vjezbe ? uzeo sam onaj tocak sa otporom, vozim na 3 otpor dnevno po 50-75 minuta u nekoliko serije, mada ima dana kada uopste ni ne sjednem na njega, ali da malo promesam to sa neke vjezbe da predlozite ?


Takodje oko dijeta, uvek zapazim to za dorucak 2 voce, ali za rucak cesto znam da uskratim upola kolicine, jer recimo prvi dan, 250 g + supa + kruh leb mi se cini kao previse i previse me zasituje, t.j. mi nije potrebno, i skratim na 120 g + supa bez kruh i slicno, a sa treci dan vjecera sam zamenio sa 2 preprecnih kriske leba + 1 red cokolado za kuhanje, tako da idem Po un dijeta, samo sto jedem manje nego li sto su naveli na tom sajtu, za 12 dana izgubiti 2.5 kg nije tako lose 


(izvintie za slabi hrvatski, iz makedonije sam)

Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2015 at 18:34
Bratko, pogledaj si ovo:

http://www.kniga.mk/vistini-i-lagi-za-hranata.html

Koliko si godina?

Od cardio vježbi bih ti preporučio brzo hodanje, svaki dan po 30-45 minuta. Ako ikako imaš prilike, kreni u teretanu, to je najefikasniji način da skineš kilograme.
Back to Top
mkd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2015
Location: Skopje
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mkd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2015 at 20:54
17 godina 
za brzo hodanje vidjeci, trenutno sam poceo i trcati jednom ujutro i jednom uvece, sa vremenom povecavati koliko mogu jer sam bio dosta ulezan do pred 1 mjesec 
Za teretana, nemam neka dobra u mojem kraju pa treba i to da se organiziram, mozda u buducnost, trenutno samo kod kuce imam tocak sa otporom a mozda da uzmem jos koja sprava 

hvala
Back to Top
confusedgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote confusedgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2015 at 21:57
Dragi moji treba mi savet. Imam 56 kg visoka sam 165. Treniram duze vreme ali sam u zadnjih par meseci promenila vrstu treninga. Htela sam da dobijem misice i u zadnjih par meseci sam nabacila par kg mase tako da ne znam tacno koliko vagam. Treniram otprilike 5,6 sati nedeljno 3 sata sa tegovima ostalo kardio i ples. Uzimam whey svaki dan i povecala sam malo karbo hidrate. Dizem otprilike 20 kg cucanj, bendz ili kako se vec zove. Dobila sam ok masu ali ne bih htela vise jer mi pantalone pucaju haha. Zelim definiciju. Molim vas pomozite kako da promenim trening i ishranu jer necu vise da se gojim nego definisem. Da li da smanjim karbohidrate i kilazu koju dizem. Treninzi su sve grupni i super su, ovamo u Oslu su bas profesionalni. Veliki pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.